Оформлення виїзду на Постійне Місце Проживання з України

оформлення виїзду на Постійне місце проживання з України

Наша компанія Result Law Company, з радістю допоможе з вирішенням будь-якого навіть самого складного Вашого питання щодо оформлення виїзду на ПМЖ з України . Тому, для початку ми трохи розповімо Вам, що ж таке  постійне місце проживання за кордоном  і для чого потрібно оформити виїзд на постійне місце проживання з України.

Мало хто знає, що оформлення виїзду на ПМЖ за кордон у подальшому дозволить Вам користуватися багатьма перевагами, наприклад отримувати документи за кордоном і перебувати на її території практично як її резидент, а не як турист.

Після того, як Ви оформили виїзд на ПМЖ з України у Вас з’явиться можливість отримати громадянство країни, в яку в’їжджаєте і вже відчувати себе повноцінним громадянином іноземної держави.

Досвідчені юристи Result Law Company з легкістю дадуть відповідь на всі ваші питання, вирішать навіть найскладнішу проблему з індивідуальним підходом щодо виїзду на постійне місце проживання за кордон.

Нам робота – Вам результат !

Від 1,5 міс.     Від 3000 ГРН.


Як оформити виїзд на постійне місце проживання з України?

Дуже часто виникає питання, чому українці прагнуть перебратися в більш розвинені, на їхню думку, держави. І якщо заглибитися, то можна знайти безліч підстав за якими громадяни нашої країни виїжджають на ПМЖ/ПМП за кордон . Деякі змінюють місце проживання так, як бачать свій професійний розвиток в інших куточках світу, хтось знаходить другу половинку в іншій країні і бажає там поєднати долі, а хтось знайшов коріння далеко за межами України і бажає повернутися на свою “історичну Батьківщину “.

Безумовно, виїхати з України за кордон можна будучи звичайним туристом, але саме оформивши ПМЖ/ПМП за кордон у Вас з’являються деякі привілеї!

Не будемо забувати і про те, що все повинно бути оформлено легально і офіційно! І у кожного, хто стикається з прийняттям такого рішення виникає багато питань:

 • Як виїхати на постійне місце проживання за кордон ?
 • Що означає виїзд на ПМЖ з України ?
 • Як правильно оформити дозвіл на виїзд на постійне місце проживання з України ?
 • Які документи потрібні для оформлення дозволу на виїзд на постійне місце проживання з України за кордон?
 • Скільки часу займає оформлення дозволу на виїзд на постійне місце проживання з України?

Отримати відповіді на всі ці питання, Ви можете звернувшись одним кліком до юристів Нашої Компанії.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Які права та обов’язки є у громадянина, який виїхав на ПМЖ/ПМП за кордон?

обов’язки громадянина на пмж за кордоном

Кожна держава встановлює свої права і обов’язки для іноземних громадян, які мають статус з постійним місцем проживання. Як правило, іноземців практично прирівнюють до громадян країни, в яку вони виїжджають і наділяють їх такими ж правами, за винятком деяких преференцій, які доступні лише власникам паспортів, наприклад:

 • займати високі посади на державній службі;
 • користуватися виборчим правом;
 • право балотуватися;
 • служити в складі збройних сил.


Після того, як вдалося
оформити виїзд на ПМЖ за кордон , цей статус дає право його власнику:

 • проживати на території держави в тому числі без тимчасових обмежень;
 • виїжджати за межі країни необмежену кількість разів;
 • користуватися можливістю безвізового переміщення між країнами, з якими укладені відповідні угоди;
 • користуватися соціальним і правовим захистом;
 • претендувати на соціальні блага: освіта і медичне обслуговування;
 • користуватися банківськими послугами держави, наприклад, отримувати кредити;
 • купувати об’єкти нерухомості;
 • працювати;
 • мати власний бізнес.

Громадяни, які оформили виїзд на ПМЖ з України в країни, з якими Україна має двосторонні договори в сфері пенсійного та соціального захисту громадян, отримують пенсії та інші соціальні пільги в країні проживання, передбачені міжнародними договорами.

Але з отриманням прав з’являються і обов’язки, забувати про які не можна. Прирівнюючи іноземця до громадян країни, статус постійного місця проживання зобов’язує його дотримуватися законів, платити податки, шанобливо ставитися до місцевих звичаїв і культури. У разі будь-яких порушень, особа яка має право на постійне проживання за кордоном буде відповідати перед законом нарівні з громадянами цієї держави.

Отримання пенсійних виплат за кордоном

право на пенсійні виплати за кордоном

Ті громадяни, які оформили виїзд на ПМЖ за кордон, планують досить довго там проживати і отримувати пенсійні виплати.

Зверніть увагу, що мають право на пенсійні виплати тільки ті громадяни, які виїхали на постійне місце проживання в ті країни, з якими Україна має двосторонні договори в сфері пенсійного та соціального захисту громадян. Та обов’язкова умова це – офіційно оформлений виїзд на постійне проживання з України і проставлення всіх необхідних штампів про виїзд на ПМП з України.

Навіщо оформляти виїзд на постійне місце проживання за кордон?

виїзд на пмж з України

Якщо ви запланували виїзд на ПМЖ з України в іншу країну, то Ви потрапили за адресою!

Існує ряд поширених підстав для міграції за кордон:

 • підписання контракту на роботу за кордоном;
 • інвестиція в економіку за кордоном;
 • наявність підстав для реєстрації ТОВ за кордоном;
 • наявність підстав для реєстрації ФОП за кордоном;
 • шлюб з громадянином країни в яку Ви оформляєте виїзд на ПМЖ з України.
 • повернення на “історичну батьківщину”, де проживають або проживали близькі родичі.

У кожної країни свої норми і перелік необхідних процедур для оформлення виїзду на ПМЖ. Однак для того, щоб законно виїхати з країни потрібно оформити дозвіл на виїзд на постійне місце проживання з України.

У країнах, куди Ви хочете виїхати на постійне місце проживання потрібен один дуже важливий елемент, без якого вас не випустять з України! Для перетину кордону і легального виїзду на ПМЖ з України – Вам необхідно мати печатку про виїзд на постійне місце проживання з України . В результаті українець знімається з обліку в Державних органах і ставиться на облік у консульських установах. Дана процедура є досить складною і займає кілька(3-7) місяців, але з досвідченими юристами Результативної Юридичної Компанії пройде набагато простіше  для Вас і виконана вдвічі а то й втричі швидше.

Теоретично, безперешкодно можна виїхати на ПМЖ без печатки і дозволу! Але такі дії можуть потягнути за собою неприємності і непередбачені ситуації і відповідно перебувати в іноземній країні Ви зможете  або тільки на правах туриста, або державні органи цих країн всерівно направлять Вас пройти процедуру Виїзду на ПМП з України з країни Вашого перебування. Тому юристи нашої Компанії радять уникати виїзду на ПМЖ з України без такого дозволу.

Дозвіл на виїзд на постійне місце проживання з України – це обов’язковий легальний документ, передбачений чинним законодавством України, який дозволить уникнути тих чи інших непередбачених ситуацій і згодом клопоту в майбутньому при постійному проживанні за кордоном.

Також при оформленні даного документу Ви отримуєте деякі “бонуси” разом з ним: право звертатися до дипломатичних представництв та консульських установ України з питань оформлення паспортних документів, виходу з громадянства, витребування документів з України та інших питань соціально-правового характеру.

Даний дозвіл можна оформити через Державні органи перебуваючи як на території України, так і перебуваючи в країні подальшого проживання через дипломатичне представництво або консульську установу України.

Оформлення дозволу на виїзд на ПМЖ з України

оформлення дозволу на виїзд на ПМЖ з України

Оформлення дозволу на виїзд з України на постійне місце проживання – правильне рішення, якщо Ви хочете все зробити легально, швидко і якісно! Для цього слід звернутися до Державних органів за місцем проживання, з відповідним клопотанням. Але в разі, якщо ситуація передбачає ваше проживання не по прописці, Компанія Result Law Company допоможе вирішити проблему з місцем реєстрації і оформити все належним чином!

Якщо Ви вже виїхали на ПМЖ з України, то дозвіл на виїзд на постійне місце проживання можна отримати в дипломатичному представництві або консульській установі України в країні Вашого нинішнього проживання. Але так як терміни розгляду Вашої справи і прийняття рішень по ньому через таку установу займає набагато більше часу, для економії ваших сил і нервів пропонуємо домогтися бажаного результату разом з Нами.

У разі задоволення клопотання про виїзд на постійне місце проживання за кордон – в закордонному паспорті, ставиться відмітка «Оформлений виїзд на ПМЖ з України в (назва країни, куди ви виїжджаєте)». При цьому необхідно знятися з реєстрації за останнім місцем проживання в Україні, але ця дія не означає втрату громадянства України або обмеження громадянських прав і свобод.

Серед причин, за якими вам можуть відмовити у видачі дозволу на постійне місце проживання за кордоном :

 • у вас є неврегульовані питання про виплату аліментів;
 • договірні або інші невиконані зобов’язання;
 • діючий ТОВ та ФОП, який необхідно ліквідувати.

Оформивши дозвіл на виїзд на постійне місце проживання за кордоном – Ви отримуєте наступні переваги:

 • законне проживання в іншій країні, не втрачаючи громадянства України;
 • швидка постановка на консульський облік в країні майбутнього проживання;
 • вільний звертатися в дипломатичне представництво або консульську установу України за будь-яких питань за кордоном;
 • можливість оформити, переоформити паспорт України для виїзду за кордон без повернення в Україну;
 • право отримувати соціальний захист через дипломатичне представництво або консульську установу України;
 • право голосувати і брати участь в референдумах за межами території України;
 • можливість виходу з громадянства України без повернення в Україну.

З огляду на специфіку роботи відомств, що мають різні дні прийому документів, рішення вашого питання, а саме оформлення дозволу на постійне місце проживання за кордоном потрібно доручити досвідченим юристам. Це заощадить ваш час і нерви.

оформлена дозволу на пмж київ

Важливо!

Оформлення дозволу на виїзд з України на постійне місце проживання – це досить складний, багатоетапний і трудомісткий процес, в якому дуже складно розібратися без фахівця.

Згідно з процедурою, Вам необхідно подати заяву в державні органи особисто або через законних представників, для оформлення дозволу на ПМЖ за кордон . Дана заява зазвичай розглядається протягом трьох місяців з дня його подачі.

Досвідчені юристи Result Law Company нададуть Вам кваліфікований, якісний юридичний супровід, оптимізують Ваші витрати і збережуть Ваш час!

Процедура оформлення виїзду на ПМЖ з України

виїзд на пмж з україни

 1. Напишіть або особисто відвідайте нашу Компанію, і отримаєте консультацію від досвідчених юристів.
 2. Отримайте глибинний аналіз Вашої індивідуальної ситуації.
 3. Оформіть довіреність у нотаріуса (поруч з нашим офісом) на юриста Компанії Result Law Company з метою представлення Ваших інтересів.
 4. Наш юрист реалізує такі процедури:
 • нотаріальне завірення необхідних документів наданих Вами;
 • підготовка заяви, клопотання, листів до державних органів;
 • оформлення довідки про відсутність податкової заборгованості перед Україною;
 • формування пакету документів та юридичний супровід при подачі в Державні органи;
 • оплата державних мит, інших необхідних платежів;
 • узгодження пакету документів в Державних органах;
 • контроль і відстеження проходження кожного з етапів оформлення дозволу на виїзд на постійне місце проживання з України ;
 • звернення до державних органів з питання зняття з реєстрації місця проживання (виписки) ;
 • вирішення питань пов’язаних зі зняттям з військового обліку для військовозобов’язаних.

5.   Проставлення в закордонний паспорт громадянина України печатки про виїзд на постійне місце проживання з України.

подати документи для виїзду на ПМЖ за кордон з юристом

Зверніть увагу!

З огляду на досить часті і різкі зміни правил в законодавстві, актуальну інформацію щодо подачі і збору документів потрібно дізнаватися безпосередньо в Державних органах. Процедура не найлегша і не сама комфортна в оформленні!

Наприклад, на офіційному сайті в списку документів не вказано про сплату податків, але для отримання дозволу вони обов’язкові. Іншими словами без допомоги фахівців досягти бажаного результату самому, буде дуже важко, і не факт, що все вийде з першого разу правильно.

Результативна Юридична Компанія візьме на себе всю складність процедури оформлення виїзду на ПМЖ за кордон незалежно від вашої прописки.

Перелік документів для виїзду на ПМЖ з України

Перелік документів для виїзду на ПМЖ з України

Вам необхідно оформити всі документи для виїзду на постійне місце проживання офіційно і правильно? У такому випадку потрібно пройти ряд формальностей!

Насамперед  Ви запитаєте, які документи потрібні для виїзду за кордон на постійне місце проживання ? Ми допоможемо і розповімо Вам про це докладніше!

Для отримання дозволу на виїзд на постійне місце проживання Вам необхідно зібрати такі документи:

Документи можуть змінюватися або додаватися в залежності від Вашої ситуації.

Хочемо звернути Вашу увагу, що особиста присутність заявника при подачі і при отриманні документів є обов’язковим!

Професіонали юридичної компанії Result Law Company, маючи багаторічний досвід, надають вам повний пакет юридичних послуг з оформлення дозволу на виїзд з України на постійне місце проживання за кордоном, вирішуючи самі заплутані ситуації.

* Додаткові документи можуть знадобитися для реалізації послуги після консультації наших юристів або аналізу вашої справи.

довідка з податкової

Важливо!

Для заповнення податкових декларацій необхідна інформація про доходи за останні 4 роки (включаючи інформацію про сплату військового збору і ПДФО). Також необхідно надати інформацію про рухоме і / або нерухоме майно (існуючому, проданому, подарованому і т.д.) у вигляді декларації про доходи. Але Ви не лякайтеся цих великих списків, ми із задоволенням зберемо за Вас весь перелік потрібних документів.

У разі якщо у вас не закриті ТОВ / ФОП, необхідно ліквідувати їх або внести зміни. Наші юристи і в цьому кваліфіковано нададуть Вам допомогу.

Вартість оформлення документів для виїзду на ПМЖ з України

скільки коштує виїзд на пмж з україниВартість оформлення виїзду на ПМЖ з України залежить від багатьох факторів:

 • від того, яким заплутаним і складним буде ваша справа;
 • від наявності документів потрібних для оформлення дозволу на виїзд з

України на постійне місце проживання за кордоном .

Щоб знати точну вартість оформлення документів для виїзду на ПМЖ з України , Вам необхідна консультація фахівців, які проаналізують Вашу ситуацію і детально розкажуть про реалізацію оформлення дозволу на виїзд з України на постійне місце проживання за кордоном.

ТермінВ послугу входить:Ціна
від 1,5 меc.У вартість послуги входить супровід в державних органах при подачі і отриманні документів з юристом Компанії, аналіз індивідуальної ситуації, підготовка та формування пакету документів, контроль процесу оформлення на всіх етапах, готовність і отримання дозволу на виїзд на постійне місце проживання за кордон.від 3000 грн

*Оплата державного мита та оформлення додаткових, супутніх послуг – у вартість не входить. Ціни не є публічною офертою.
**Терміни розгляду документів державними органами можуть бути збільшені.

Виїзд на Постійне Місце Проживання з Окупованих територій України

виїзд на пмж з окупаваних територій України

Оформлення дозволу на виїзд з України на постійне місце проживання – це багатоетапний і трудомісткий процес, особливо, якщо говорити про виїзд на постійне місце проживання з Окупованих територій України.

Враховуючи ситуацію яка склалася в нашій країні в даний момент – ускладнюється і без того важка процедура оформлення виїзду з України на постійне місце проживання за кордон .

Якщо говорити про саму процедуру оформлення, то її основна складність полягає в самій прописці людини або всієї родини, які хочуть виїхати на постійне місце проживання за кордон із зони АТО України . І якщо Ви належите до тих, хто хоче легально оформити виїзд на ПМЖ з ОРДЛО України, в першу чергу, для швидкого вирішення вашого питання можна змінити прописку разом з юристами Result Law Company на період оформлення виїзду на ПМЖ за кордон.

Згідно процедури, Вам необхідно подати заяву в державні органи для оформлення дозволу на ПМЖ з України. Дана заява зазвичай розглядається протягом трьох місяців з дня її подачі.

Результативна Юридична Компанія візьме на себе всю складність оформлення даної процедури незалежно від вашої прописки.

Як отримати в податковій інспекції довідку при виїзді за кордон на постійне місце проживання?

довідка з податкової при виїзді на ПМЖ

Як вже було сказано вище, одним з необхідних документів для легального виїзду на постійне місце проживання, є довідка з податкової для виїзду на ПМЖ з України. Ця довідка свідчить про те, що на момент виїзду на постійне місце проживання за кордон, у Вас немає відкритих кредитів чи інших заборгованостей перед державою. Але для того, щоб отримати такий, здавалося б простий документ, потрібно пройти дуже трудомісткий процес і виконати безліч кроків для отримання кінцевого результату:

 • Отримання довідки з податкової про доходи фізичної особи.
 • Подача декларації.

На підставі отриманої довідки про доходи фізичної особи, заповнюється декларація за останні 4 роки. Заповнені форми і попередній пакет документів разом з отриманою довідкою про доходи, подаються до податкової, для отримання незабаром довідки з податкової для виїзду на ПМЖ України .

Дана довідка є обов’язковою. Так, як на пункті пропуску, при перетині кордону, буде проводитися скрупульозний контроль. Без такої довідки, Вас просто не випустять з країни. Тому для уникнення незручної ситуації Вам просто необхідно обзавестися цим документом.

Звичайно ж, в поодинці буде важко досягти бажаного результату і на це піде дуже багато часу. Для спрощення життя і існує професійна допомога юристів. Вам просто потрібно звернутися до нас і ми з радістю допоможемо реалізувати задумане!

Як знятися з обліку у військкоматі при виїзді на ПМП/ПМЖ з України?

ПМЖ зняття з військового обліку

Виїзд на ПМП/ПМЖ з України, є однією з підстав для зняття з обліку у військкоматі. Процедура зняття з обліку у військкоматі починається з написання відповідної заяви в комісаріат.

Яку ж інформацію необхідно буде позначити в такому зверненні? Крім причини, що спонукала вас знятися з військового обліку , вам доведеться вказати свою нову адресу. Причому її дійсність доведеться підтвердити документально. Зняття з військового обліку при виїзді на ПМП з України можна зробити за допомогою довідки про прописку або реєстрацію. Якщо зазначений документ буде в порядку – з військового обліку знімуть в той же день. Запис про це з’явиться в вашій особистій справі призовника (з вказівкою точної дати події). Достовірність цих даних буде підтверджена печаткою військового комісаріату.

Ви є військовозобов’язаним, бажаєте виїхати на ПМЖ з України, і надалі проживати за кордоном без виникнення казусів? В такому випадку, обов’язково потрібно знятися з обліку у військкоматі , для того, щоб в майбутньому не було проблем зі зняття з місця реєстрації та отримання довідки Ф 16.

Для допомоги в процедурі зняття з військового обліку при виїзді на ПМП з України є юристи нашої компанії, які компетентні в даному питанні і вирішать Вашу проблему в найкоротші терміни.

Що таке печатка/штамп на ПМЖ?

печатка на ПМЖ в паспорт

Печатка про виїзд на постійне місце проживання з України  є дуже важливим елементом. Якщо Ви виїхали за кордон в якості туриста або на запрошення знайомих / родичів, і незабаром повертаєтеся назад, то для такої подорожі Вам не потрібно ставити печатку про виїзд на постійне місце проживання з України . Достатньо всього лише закордонного паспорта, квитків і вашого багажу. Але якщо ж Ви вирішили виїхати на ПМЖ за кордон, то саме для такої дії Вам необхідна печатка про виїзд на постійне місце проживання з України – це свого роду легалізація вашого виїзду.

Законність при виїзді має дуже важливу роль, так як печатка на ПМЖ ставитися в паспорт і при виїзді за кордон митниця перевіряє наявність такої відмітки. І коли постійне місце проживання за кордоном буде для вас легальним, Ви зможете частково користуватися правами громадян тієї країни, в яку виїхали на ПМЖ.

Печатка про виїзд на постійне місце проживання ставиться з метою можливості в подальшому оформити документи за кордоном, а також вийти з громадянства України.

Куди виїхати на ПМЖ/ПМП з України?

виїзд на пмж у європу

Компанія Result Law Company готові запропонувати Вам оформлення виїзду на ПМЖ з України в будь-які точки світу. Часто, громадяни, які бажають виїхати на ПМЖ за кордон задаються питанням “Куди краще виїхати на ПМЖ? “. І в зв’язку з цим, ми готові запропонувати найпоширеніші варіанти:

 • Виїхати на ПМЖ до Ізраїлю
  Ізраїль, як досить розвинена країна з гарною інфраструктурою, високим рівнем життя привертає все більше громадян, бажаючих там залишитися, але вимоги до отримання громадянства досить суворі і не кожному під силу їх виконати. Але з юристами нашої Компанії Вам стане під силу все!
 • Виїхати на ПМЖ до Німеччини
  На оформлення виїзду на ПМЖ до Німеччини можуть розраховувати громадяни, які перебувають у шлюбі з німцем, які бажають отримувати освіту в Німеччині або ж ті, що інвестували валюту в економіку Республіки.
 • Виїхати на ПМЖ до Канади
  Як відомо, саме в Канаді з’явилася діаспора вихідців з України та розроблено найбільшу кількість програм для бажаючих працювати тут і професійно вирости.
 • Виїхати на ПМЖ до Польщі
  Виїзд на ПМЖ до Польщі залучає громадян досить доступними цінами на продукти і проживання, і можливістю працевлаштуватися.
 • Виїхати на ПМЖ до Чехії
  Чехія є дуже популярною країною для переїзду на постійне місце проживання. Уряд цієї країни пропонує дуже комфортні умови для проживання, наприклад: безкоштовну вищу освіту, вивчення чеської мови (яка є досить легкою), досить високий рівень життя, і багато іншого.
 • Виїхати на ПМЖ до Росії
  Найменше складнощів, які можуть виникнути при оформленні виїзду на ПМЖ за кордон – це при переїзді до Росії. Дана країна приваблює громадян можливістю додаткового заробітку без необхідності вивчати мову.
 • Виїхати на ПМЖ до Австралії
  Дана країна приваблює громадян своїм досить високим рівнем життя і соціальною захищеністю громадян. А також оформивши виїзд на ПМЖ до Австралії , відкриває можливість безвізового виїзду в більшість країн світу.
 • Виїхати на ПМЖ до Ірландії
  Найчастіше виїзд на ПМЖ в Ірландію планують громадяни які бажають навчатися в цій країні. Безсумнівно, навчаючись в цій країні, Ви паралельно зможете милуватися величними пейзажами, замками, узбережжями та багатьма іншими пам’ятками.
 • Виїхати на ПМЖ в Америку
  Як відомо, дуже багато громадян мріє виїхати на ПМЖ в Америку . Але чому ж вона так приваблює мігрантів? Отримавши дозвіл на проживання в США , Ви зможете повноцінно користуватися всіма правами, крім виборчого. Хтось виїжджає туди маючи родичів, хтось з навчання, а хтось просто ставши щасливчиком, вигравши в Green Card лотереї і назавжди їде туди жити.
 • Виїхати на ПМЖ до Нової Зеландії
  Виїзд на ПМЖ в Нову Зеландію також є досить поширеним випадком через те, що в цій країні дуже високе соціальне забезпечення, яке надається державою своїм громадянам. Тому, не дивно, що багато хто бажає переїхати саме туди.
 • Виїхати на ПМЖ в Казахстан
  Досить часто зустрічаються випадки, коли громадяни бажають виїхати в Казахстан на ПМЖ . Це пояснюється тим, що за деякими параметрами рівень життя казахстанців прирівнюється до рівня жителів Європи. Переїзду громадян можуть сприяти різного роду підстави: бажання бути ближче до родичів, просто повернутися на свою історичну батьківщину, або ж залучення інвестиційної перспективи.
 • Виїхати на ПМЖ в Норвегію
  Ні для кого не секрет, що Норвегія славиться своїм політичний і економічним благополуччям, саме тому так багато громадян бажають виїхати туди на ПМЖ.
 • Виїхати на ПМЖ в Грецію
  Особливістю переїзду в Грецію є те, що уряд пропонує постійне проживання в обмін на капіталовкладення в економіку країни. Тому, якщо у Вас є така можливість – сміливо можете здійснювати виїзд на ПМЖ в Грецію .
 • Виїхати на ПМЖ в Бельгію
  Виїхати на ПМЖ в Бельгію мріє кожен другий житель Європи, що вже говорити про жителів України. Дана країна приваблює громадян своїм стабільним економічним розвитком, гідною оплатою праці та перспективою кар’єрного росту.
 • Виїхати на ПМЖ в Молдову
  Так як Молдова межує з Україною, багато громадян бажають виїхати на ПМЖ в цю країну. Найбільш поширеним випадком є ​​виїзд саме підприємців в цю країну, адже для них там існує безліч комфортних умов.

Вихід з громадянства під час виїзду на ПМЖ за кордон

процедура виходу з громадянства україни

Після того, як оформлений виїзд на ПМЖ за кордон і поставлена ​​відповідна відмітка в паспорті, у Вас є можливість скористатися одним з переваг – вийти з громадянства України.

Оформлення дозволу на постійне проживання за кордоном дає можливість громадянину, який постійно проживає за кордоном звертатися до консульських установ з питань виходу з громадянства країни, де він раніше проживав. Будучи за кордоном, дана процедура є дуже клопіткою. Займаючись нею самостійно, вона забере у Вас безліч сил, часу і нервів.

Відповідно, наступним етапом буде отримання громадянства країни, в яку був здійснений виїзд на ПМЖ з України . При оформленні відмови від громадянства та прийняття нового, Вам необхідно буде здати закордонний паспорт громадянина України і тоді вже отримати нові документи громадянина країни в яку здійснюється виїзд.

У цій ситуації, найбільш правильним рішенням буде звернутися до компетентних юристів Результативною Юридичної Компанії, який із задоволенням беруться саме за такі складні і заплутані ситуації.

Повернення з ПМЖ з-за кордону в Україну

повернення з пмж за кордоном в Україну

Не менш частими випадками після виїзду на ПМЖ за кордон  є і бажання громадянина повернутися назад в Україну для постійного проживання.

Але не всі знають, як же правильно реалізувати цю процедуру і все правильно оформити, щоб не виникли складнощі в майбутньому.

Алгоритм дій повернення з ПМЖ складається з декількох дій:

 • спочатку необхідно знятися з консульського обліку. Дану процедуру можна відтворити двома шляхами: через дипломатичне представництво або консульську установу в країні, де оформлений виїзд на ПМЖ (даний варіант підходить в разі, якщо Ви перебуваєте за кордоном). Якщо ж Ви вже приїхали в Україну, то знятися з обліку можна через органи міграційної служби.
 • далі необхідно знову отримати паспорт України та зареєструвати місце проживання. Прописку можна оформити або по колишньому місцю проживання або за новим.

Як і в будь-якій іншій процедурі, для вірного оформлення кожного етапу, на багато простіше буде справитися з допомогою юриста. Саме тому ми готові взяти всі клопоти і вирішення питань з приводу Вашого повернення з ПМЖ з-за кордону в Україну.

Додаткові послуги при оформленні виїзду на постійне місце проживання з України з Result Law Company:

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити оформлення виїзду на ПМЖ за кордон просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (4 4,755)

Loading…