Продовження дозволу на роботу іноземців в Україні

Продовження дозволу на роботу для іноземців в Україні

Дозвіл на працевлаштування для іноземців в Україні – документ, який має обмежену дію: шість місяців, рік, три роки. Що ж необхідно робити, якщо вказаний строк дії закінчився? Чи можливо здійснити продовження дозволу на роботу іноземців  в Україні?

Відповідь на це запитання з легкістю нададуть Вам спеціалісти Результативної Юридичної Компанії на основі діючого законодавства України. Відповідно вони готові поділитися з Вами цією важливою інформацією. Так, у випадку закінчення дії дозволу на працевлаштування в Україні необхідно здійснити процедуру продовження вказаного документу й далі продовжувати працювати. 

Продовження дозволу на працевлаштування в Україні – процес, який включає в себе необхідність звернення з вимогою про продовження дії документу. Він наразі обов’язковий, якщо Ви бажаєте, щоб іноземець продовжував виконувати роботу у відповідності з трудовим договором. Окрім того, збільшення строку дії дозволу на роботу в Україні дозволяє в подальшому здійснити продовження посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню. І тим же самим забезпечить законне проживання іноземця на території України.

Як продовжити дозвіл на працевлаштування для іноземців в Україні?

Як продовжити дозвіл на працевлаштування для іноземців в Україні

Щоб реалізувати послуги по продовженню дозволу на працевлаштування іноземця в Україні, необхідно здійснити звернення з попередньо сформованим пакетом документів. Вказану дію необхідно здійснити у визначений законодавством термін, а саме – за 20 днів до закінчення строку дії дозволу на роботу іноземця. У випадку порушення даного положення – відповідальність несе саме роботодавець, який продовжує використовувати працю іноземця, але не продовжує дозвіл на роботу в Україні

Компетентні Юристи Result Law Company реалізують продовження дозволу на працевлаштування в Україні в той самий час, як Ви будете успішно виконувати свою роботу. Оскільки немає необхідності у Вашій особистій присутності при продовженні дозволу на працевлаштування

У результаті юридично грамотних дій наших професіоналів Ви будете мати дозвіл на працевлаштування на новий строк. При цьому Ви не відволікаєтесь від виконання трудових обов’язків і витрачання часу на зайві дії.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Документи для продовження дозволу на роботу іноземця в Україні

Документи для продовження дозволу на роботу іноземця в Україні

Для оформлення продовження дозволу на роботу в Україні для іноземця перш за все необхідно зібрати пакет документів й грамотно скласти заяви. Дані дії покладають на себе Юристи Нашої Компанії і в такому випадку від Вас знадобляться лише оригінали визначених нижче документів. А про всі інші дії Ви можете навіть не згадувати, так як Юристи RLС займаються навіть  легалізацією та перекладом документів. 

Законодавство визначає чіткий перелік документів, який є універсальним. Але крім того, необхідно також подавати додаткові документи для особливих категорій працівників. Такі дії потрібно здійснювати лише в тому випадку, якщо інформація в документах відрізняється від тієї, що була при первинному отриманні дозволу на працевлаштування в Україні. При зміні даних потрібно повторно легалізувати такий документ у разі його іноземного походження. 

Серед документів, які знадобляться для продовження дозволу на працевлаштування в Україні, видаються наступні:

 1. Заява про продовження дозволу на працевлаштування;
 2. Раніше виданий дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні;
 3. Оригінал та переклад закордонного паспорту іноземця
 4. Документ, на основі якого було отримано дозвіл на працевлаштування в Україні. Необхідний при зміні в ньому даних.

Вартість продовження дозволу на роботу іноземців в Україні

Продовження дозволу на роботу в Україні ціна

Продовження дозволу на роботу в Україні – процедура, яка включає в себе велику кількість юридично грамотних дій. Саме для Вас наші спеціалісти розробили ціну на основі досвіду та виправданих витрат на реалізацію послуги. 

Будьте впевнені, Ви платите не за те, щоб самостійно реалізовувати послуги з нашою допомогою. У такому випадку, все виконують Наші Юристи, а Ви насолоджуються результатом.

Актуальні ціни на послуги по продовженню дозволу на працевлаштування іноземців в Україні

Продовження дозволу на роботу в Україні

СтрокиЦіна
від 3 р. д.від 1599 грн
Опис послуги
 1. Підготовка пакету необхідних документів для реалізації послуги;
 2. продовження дозволу на працевлаштування по довіреності без Вашої особистої присутності;
 3. юридичний супровід та захист на кожному етапі реалізації процедуры;
 4. заповнення заяви, грамотне зіставлення документів; 
 5. отримання інформації про стан розгляду документів, прийняття рішення про продовження дозволу на роботу в Україні;
 6. отримання готового дозволу на роботу в Україні і забезпечення Вам подальшої трудової діяльності.

Переклад закордонного паспорта і нотаріальне посвідчення

СтрокиЦіна
від 1 р. д.від 650 грн
Опис послуги
 1. визначення перекладу закордонного паспорту на українську мову на основі правил транслітерації;
 2. нотаріальне засвідчення перекладу паспорта.

Підготовка трудового договору

СтрокиЦіна
1 р.д.500 грн
Опис послуги
 1. розробка проекту трудового договору;
 2. подача оригінала трудового договора в компетентний орган;

Оплата державного мита

СтрокиЦіна
1 р.д.6 міс. – 2 прожиткових мінімуми;
1 рік – 4 прожиткових мінімуми;
3 роки – 6 прожиткових мінімумів.
Опис послуги
 1. визначення необхідного для Вас розміру державного мита; 
 2. сплата державного мита на казначейський рахунок; 
 3. отримання підтвердження сплати державного мита за продовження дозволу на роботу в Україні
 4. надання підтвердження сплати державного мита в 10 денний строк після видачі дозволу.

Дозвіл на роботу іноземців в Україні

дозвіл на роботу для іноземців в Україні

Успішне продовження дозволу на роботу іноземців в Україні перш за все залежить від правильного отримання дозволу в перший раз. Оскільки, в результаті некоректних дій, які могли мати місце при оформленні, наприклад подача неточної інформації, даних, або ж інші помилки, Вам можуть відмовити в продовженні дозволу на працевлаштування в Україні.

Юристи Результативної Юридичної Компанії знають всю процедуру отримання дозволу на роботу в Україні. І в результаті, після звернення в Нашу Компанію, Ви отримаєте як ідеально оформлений дозвіл на работу. Так, і будете мати підстави для продовження дозволу на працевлаштування в Україні в майбутньому.  

Звертайтеся в RLС озвучуйте свої побажання і спостерігайте за тим, як без Ваших зусиль, але з нашою продуктивною роботою – отримаєте готовий документ. Окрім того, читайте всю необхідну інформацію, щоб бути впевненими в нашому професіоналізмі.

Який строк виконання продовження дозволу на роботу в Україну?

строк продовження дозволу на роботу в Україні

Якщо процес отримання першого дозволу на роботу в Україні затягується перевірками, то при  продовженні дії документа, Ваші дані уже були опрацьовані. Саме тому і строк виконання послуги скорочується в двократному розмірі.

Строк розгляду документів і прийняття рішення про продовження дозволу на працевлаштування3 робочих дні. Але такий срок не включає в себе підготовку до подачі, збір необхідних документів, що підтверджують наявність достатніх підстав для здійснення процедури, їх легалізація за необхідності.

 Крім того, необхідно не пропустити строк подачі документів, який уже був визначено та являє собою – 20 днів до закінчення дії попереднього дозволу на роботу в Україні. Якщо не вкластися в даний срок, можете наразити себе на отримання відмови у видачі дозволу на роботу в Україні для іноземців. 

 Саме для того, щоб точно бути впевненим в строках подачі і реалізації послуги по здійсненню продовження, Вам просто необхідно звернутися за допомогою до Наших Юристів. Так, як вони точно знають цю процедуру як можна краще і забезпечать правильність її реалізації.

Скільки разів можна продовжувати дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні?

Скільки разів можна продовжувати дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні

Велику кількість питань отримають Наші Юристи, які звучать приблизно так: чи можна вже третій раз продовжити дозвіл на роботу в Україні? Який ліміт можливостей продовження документу? А якщо це 12 раз, що робити?

Відповідь на дане питання прихована в одному з рядків закону і Наші Професіонали не були б такими, якби не знайшли його. І зараз готові поділитися з Вами, так як це Ваша можливість працювати в Україні і звісно ж право, яке Наша Компанія захищає.  

 Продовження дозволу на роботу в Україні можна реалізувати необмежену кількість раз. Головна умова – наявність підстав для подальшої можливості виконувати роботу в Україні та отримати посвідку на проживання в країні

Навіть якщо Ви бажаєте десяний або ж тринадцятий раз продовжити дозвіл на роботу в Україні, Юристи Результативної Юридичної Компанії готові Вам в цьому допомогти. Від вас – надання оригіналів документів! А в кінцевому результаті Ви отримаєте – виконавчість, професіоналізм і готовий дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні на новий строк.

З Любов’ю до справи, з Повагою до Вас!

Замовити Дозвіл на роботу в Україні по працевлаштуванню
просто зараз!

Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (1 5,005)

Loading…