Бізнес запрошення в Україну

купити бізнес запрошення для іноземця в УкраїнуПри здійсненні своєї діяльності, у міжнародних компаній виникає необхідність запросити іноземця – ділового партнера для проведення переговорів або для вирішення інших ділових питань. Для отримання бізнес візи, потрібно бізнес запрошення в Україну для іноземця. Воно підтверджує, що ви займаєтеся комерційною діяльністю і гарантує законний в’їзд в країну і виїзд з неї. Для оформлення бізнес запрошення, необхідна наявність приймаючої сторони – юридична особа в Україні.

Компанія Result Law Company, знає як оформити бізнес запрошення в найкоротші терміни і ощасливити Вас відмінним результатом.

Від 1 р.д.     Від 2999 ГРН.


Що таке бізнес запрошення в Україну і як його оформити?

купити бізнес запрошення

Всі міжнародні організації та іноземні підприємства безсумнівно співпрацюють із закордонними партнерами. Якщо у іноземця з’явилася необхідність для візиту в Україну з метою ділових переговорів, підписання договорів або іншої бізнес діяльності в Україні, Вам необхідно оформити Бізнес запрошення для іноземця в Україну. Робоче запрошення в Україну – це підстава для звернення іноземцем в Консульство України для оформлення Бізнес візи в Україну. Це підстава являє собою документ, який складається юридичною особою за шаблоном, який сформований згідно з законодавством України та повинен мати обов’язкові пункти (відомості про приймаючу сторону, дані іноземця, який запрошується в Україні) і офіційно називається так – “клопотання юридичної особи для оформлення запрошення іноземцю або особі без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну “. Для того, щоб сформувати цей документ, потрібно мати повну інформацію про іноземця та при заповненні документа, дотримуватися вимог законодавства. І щоб уберегти себе від небажаних ускладнень при оформленні візи з цього бізнес запрошення – скористайтеся для початку повноцінної консультацією юристів RLC.

Підстави для оформлення бізнес запрошення в Україну:

оформлення ділового запрошення для іноземця в Україну

  • бізнесмени – для підтвердження бізнес цілей перебування в Україні.
    У клопотанні від юридичної особи є пункт “мета в’їзду”, де потрібно дуже аргументовано і коротко описати мету приїзду іноземця в Україні. Якщо мета не буде правильно сформована, є ймовірність, що візу для в’їзду в Україну не відкриють.
  • українські компанії які хочуть запросити для співпраці іноземних бізнесменів та  інвесторів в Україну.
    Дуже багато компаній залучають іноземних бізнесменів або таких же компаній для співпраці з метою якнайкраще розвивати бізнес в Україні, тому дуже важливо з самого початку правильно оформити всі документи для того, щоб співпраця зробити максимально ефективним. Компанія Result Law Company допоможе оформити всі документи і забезпечити Вам успішний результат.

 

Що потрібно для оформлення бізнес запрошення в Україну?

допомога з оформленням бізнес запрошення

Якщо ви є приймаючою стороною бізнесмена в Україні, і Вам потрібна допомога в оформленні бізнес запрошення для іноземця в Україну, юристи компанії Result Law Company з радістю допоможуть Вам з оформленням документів для запрошення. Для цього стороні яка запрошує необхідно отримати консультацію від юристів і зібрати необхідний пакет документів для оформлення.

Документи для оформлення бізнес запрошення в Україну:
  • закордонний паспорт іноземця (фото або копія/скан-копія паспорта).
  • інформація про місце проживання іноземця за кордоном.
  • інформація про дати перебування в Україні(дата в’їзду та виїзду).

 

бізнес запрошення

Важливо! Людина яка оформляє Бізнес запрошення на в’їзд іноземних громадян в Україну повинна знати, що воно оформляється на термін до 90 днів.

А також, нагадуємо, що Вам можуть знадобитися і інші послуги:

Замовити бізнес запрошення прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (2 3,005)

Loading…

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Вартість оформлення Бізнес запрошення в Україну

Терміни Ціна
1-2 р.д 3 499 грн.
3-4 р.д 2 999 грн.