Представительства иностранной компании

Регистрация

Цена и срок

Від 999 $. До 60-ти робочих днів


Необходимые документы

1. виписка з банку про сплату державного збору за реєстрацію представництва іноземної компанії в Україні; 2. документи, що підтверджують реєстрацію іноземної компанії (витяг з судового, торговельного, банківського, або податкового реєстру); 3. довідка з банку, де відкрито рахунок компанії, номери рахунків; 4. довіреність на Главу представництва із зазначенням повноважень; 5. дозвіл центрального банку відповідної країни на відкриття рахунку з правом ведення підприємницької діяльності представництву іноземної компанії на території України; 6. протокол про створення представництва в Україні та призначення директора/голову представництва; 7. копія паспорта та ідентифікаційного номера директора/голови представництва; 8. договір оренди місцезнаходження представництва; довіреність від глави представництва, вписана на співробітника нашої Компанії з метою представлення інтересів в реєстраційних органах; 9. документ, що посвідчує особу засновника та директора; реєстраційний номер облікової картки платника податків засновника та директора; 10. назва майбутнього ТОВ, юридична адреса (за наявності) і види діяльності.


Результат

Витяг про державну реєстрацію


Внесення змін

Цена и срок

Від 800 грн Від 3 робочих днів


Необходимые документы

витяг про державну реєстрацію представництва іноземної компанії; протокол загальних зборів про внесення змін; довіреність від імені директора на працівників Компанії; квитанція про сплату державного мита за внесення змін.


Результат

виписка з внесеними змінами;


Ліквідація

Цена и срок

Від 10 000 грн. Від 60 робочих днів з моменту отримання повного пакету документів.


Необходимые документы

свідоцтво про реєстрацію представництва легалізоване рішення, або протокол органу іноземної компанії, до повноважень якого належать питання ліквідації представництв за кордоном; оригінали всіх установчих документів; реєстраційне свідоцтво з Міністерства (оригінал); довідка з управління статистики (оригінал); повідомлення про реєстрацію у відповідних фондах (оригінали); свідоцтво з податкової про взяття на облік; всі первинні бухгалтерські та фінансові документи (оригінали); печатка представництва. копію розпорядчого документа (рішення) власника або уповноваженого ним органу про ліквідацію; копію розпорядчого документа про створення ліквідаційної комісії; копію розпорядчого документа про припинення незалежної підприємницької діяльності фізичної особи.


Результат

підготовка необхідних для ліквідації документів; після того, як представництво пройде всі планові перевірки, воно повинно знятися з обліку в податковій, пенсійному та інших фондах; до Міністерства повертаються всі службові картки іноземних співробітників, і представництво виключається з даного реєстру; виключення представництва з ЄДРПОУ; закриття рахунків представництва в банку; знищення печатки.


Додаткові послуги

Цена и срок

Від 450 грн. Від 1 робочого дня.


Необходимые документы

виписка про державну реєстрацію; ідентифікаційний номер юридичної особи; довіреність на працівників Компанії;


Результат

реалізована додаткова послуга