Посвідка на тимчасове місце проживання в Україні

посвідка на тимчасове проживання в Україні

Якщо Ви є громадянином іншої країни, але за будь-яких причин Вам потрібно залишатись в Україні більше 90 днів, Вам необхідно оформити посвідку на тимчасове місце проживання . Даний документ дає можливість мати, як загальні так і переважні права на рівні з громадянином України. Наприклад, Ви зможете відкривати рахунки в банківських установах без надання купи документів, або ж зареєструватися як підприємець і т.д.

Оформивши посвідку на тимчасове місце проживання в нашій Компанії Ви гарантовано отримаєте: моментальний аналіз Вашої справи; контроль виконання послуги на всіх етапах її оформлення; завжди успішний і якісний результат; повний юридичний супровід на всіх етапах.

Від 10 р.д. Від 1595 ГРН.

Перелік тем по отриманню Посвідки на тимчасове місце проживання в Україні з якими Ви можете ознайомитися в цій статті.

 1. Документи для оформлення посвідки на тимчасове місця проживання
 2. Вартість посвідки на тимчасове місце проживання в Україні
 3. Як оформити посвідку на тимчасове місце проживання в Україні?
 4. Які привілеї надає оформлення посвідки на  тимчасове місце проживання
 5. Чи можна в’їжджати в країну і залишатися в ній легально більше покладеного терміну?
 6. Як продовжити перебування в Україні понад 90 днів?
 7. Що робити якщо перевищений термін перебування в Україні ?
 8. Як виглядає документ про тимчасове місце проживання?
 9. Підстави для отримання посвідки на тимчасове місце проживання
 10. Підстави для оформлення посвідки на тимчасове місце проживання в Україні
 11. Отримання тимчасового місця проживання в Україні для іноземців
 12. Процедура отримання посвідки на тимчасове місце проживання з допомогою Result Law Company
 13. Додаткові послуги, які можуть знадобитись Вам в Result Law Company
 14. Посвідка на тимчасове місце проживання і прописка
 15. Термін дії посвідки на тимчасове місце проживання
 16. Продовження посвідки на тимчасове місце проживання
 17. Документи, необхідні для продовження посвідки на тимчасове місце проживання
 18. Заміна посвідки на тимчасове місце проживання
 19. Дострокове анулювання посвідки на тимчасове місце проживання
 20. Основні причини анулювання посвідки на тимчасове місце проживання

Документи для оформлення посвідки на тимчасове місця проживання

документи для посвідки на тимчасове проживання в УкраїніДля того, щоб оформити документ про тимчасове місце проживання , Вам більше не доведеться стикатися з державними установами та вистоювати величезні черги, витрачаючи свої нерви і сили. Звернувшись до Result Law Company Вам лише необхідно надати нашим юристам такі документи:

 • паспорт іноземця зі сторінкою, де вказана наявна віза типу «D»(для візових країн);
 • нотаріально завірена копія паспорта;
 • діючий страховий медичний поліс;
 • документ, що підтверджує підставу для отримання тимчасового місця проживання .

* Додатковий перелік документів Вам зможе надати наш юрист після консультації в нашому офісі.

вартість посвідки на тимчасове проживання в україні

Вартість посвідки на тимчасове місце проживання в Україні

Result Law Company завжди знайде рішення для будь-якої Вашої документальної ситуації, і саме для цього ми підібрали найоптимальніші ціни на послуги для отримання посвідки на постійне місце проживання :

ТремінУ послугу входить:Ціна
Від 15 р.д.У вартість послуги входить цілковитий юридичний супровід в державних установах при подачі та отриманні готового документу, аналіз справи, підготовка і формування пакету документів, контроль готовності та отримання посвідки на   тимчасове місце проживання .1 595,00 грн.
Від 10 р.д.У вартість послуги входить цілковитий юридичний супровід в державних установах при подачі та отриманні готового документу, аналіз справи, підготовка і формування пакету документів, контроль готовності та отримання посвідки на   тимчасове місце проживання .2 399,00 грн.

*Сплата адміністративного збору в вартість  не входить. Ціни не є публічною офертою.

** Терміни розгляду документів у державних установах можуть бути збільшені.

Також при оформленні посвідки на тимчасове місце проживання в Україні , Вам необхідно надати додаткові документи. Компанія RLC надає можливість оформлення повного пакету документів у нас, для того щоб виконати послугу якісно та в необхідні терміни. До таких документів відносяться:

Як оформити посвідку на тимчасове місце проживання в Україні?

Що таке Посвідка на Тимчасове Проживання в УкраїніЩо таке посвідка на тимчасове місце проживання? Посвідка на тимчасове місце проживання в Україні – це документ, який підтверджує особу і легальне перебування іноземця або особи без громадянства на території України. А також на основі якого громадянин має можливість вільно здійснювати свої права на рівні з громадянином України протягом певного терміну. Даний документ оформляється для осіб які досягли 16-ти річного віку. Але при бажанні оформлення посвідки на тимчасове місце проживання для дітей іноземців дозволено законодавством і оформляється з допомогою нашої Компанії.

Які привілеї надає оформлення посвідки на  тимчасове місце проживання :

 • безперешкодно перетинати кордон;
 • забезпечення пенсійними виплатами;
 • обслуговування в банківських установах та відкриття банківського рахунку;
 • здійснення права на освіту;
 • ввезення власної машини не сплачуючи державного мита.

Посвідка на тимчасове місце проживання надає безліч бонусів, якими Ви можете скористатися просто оформивши його в нашій Компанії.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Чи можна в’їжджати в країну і залишатися в ній легально більше покладеного терміну?

правила перебування іноземців на території УкраїниЗвісно, Ви можете вільно перетинати кордон з Україною, а також жити, працювати, навчатися в країні, при наявності необхідних підстав для оформлення посвідки на тимчасове місце проживання . Даний документ в майбутньому надасть Вам переважні права на протязі всього терміну дії даного документа.

Як продовжити перебування в Україні понад 90 днів?

Відповідно до законодавства України, посвідка на тимчасове місце проживання оформляється на термін до одного року, з можливістю продовження кожного разу на рік, при наявності для цього необхідних підстав.

Після посвідки , в паспорті проставляється штамп, де вказано, що Ви перебуваєте в Україні на основі виданого документа.

Що робити якщо перевищений термін перебування в Україні ?

У нас є відповідь і на це питання. Вам необхідно подзвонити в нашу Компанію, домовитись про зустріч з нашим юристом для проведення консультації та отримання правової допомоги відносно продовження терміну перебування в Україні.

Важливо!

порядок обчислення строку перебування іноземцівЯкщо Ви плануєте приїзд в Україну, і бажаєте оформити посвідку на тимчасове місце проживання , не забудьте про дуже важливе правило перебування в країні. Спочатку, прибувши в Україну, зважайте на часові рамки, так як оформити даний документ необхідно до того моменту, як закінчиться термін дії візи типу D(для візових країн). Саме на підставі даної візи іноземець може перебувати в Україні певний обмежений термін – 90 днів, протягом 3-х місяців (180 днів). Крім цього, зверніть увагу на те, що термін дії Вашого паспорта повинен бути більше, ніж час на яке планується оформлення посвідки на тимчасове проживання .

Важливо! Іноземцю потрібно враховувати термін перебування в Україні. Документи подаються до державного органу на отримання посвідки на тимчасове місце проживання в Україні не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення терміну перебування в Україні. Бажано мати ще декілька днів запасу. Якщо іноземець порушує терміни подачі на отримання ПТП – йому буде відмовлено в прийомі документів державним органом.

Як виглядає документ про тимчасове місце проживання?

id карта тимчасове проживання в УкраїніРаніше документ про тимчасове місце проживання видавався в книжному форматі, і через це необхідно було до основних документів  надавати багато додаткових документів, а також фотографії розміром 3,5 на 4,5.  

Але з 2018 року законодавством затверджено новий формат документу про тимчасове місце проживання, який більш зручний у користуванні, у вигляді “ ІD – картка тимчасове місце проживання в Україні “ з безконтактним електронним носієм. Відтепер в даний документ влаштований безконтактний електронний носій, на який внесено біометричні дані особи, всю інформацію особи, а також відцифроване фото обличчя та підпис.

Підстави для отримання посвідки на тимчасове місце проживання

ПТП в Україні по працевлаштуванню

ПТП в Україні по шлюбу

ПТП в Україні по навчанню

ПТП в Україні по возз’єднанню сім’ї

ПТП в Україні представникам іноземних ЗМІ

ВНЖ в Україні по роботі в представництвах іноземни суб’єктів господарської діяльності

ВНЖ в Україні по участі в реалізації проектів міжнародної технічної допомоги

ВНЖ в Україні на підставі здійснення культурної, наукової, освітньої діяльності

Підстави для оформлення посвідки на тимчасове місце проживання в Україні:

 • працевлаштування в Україні. Як показує практика, не тільки громадяни України виїжджають на заробітки в інші країни. Безліч іноземців бажають працювати на території України, оскільки країна набирає економічний потенціал і потребує висококласних фахівців. Україна відкрита для іноземних громадян, які виявили бажання отримати хорошу роботу. Але спочатку необхідно узаконити проживання і здійснення своєї діяльності в Україні. Оформлення посвідки на  тимчасове проживання неможливо без оформлення дозволу на працевлаштування. Посвідка на тимчасове місце проживання – це саме те, що Вам потрібно для легальної, впевненою і спокійної роботи на території України.
 • шлюб з громадянином України. Безліч сімейних пар, в яких один з подружжя є громадянином України, а другий – іноземцем або особою без громадянства бажають проживати разом, і в основному на території України. Для того, щоб забути про всі обмеження і більше не залишати свою кохану людину, необхідно лише оформити посвідки на тимчасове місце проживання .
 • навчання в Україні. З кожним роком в українських ВНЗ зустрічаються все більше і більше іноземних студентів. Вищі престижні навчальні заклади України з радістю приймають іноземців на навчання і дають одну з найкращих освіт в Європі. Саме, на підставі бажання легально вчитися, Ви можете оформити посвідку тимчасове місце проживання в Україні .
 • возз’єднання сім’ї. Возз’єднання сім’ї з іноземцем або з особою без громадянства надає можливість привезти свою сім’ю в Україну і продовжити свою діяльність в нашій країні не залишаючи своїх рідних.
 • робота кореспондентом або представником іноземних ЗМІ. Для того щоб офіційно працювати кореспондентом або представником іноземних ЗМІ, необхідно оформити посвідку на тимчасове місце проживання , яка надасть можливість беззастережно користуватися всіма правами, необхідними для представництва іноземних ЗМІ.
 • робота в представництвах іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні. На території України зареєстровано і функціонують безліч іноземних суб’єктів господарської діяльності, філії та представництва іноземних банків. Іноземні громадяни, які працюють в даних установах повинні оформити посвідку на тимчасове місце проживання в Україні , і тільки тоді можуть вільно продовжувати свою діяльність.
 • участь в реалізації проектів міжнародної технічної допомоги. Для участі в реалізації проектів міжнародної технічної допомоги, в якій у законному порядку зареєстровані іноземні громадяни та особи без громадянства, зобов’язані оформити посвідку на тимчасове місце проживання в Україні . Даний документ є необхідною умовою, яке передбачено міжнародними договорами ратифіковані Україною.
 • здійснення культурної, наукової, освітньої діяльності на підставах і в порядку встановлених міжнародними договорами України або спеціальними програмами. Іноземці або особи без громадянства, які прибули в Україну для проведення культурної, наукової, освітньої діяльності на підставах і в порядку встановлених міжнародними договорами України або спеціальними програмами, повинні оформити посвідку на тимчасове місце проживання. Також причиною для оформлення посвідки є приїзд в Україну з метою участі в міжнародних та регіональних волонтерських програмах чи участі в діяльності волонтерських організацій.

Отримання тимчасового місця проживання в Україні для іноземців

посвідка на тимчасове проживання в Україні Київ

Для того, щоб отримати посвідку на тимчасове місце проживання , Вам більше не доведеться витрачати свій час і сили. Юристи компанії Result Law Company допоможуть розібратися в документальних складнощах і нюансах Вашої індивідуальної ситуації, і підберуть максимально комфортний варіант для її вирішення.

За результатом аналізу Вашої справи, ми допоможемо швидко і якісно зібрати всі необхідні документи і в супроводі спеціаліста подати їх до державного органу. Після чого Ми будемо контролювати хід процедури на всіх етапах оформлення посвідки на тимчасове місце проживання в Україні.

Ми – Результативна Юридична Компанія і гарантуємо швидкий, якісний, а головне бажаний результат!

ВАЖЛИВО!

тимчасове проживання в україні дає правоВам може бути відмовлено в оформленні посвідки на тимчасове місце проживання у випадку:

– надання підроблених, зіпсованих або документів, які належать іншій особі;

– надання завідомо неправдивих відомостей;

– якщо будуть виявлені факти невиконання Вами судового рішення або рішення  іншого органу державної влади, який має право накладати адміністративні стягнення;

– в разі, якщо у Вас є майнові зобов’язання перед державою, фізичними або юридичними особами;

– якщо Ви не встигли подати документи на оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в термін за 15 робочих днів до закінчення терміну перебування в Україні.

Процедура отримання посвідки на тимчасове місце проживання з допомогою Result Law Company

 1. Передзвоніть або напишіть нам, і детально опишіть Вашу ситуацію.
 2. Замовте послугу і надайте всі необхідні документи.
 3. Оформіть нотаріально-завірену довіреність на юристів нашої Компанії.
 4. У супроводі спеціаліста подайте документи до державного органу.
 5. Отримайте готову “ ІD – карту тимчасове місце проживання в найкоротші терміни.

процедура отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове місце проживання і прописка

Посвідка на тимчасове місце проживання і пропискаДля початку, щоб оформити посвідку на тимчасове місце проживання, Вам необхідно заздалегідь знати за якою адресою Ви можете отримати прописку. Реєстрація місця проживання або прописка – є дуже важливим моментом для іноземця, який планує тимчасово перебувати на території України і оформляти відповідний документ.

При оформленні посвідки на  тимчасове проживання, іноземцю потрібно враховувати термін перебування в Україні.

Документи, для реєстрації місця проживання подаються до державного органу не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення такого терміну. У разі невиконання вимоги, іноземцю буде відмовлено в прийомі документів державним органом.

У разі ж, коли ви вже отримаєте готовий документ про тимчасове місце проживання, необхідно отримати прописку, не пізніше закінчення 30 календарних днів з моменту отримання посвідки на тимчасового проживання в Україні.

Юристи Компанії Result Law Company також допоможуть Вам у швидкому отриманні документу про прописку, для оформлення посвідки на тимчасове місце проживання.

Термін дії посвідки на тимчасове місце проживання

посвідка на тимчасове проживання в Україні термін діїДокумент про тимчасове місце проживання , як правило виготовляється державним органом – 15 робочих днів, після подачі всіх необхідних документів. При цьому, термін дії такого документа – 1 рік, з можливістю подальшого продовження щороку.

Також термін дії посвідки на тимчасове місце проживання обчислюється в залежності від підстав, на які ви посилаєтесь при отриманні документа. Ви можете звернутися в Result Law Company, і ми забезпечимо отримання посвідки на тимчасове місця проживання в найкоротші терміни.

Продовження посвідки на тимчасове місце проживання

продовження посвідки на тимчасове проживанняУ разі, якщо термін дії посвідки на тимчасове місце проживання закінчився, Ви можете продовжити його необмежену кількість разів шляхом обміну, при наявності достатніх на це підстав.

Якщо Вам потрібно продовжити документ про тимчасове місце проживання, то необхідно знати важливий нюанс такої процедури – подати документи до державного органу на продовження тимчасового місця проживання потрібно не пізніше, ніж за 15 днів до закінчення терміну дії такого документу.

Документи, необхідні для продовження посвідки на тимчасове місце проживання:

Продовження посвідки на тимчасове місце проживання, дуже важлива процедура для іноземця, який планує довгий термін перебувати на території України. Саме тому, Результативна Юридична Компанія рекомендує скористатися послугами кваліфікованих юристів, які допоможуть уникнути помилок, які можуть призвести до неможливості відновити термін дії посвідки на тимчасове місце проживання.

Заміна посвідки на тимчасове місце проживання

заміна посвідки на тимчасове проживання в УкраїніТак буває, що змінюються підстави для отримання посвідки на тимчасове місце проживання , і в цьому випадку Вам необхідно замінити ID карту відповідно до нових обставин. Це необхідно зробити по тій причині, що на документі є код, яким позначається вид підстави на яку Ви посилалися оформлюючи посвідку, тому він обов’язково повинен відповідати новій підставі.

Наприклад: іноземцю видали ID карту на тимчасове місце проживання на підставі отримання освіти в ВНЗ України, а іноземець знайшов свою долю в Україні і вирішив укласти шлюб з громадянином України.

Є два варіанти вирішення цієї ситуації:
1. Іноземець не змінює ID карту на тимчасове місце проживання на підставі отримання освіти в ВНЗ України і після закінчення терміну дії ПТП в Україні та навчання у ВНЗ – йому необхідно виїхати з України на термін від трьох місяців, незважаючи на те, що вже є Шлюб в Україні. Зробити в своїй країні нову візу D і по приїзду в Україну оформити нову ID карту на тимчасове місце проживання в Україні за новою підставою – ПТП в Україні по укладенню шлюбу.

2. Другий варіант набагато привабливіше. Іноземець за два місяці до закінчення ID карти тимчасове проживання  в Україні на підставі отримання освіти у ВНЗ і самого навчання у ВНЗ – приходить в Компанію Result Law Company і подає документи на обмін підстави в ID  карті на отримання ПТП в Україні. В такому випадку іноземцю не потрібно буде залишати Україну і отримання посвідки на тимчасове місце проживання в Україні буде з меншою витратою часу, сил і ресурсів.

Висновок!
Вам потрібно обов’язково вчасно змінювати підстави в документі на тимчасове місце проживання в Україні і подавати документ на обмін. Такі ситуації, як змінення підстави, дуже часто зустрічаються в нашій практиці і варіанти заміни підстав бувають дуже різними. Приходьте до юристів Result Law Company! Ми проаналізуємо Вашу справу і надамо найкращі варіанти щодо вирішення Вашої ситуації.

Дострокове анулювання посвідки на тимчасове місце проживання

Дострокове анулювання посвідки на тимчасове місце проживанняДостроково втратити посвідку на тимчасове місце проживання досить просто. Але найчастіше, така процедура відбувається за рішенням уповноважених органів. В такому випадку, рішення про дострокове анулювання дії посвідки на  тимчасове місце проживання в Україні є неминучим для виконання.

 

Основні причини анулювання посвідки на тимчасове місце проживання:

 • в разі, якщо уповноваженими органами була отримана інформація про те, що документ про тимчасове місце проживання отримано на основі неправдивих і некоректних відомостей;
 • якщо отримано обґрунтоване клопотання приймаючої сторони про скасування  посвідки на тимчасове місце проживання (звільнення з місця роботи, розлучення, припинення діяльності юридичної особи – роботодавця);
 • в разі, якщо іноземцю в Україні було винесено вирок про позбавлення волі;
 • якщо діяльність іноземця загрожує інтересам країни, громадському порядку та здоров’ю громадян та інших осіб на території України;
 • при винесенні рішення уповноваженого органу про примусову депортацію іноземця;
 • в разі некоректної реєстрації місця проживання;
 • інших випадках, передбачених законодавством України.

Досвідчені юристи компанії Result Law Company оформлять повний пакет документів для оформлення Посвідки на тимчасове місце проживання в Україні для Вас, просто подзвоніть нам!

З Любов’ю до справи, з Повагою до Вас!

Оцініть цю публікацію

12345 (5 4,205)

Loading…

Замовити Посвідку на Проживання в Україні просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.