Бізнес запрошення в Україну

купити бізнес запрошення для іноземця в УкраїнуПри здійсненні своєї діяльності, у міжнародних компаній виникає необхідність запросити іноземця – ділового партнера для проведення переговорів або для вирішення інших ділових питань. Для отримання бізнес візи, потрібно бізнес запрошення в Україну для іноземця. Воно підтверджує, що ви займаєтеся комерційною діяльністю і гарантує законний в’їзд в країну і виїзд з неї. Для оформлення бізнес запрошення, необхідна наявність приймаючої сторони – юридична особа в Україні.

Компанія Result Law Company, знає як оформити бізнес запрошення в найкоротші терміни і ощасливити Вас відмінним результатом.

Від 1 р.д.     Від 2999 ГРН.

Що таке бізнес запрошення в Україну і як його оформити?

купити бізнес запрошення

Всі міжнародні організації та іноземні підприємства безсумнівно співпрацюють із закордонними партнерами. Якщо у іноземця з’явилася необхідність для візиту в Україну з метою ділових переговорів, підписання договорів або іншої бізнес діяльності в Україні, Вам необхідно оформити Бізнес запрошення для іноземця в Україну. Робоче запрошення в Україну – це підстава для звернення іноземцем в Консульство України для оформлення Бізнес візи в Україну. Це підстава являє собою документ, який складається юридичною особою за шаблоном, який сформований згідно з законодавством України та повинен мати обов’язкові пункти (відомості про приймаючу сторону, дані іноземця, який запрошується в Україні) і офіційно називається так – “клопотання юридичної особи для оформлення запрошення іноземцю або особі без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну “. Для того, щоб сформувати цей документ, потрібно мати повну інформацію про іноземця та при заповненні документа, дотримуватися вимог законодавства. І щоб уберегти себе від небажаних ускладнень при оформленні візи з цього бізнес запрошення – скористайтеся для початку повноцінної консультацією юристів RLC.

Підстави для оформлення бізнес запрошення в Україну:

оформлення ділового запрошення для іноземця в Україну

  • бізнесмени – для підтвердження бізнес цілей перебування в Україні.
    У клопотанні від юридичної особи є пункт “мета в’їзду”, де потрібно дуже аргументовано і коротко описати мету приїзду іноземця в Україні. Якщо мета не буде правильно сформована, є ймовірність, що візу для в’їзду в Україну не відкриють.
  • українські компанії які хочуть запросити для співпраці іноземних бізнесменів та  інвесторів в Україну.
    Дуже багато компаній залучають іноземних бізнесменів або таких же компаній для співпраці з метою якнайкраще розвивати бізнес в Україні, тому дуже важливо з самого початку правильно оформити всі документи для того, щоб співпраця зробити максимально ефективним. Компанія Result Law Company допоможе оформити всі документи і забезпечити Вам успішний результат.

 

Що потрібно для оформлення бізнес запрошення в Україну?

допомога з оформленням бізнес запрошення

Якщо ви є приймаючою стороною бізнесмена в Україні, і Вам потрібна допомога в оформленні бізнес запрошення для іноземця в Україну, юристи компанії Result Law Company з радістю допоможуть Вам з оформленням документів для запрошення. Для цього стороні яка запрошує необхідно отримати консультацію від юристів і зібрати необхідний пакет документів для оформлення.

Документи для оформлення бізнес запрошення в Україну:
  • закордонний паспорт іноземця (фото або копія/скан-копія паспорта).
  • інформація про місце проживання іноземця за кордоном.
  • інформація про дати перебування в Україні(дата в’їзду та виїзду).

 

бізнес запрошення

Важливо! Людина яка оформляє Бізнес запрошення на в’їзд іноземних громадян в Україну повинна знати, що воно оформляється на термін до 90 днів.

А також, нагадуємо, що Вам можуть знадобитися і інші послуги:

Замовити бізнес запрошення прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (4 2,005)

Loading…

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Вартість оформлення Бізнес запрошення в Україну

ТерміниЦіна
1-2 р.д3 499 грн.
3-4 р.д2 999 грн.

 

Зверніть увагу!

При перетині кордону у зв’язку з метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 запроваджено додатковий контроль осіб, які прибувають в Україну з іноземних держав. З метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 інспекторами прикордонної служби України буде здійснено детальну перевірку переміщень особи між країнами світу за останні два місяці та працівниками медичної сфери в України при в’їзді осіб за кордону буде проводитися вимірювання температури тіла.

Щодо осіб, що мають підрозу на зараження вірусом COVID-19, може бути прийнято рішення про заборону в’їзду на території України.

Результативна юридична компанія занепокоєна ситуацією, яка склалася, однак Наші Спеціалісти ніяк не можуть вплинути на рішення компетентних осіб, оскільки такі заходи для запобігання поширенню COVID-19  визначені на державному рівні.