Дозвіл на імміграцію в Україну

імміграція в Україну

Для того, щоб іммігрувати в Україну і отримати право на постійне проживання в країні, необхідно отримати спеціальний документ – Дозвіл на імміграцію в Україну. Даний документ є найважливішим, адже саме він відкриває всі двері на шляху оформлення посвідки на постійне проживання та громадянства України.

Останнім часом зростає тенденція імміграції іноземців в Україну. Причиною цьому є різноманітні факти: – народження на території України до 24.08.1991, – якщо раніше проживали на території країни, –шлюб з громадянином України, – близькі родичі проживають тут і хочеться бути по ближче до них або ж просто бажаєте зв’язати своє життя з Україною…

Ви бажаєте переїхати в Україну, але не знаєте з чого розпочати імміграційний процес? Саме для цього створена наша Результативна Юридична Компанія. Ми вирішимо будь-яку, навіть саму безнадійну ситуацію на шляху отримання Дозволу на імміграцію.
А “ безнадійні “ ситуації ми обожнюємо вирішувати! Тому: МИ – для ВАС!!!

Що таке Дозвіл на імміграцію і навіщо він потрібен?

навіщо потрібен дозвіл на імміграцію

Дозвіл на імміграцію – це документ, який надає іноземцю право на імміграцію в Україну, а також постійне проживання в країні (у випадку оформлення посвідки на постійне проживання). Даний документ видається двом категоріям громадян, котрих можна розділити на:

 • ті, які отримують дозвіл на імміграцію поза квотою ;
 • ті, які отримують дозвіл на імміграцію в межах квоти.

Що таке імміграційна квота?

Квота на імміграцію – це обмежена кількість іноземців, котрим надано право на імміграцію протягом календарного року.

Тому, хто переїхав в країну, буде дуже важливо отримати даний документ так, як він надає право перебувати в країні без обмежень, і тільки після його оформлення, Ви надалі можете думати про отримання посвідки на постійне проживання та громадянства України.

Хто має право на отримання Дозволу на імміграцію?

право на отримання дозволу на імміграцію

Як відомо, отримати Дозвіл на імміграцію просто так неможливо, адже для цього необхідна наявність достатніх підстав. Законодавством визначений ряд підстав, внаслідок яких Ви можете отримати документ про дозвіл на імміграцію в Україну.

На сьогоднішній день існує дві групи іноземців, котрі мають право отримати даний документ. До першої  групи відносяться іноземці, які можуть претендувати на дозвіл по квоті.

Отримання Дозволу на імміграцію в межах квоти:

 • якщо в країні проживають Ваші повнорідні родичі, які є громадянами України (брат чи сестра, дід чи баба, внук або онука);
 • якщо Ви раніше перебували в громадянстві України ;
 • якщо Ви інвестували іноземну валюту на суму не менше 100 тис. доларів США в економіку України;
 • якщо ви є діячем культури або науки, і Ваша діяльність відповідає інтересам України;
 • якщо Ви є висококваліфікованим спеціалістом, і Ваша діяльність має цінність для економіки України.

Також Дозвіл на імміграцію в Україну можуть отримати:
     – Ваші батьки, чоловік(дружина) або неповнолітні діти (якщо Ви самі є    
            іммігрантом);
     – особи, які прослужили у Збройних Силах України (ЗСУ) три і більше років;
     – особи, що безперервно проживали на території України протягом трьох років, з   
            дня присвоєння їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Отримати Дозвіл на імміграцію поза квотою:

 • якщо у Вас є право на набуття громадянства України на підставі територіального походження. Під територіальним походженням розуміється, що необхідно бути народженим на території України чи проживати до 24.08.1991 року самому чи хоча б одному з Ваших батьків, дідові чи бабі, рідним(повнорідним та неповноріднимі) братові чи сестрі, синові чи дочці, онуку чи онучці.
 • якщо Ви є особою, здійснення імміграції якої становить державний інтерес, тобто найбільш значущі для забезпечення функціонування країни та її розвитку;
 • якщо Ви перебуваєте під опікою або піклуванням громадянина України, або ж самі є опікуном або піклувальником громадян України;
 • якщо Ви є “закордонним українцем”. А також право на отримання Дозволу на імміграцію мають подружжя “закордонних українців”, діти, в разі спільного в’їзду та перебування на території країни;

якщо Ви перебуваєте в законному шлюбі більше 2-ох років з громадянином України. А також, право на отримання Дозволу на імміграцію мають іноземці, які є дітьми чи батьками громадян України.

Отримати дозвіл на імміграцію в межах квоти.

дозвіл на імміграцію

ВАЖЛИВО!

Кожного року, урядом України, виділяється обмежена кількість місць на отримання Дозволу на імміграцію в межах квоти . В неї входить та ж група іноземців, але кількість місць кожного року різна. Частіше всього, цифра на місця коливається в межах 150-180 чоловік на всю країну. І з цього випливає, що іноземці, котрі мають право отримати Дозвіл на імміграцію в межах квоти , по невдалому збігу обставин, просто не встигають його отримати.

Ви завжди можете звернутися в нашу Компанію, а ми в свою чергу, завжди можемо повернути вдачу в потрібну Вам сторону, і вже через декілька місяців Ви отримаєте Дозвіл на імміграцію в Україну.

Як отримати Дозвіл на імміграцію в Україні?

переїхати в Україну на ПМЖ

Ви бажаєте переїхати в Україну, перебуваєте в країні на легальних умовах і не маєте судимості? В такому випадку, Ви вже наблизилися на крок ближче, щоб отримати Дозвіл на імміграцію. Але які ж кроки необхідно зробити далі?

Для початку необхідно визначитись, до якої групи громадян Ви відноситесь: до тих, хто має право отримати Дозвіл на імміграцію в межах квоти, або ж поза квотою. Після визначення підстави, за якою Ви можете отримати Дозвіл на імміграцію, потрібно сформувати пакет з необхідних документів. Хотіли би звернути Вашу увагу на те, що процедура отримання  даного документу сама по собі дуже важка, і така, що потребує особливої уваги з моменту формування пакету документів. І тому вони мають бути правильно та без помилок оформлені.

Після того, як всі документи грамотно оформлені і заповнені, потрібно подати у відповідний державний орган заяву про отримання Дозволу на імміграцію. На розгляд даної заяви передбачений законодавством термін один рік.

І вже після того, як державний орган перегляне заяву на отримання даного документу, Ви отримаєте готовий Дозвіл на імміграцію в Україну.

Не варто переживати про можливі труднощі, які можуть трапитись на шляху отримання Дозволу на імміграцію. Довірте всі питання нашим кваліфікованим юристам, які із задоволенням вирішать навіть найзаплутанішу ситуацію.

Швидке оформлення Посвідки на Постійне Проживання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Після того, як Вам видали Дозвіл на імміграцію, протягом року необхідно оформити посвідку на постійне проживання в Україні, в чому також з радістю допоможуть наші юристи. В іншому випадку, якщо Ви цього не зробите, документ про дозвіл на імміграцію буде вважатися недійсним, і тоді кожний раніше пройдений етап необхідно проходити по новій.

З юристами нашої Результативної Юридичної Компанії, Ви чітко будете знати який крок в тій або іншій ситуації потрібно здійснити саме Вам, і ми не дамо зробити помилку, яка стане на шляху отримання Дозволу на імміграцію.

Необхідні документи, для отримання Дозволу на імміграцію в Україну

дозвіл на імміграцію документи

Після того, як Ви визначили, що маєте право на отримання Дозволу на імміграцію, наступним кроком буде надання необхідних документів, та формування пакету документів разом з Нашими юристами. Для цього потрібний:

Також передбачений додатковий перелік документів, для певних груп іноземців в залежності від підстави оформлення документу, котрий Ви можете уточнити на консультації з юристом нашої Компанії, відвідавши Наш офіс.

Процедура отримання Дозволу на імміграцію з Result Law Company

Дозвіл на імміграцію в найкоротші терміни

Процедура отримання Дозволу на імміграцію досить непроста, а особливо для іноземця, який погано знає українську мову. Але в супроводі юриста Нашої Результативною Юридичної Компанії Ви забудете, що зовсім не знаєте державну мову, будь-які бар’єри моментально зникнуть, а процедура отримання Дозволу на імміграцію буде успішно реалізована.

Отже, для того, щоб швидко і успішно реалізувати процес отримання документа про дозвіл на імміграцію, Вам необхідно зробити кілька кроків разом з юристами нашої Компанії:

 1. Зателефонуйте за контактним номером Компанії або ж напишіть Нам на пошту і докладно опишіть Вашу ситуацію.
 2. Після опису ситуації, отримаєте детальний аналіз і кваліфіковану консультацію від юриста нашої Компанії.
 3. Надайте необхідні документи, а Ми оформимо повний пакет для подальшої подачі в державний орган.
 4. Оформіть довіреність на юристів нашої Компанії, для того, щоб наші юристи мали змогу діяти в Ваших інтересах у відповідних державних органах.
 5. Наступний кроком буде подача заяви на отримання Дозволу на імміграцію в супроводі юриста Компанії Result Law Company.
 6. Отримайте готовий Дозвіл на імміграцію в найкоротші терміни.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Внести зміни в Дозвіл на імміграцію.

виправити помилку в Дозволі на імміграцію

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Буває таке, що в документ про дозвіл на імміграцію потрібно внести зміни. Це може бути необхідно у разі, коли, допущена помилка в особистих даних (прізвища, імені, по батькові та ін.).

Як і в інших ситуаціях. Ми завжди – з багажом знань та досвідом –  готові допомогти і розібратися в цій, здавалося б, складній ситуації. МИ – Майстри  тяжких Справ! Тому МИ Вам потрібні! Потрібно лише оформити довіреність на нашого юриста, а ми все зробимо, щоб оновлений Дозвіл на імміграцію з виправленою помилкою, в найкоротші терміни був у Вас на руках.

Які переваги отримання Дозволу на імміграцію?

дозвіл на імміграцію переваги

Після отримання Дозволу на імміграцію, Ви автоматично отримуєте ряд переваг, наприклад:

 • у Вас з’явиться можливість безперешкодно і легально перебувати на території України більше 90 днів, що звільняє Вас від необхідності моніторити кількість днів перебування в країні;
 • зможете відкрити бізнес в Україні і легально працевлаштуватися, без оформлення спеціального дозволу ;
 • постійно проживати в країні, оформивши Посвідку на постійне проживання в Україні (в цьому Вам із задоволенням допоможуть юристи Компанії Result Law Company);
 • отримати громадянство України;
 • відкрити особистий рахунок в банку;
 • Можливість відкривати студентські та робочі візи в Шенген, США, Канаду з території України.

Отримавши Дозвіл на імміграцію Ви практично прирівнюється до громадянина України, за винятком права на голосування і володіння земельними ділянками.

Анулювання дозволу на імміграцію

Дозвіл на імміграцію було анульовано

Бувають випадки, що в Нашу Компанію звертаються іноземці з ситуаціями, коли їх Дозвіл на імміграцію було анульовано або скасовано. Що ж, давайте розберемося, в якому випадку, документ про дозвіл на імміграцію може бути анульовано:

 • якщо було з’ясовано що Дозвіл на імміграцію видано на підставі свідомо неправдивих відомостей або ж підроблених документів;
 • якщо іноземцем було порушено законодавство України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства;
 • іммігрант був засуджений в Україні до позбавлення волі на строк більше одного року, і про це є відповідне судове рішення;
 • дії іммігранта становлять загрозу національній безпеці країни або цивільному порядку.

Дозвіл на імміграцію так само можуть скасувати у разі, якщо це необхідно для охорони здоров’я або захисту прав і законних інтересів громадян України.

Або ж і за власним бажанням – якщо іноземець повертається на постійне місце проживання додому в свою країну.

Якщо ж Дозвіл на імміграцію іноземця було скасовано, в такому випадку, необхідно в місячний термін з дня отримання відповідного рішення, виїхати з України.

Зверніться до Компанії Result Law Company, і наші юристи зроблять все, щоб запобігти в майбутньому анулювання дозволу на імміграцію, та Ви щасливо проживали на території України і користувалися всіма перевагами даного документа.

Для чого анулювати дозвіл на імміграцію?

умови та порядок імміграції в Україну

ВАЖЛИВО!

Також, в нашу Компанію, часто звертаються іноземці, які раніше оформляли Дозвіл на імміграцію і ПМЖ в Україну, але після закінчення певного часу знову виїхали на постійне місце проживання за межі території України.

Хотіли б звернути Вашу увагу, що в такому випадку потрібно анулювати документ про дозвіл на імміграцію в Україну . Дану процедуру потрібно зробити, якщо іноземець повторно побажає приїхати на ПМЖ  в Україну, щоб уникнути виникнення проблем з державними органами та безперешкодного оформлення Дозволу на імміграцію і посвідки на постійне проживання.

Зверніться до наших кваліфікованих юристів і вони із задоволенням роз’яснять Вашу індивідуальну ситуацію та розкладуть  “по поличках” план подальших дій. Докладуть усіх зусиль для уникнення труднощів при оформленні документів по отриманню дозволу на імміграцію та Посвідки на постійне проживання в Україні.

З Любов’ю до Справи, З повагою до Вас!

Замовити дозвіл на імміграцію в Україну просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацю

12345 (4 3,755)

Loading…