Повернення особи з постійного місця проживання (ПМП) в Україну

Повернення з ПМП

Останніми роками еміграція серед громадян України набуває ще більшої популярності. Виїзд на постійне місце проживання (ПМП) в іншу країну передбачає об’ємну роботу з документацією. Проте, отримати посвідчення на повернення в Україну в деяких випадках ще важче.

Така закономірність зумовлена тим, що повернення передбачає не лише анулювання штампу про виїзд на ПМП в закордонному паспорті. Окрім цього, обов’язково потрібно повернути документи, що посвідчують особу, які були здані в Міграційну службу при виїзду на ПМП, знятися з консульського обліку, отримати новий паспорт громадянина України, тощо.

Уникнення оформлення посвідчення особи на повернення в Україну тягне за собою ряд негативних наслідків: від штрафів за проживання без паспорту та несвоєчасну реєстрацію місця проживання до санкцій за несплату податків.  

Тобто, постійне проживання в Україні після виїзду на ПМП без порушення закону можливе лише після отримання посвідчення особи на повернення в Україну, що у свою чергу окреслює наступні кроки для відновлення повноцінного життя на Батьківщині. 

Якщо Ви не отримали відповідь на власне запитання в цій статті, Наші Юристи допоможуть Вам знайти рішення у найкоротші терміни.

Від 20 р.д., Від 4500 ГРН.

Ми – рішення Ваших найскладніших ситуацій!

Як повернутися в Україну з ПМП?

Повернення з ПМП

Отримання посвідчення особи на повернення в Україну можливе лише за умови дотримання кожного з етапів процедури повернення з ПМП. Міністерство закордонних справ неодноразово звертало увагу на те, що чимало українців, які планували емігрувати, допускали спільну помилку- не вставали на консульській облік в новій державі проживання, тим самим не завершили процедуру виїзду з України на ПМП.

Тобто, консульства України не мали ніяких даних про емігрантів, відповідно не могли відслідкувати ні їх місце проживання, навчання чи роботи, ні їх фактичне територіальне перебування. Таким чином, оформлення посвідчення особи на повернення в Україну ускладнюється, адже Міністерство закордонних справ немає ніяких даних про Ваше перебування за кордоном.

Основний документ, який залишається при виїзді на ПМП та посвідчує громадянство України це закордонний паспорт, штампом про виїзд на ПМП в якому засвідчується дата отримання дозволу. Тобто, при поверненні його слід анулювати. Важливо звернути увагу на термін дії документу, адже у випадку прострочення процедура буде мати обтяжуючі фактори, які потребують швидкого та професійного рішення.

Повертатися з ПМП, як й емігрувати, потрібно згідно з встановленими правилами. Відповідно до них особа при виїзді обов’язково встає на консульський облік, а при виїзді- знімається. Як вже раніше зазначалося, чимало громадян забувають про це питання, провокуючи ускладнення оформлення посвідчення особи на повернення в Україну. Проте, Наші Юристи вже знають алгоритм дій, який допоможе навіть у найскладнішій ситуації.

Ви можете отримати консультацію профільного юриста просто зараз!

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Наступний етап повернення особи в Україну передбачає отримання паспорту громадянина України. Після чого слід забрати з Міграційної служби документи, що посвідчують особу, які були здані при виїзді на ПМП, зареєструвати місце проживання, стати на військовий облік, тощо. 

Навіщо обов’язково документально засвідчувати повернення в Україну?

Повернення з ПМП

Наші Юристи часто отримують питання на кшталт: «Навіщо фіксувати повернення в Україну з ПМП, якщо я не втрачав(ла) громадянство України?». Насправді, відповідь легка та закономірна, тому зараз Ми чітко пояснимо Вам, чому ж не можна ігнорувати оформлення посвідчення особи на повернення в Україну.

Для Вашої безпеки та безпеки міжнародного співтовариства в цілому, кожна держава відслідковує фактичне проживання емігрантів. Таким чином, у разі нещасного випадку, форс мажорної обставини чи іншої непередбачуваної ситуації держава може надати Вам допомогу, адже Консульства України ведуть облік громадян в інших країнах.

Процедура виїзду на ПМП передбачає, що документи, що посвідчують особу подаються в Міграційну службу, а отже при одному лише перетині кордону України документи не повертаються в руки власника.

Посвідчення особи на повернення в Україну дає право отримати новий паспорт громадянина України, без якого повноцінно вести життя неможливо. Адже на підставі цього документу особа має право зареєструвати місце проживання, офіційно працевлаштуватися, стати на військовий облік, тощо.

Хочемо звернути Вашу увагу ще раз на те, що законодавством передбачені санкції за проживання без внутрішнього паспорта та реєстрації місця проживання, за працевлаштування без трудової книжки та несвоєчасне встановлення на військовий облік. Тому, для уникнення санкцій радимо не нехтувати процедурою оформлення посвідчення особи на повернення в Україну.

Безпосередньо для держави дана процедура потрібна для ведення демографічних статистичних даних, які допомагають її розвитку, розподілу бюджету на рік, тощо.

Тому, отримання посвідчення особи на повернення в Україну є надважливою процедурою як для громадянина України, так і для держави.

Нюанси проведення процедури повернення з ПМП

Повернення з ПМП

Повернення з ПМП передбачає об’ємну роботу з документами та державними органами, саме тому процес має безліч нюансів, які неможливо передбачити наперед. Проте, зараз ми детальніше розберемо найпопулярніші з них, аби Ви мали можливість уникнути їх.

Як вже раніше згадувалося, нерідко бувають випадки, коли виїзд на ПМП був здійснений з порушеннями регламенту. А саме, було упущено момент постановки на консульський облік. У цьому випадку, вирішення питання з консульським обліком буде першочерговим під час проведення процедури повернення з ПМП, Наші Юристи можуть надати Вам детальний алгоритм рішення даної ситуації та повний юридичний супровід. 

При виїзді на ПМП родиною з неповнолітніми дітьми виникає дві проблеми. Перша – постановка на консульський облік лише батьків, адже більшість вважає, що дана процедура необхідна лише по досягненню повноліття. Друга – досягнення повноліття під час перебування за кордоном, що спровокувало пропуск законодавчого терміну для подачі документів, аби отримати паспорт громадянина України. У цьому випадку слід сплачувати штраф та оформлювати повернення з ПМП на підставі отриманого паспорту. 

Наші Юристи- професіонали, під їх пильним наглядом щодня проходять десятки юридичних процесів. Саме тому Вони вже ознайомлені з усіма нюанси повернення громадян з ПМП та знають шляхи їх вирішення! 

Як повернутися в Україну без проблем з міграційною службою?

Повернення з ПМП

За всі роки Незалежності України чимало наших співвітчизників виїхали на ПМП в іншу країну. Відповідно, кількість осіб, які повернулися теж чимала. На жаль, більша половина з них стикалися з проблемами оформлення документів при поверненні.

Наші Юристи проаналізували процедуру оформлення посвідчення особи на повернення в Україну та виявили найбільш важкі ситуації, з якими зазвичай стикаються при поверненні з ПМП. Вони вже розробили алгоритм юридичної допомоги для їх вирішення та готові стати на варті Ваших прав.

Ми допомагаємо завчасно підготувати пакет документів та витребувати додаткові за необхідності, надаємо повну юридичну консультацію та супровід юриста в усі державні органи. Таким чином, Ви уникаєте ризиків при отриманні посвідчення на повернення в Україну та економите час, адже Ми підготуємо чіткий алгоритм роботи саме для Вашої ситуації.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Перелік необхідних документів для процедури повернення в Україну з ПМП

Повернення з ПМП

Отримати посвідчення особи на повернення в Україну можна за наявності таких документів:

– Закордонний паспорт України;

– 2 фото (3.5х4.5);

– документи на право власності або згода власника на реєстрацію місця проживання.

У разі відсутності у Вас одного або всіх необхідних документів Юристи Result Law Company сприятимуть Вам в їх отриманні.

Наша Компанія залюбки допоможе Вам заощадити час та отримати посвідчення особи на повернення в Україну вчасно та без черг!

Якщо Ви маєте додаткові запитання Ви маєте можливість залишити їх на сайті, з Вами зв’яжеться Наш Юрист, або зателефонувати на нашу гарячу лінію та записатися на особисту консультацію до юриста в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Ковпака, 17, офіс 3-4.

Замовити юридичний супровід для оформлення посвідчення особи на повернення в Україну просто зараз!


Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцените эту публикацию

12345 (7 3,145)

Loading…

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!