Продовження терміну перебування іноземців на території України

Умови легального перебування іноземців та осіб без громадянства на території України

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Україна – держава, яка закохує в себе з першого подиху на кордоні, тому чимало іноземців мають шалене бажання познайомитися з державою ближче. Термін перебування іноземців в України обмежений в часі відповідно до міграційних вимог. Термін перебування іноземців в Україні сягає 90 днів протягом 180 діб для країн з безвізовим режимом.

На території України на рівних з іноземцями правах має право перебувати й особа без громадянства. Нагадаємо, що особа без громадянства це людина, яка не належить до підданства жодної країни, проте її права охороняються міжнародним правом та законодавством країни перебування.

Підстави перебування іноземців в Україні

  1. Для країн з безвізовим режимом- дійсний закордонним паспорт та не перевищений термін легального перебування в Україні (90 днів  протягом 180);
  2. Для країн з візовим режимом- відкрита віза;
  3. Посвідка на тимчасове проживання в Україні
  4. Посвідка на постійне проживання в Україні
  5. Для іноземців, які перевищили термін 90 діб- рішення щодо продовження строку перебування.

Цей перелік підстав, необхідних для оформлення документів є основою, але без грамотного аналізу документів – Ви самостійно не можете знати, що якщо Вашому закордонному паспорту менше півроку – то Вам потрібно оформити довідку з прикордонної служби. Для таких нюансів потрібні – Ми, Юристи які допоможуть Вам з першого разу, без зайвих витрат часу і грошей отримати бажаний результат.

Перебування іноземців на території України під час карантину має ряд особливостей у зв’язку з нестабільно відкритими кордонами, тому дане питання слід вирішувати на особистій консультації з юристом. Кожна країна самостійно регулює в’їзд та виїзд громадян за кордон, що й провокує іноді вимушене перебування іноземців в Україні більше 90 днів

Якщо Ви не отримали відповідь на власне запитання в цій статті, Наші Юристи допоможуть Вам знайти рішення у найкоротші терміни.

Від 3 р.д., Від 1999 ГРН.

Ми – рішення Ваших найскладніших ситуацій!

Адміністративна відповідальність за порушення міграційного законодавства

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Іноземці та особи без громадянства на території України користуються рядом прав та обов’язків, тому у випадку порушення українського законодавства будуть нести відповідальність.

Порушення терміну перебування іноземців в Україні передбачає адміністративну відповідальність за порушення міграційного законодавства. Проте, іноді сплатою штрафу ця історія може не завершитися.  На жаль, є прецеденти, коли у подальшому іноземці та туристи, які відносяться до категорії «особа без громадянства» мали перешкоди в оформленні віз, посвідок на постійне чи тимчасове проживання, а також в цілому з перебуванням на території України кожної наступної поїздки.

Термін перебування іноземців в Україні не має перевищувати встановлених законом діб, це зумовлено прагненням збереження правопорядку, порушення якого у цій ситуації карається штрафом у розмірі від 1700 гривень. У випадку несплати штрафу особа буде мати 3-х річну заборону на в’їзд в Україну. Звертаємо Вашу увагу, що сам факт отримання штрафу тягне за собою заборону перебування на території України наступні 3 місяці.

Перебування іноземців на території України під час карантину призводить до швидких змін в міжнародних актах, які регулюють міграційну сферу.  Закриття посольств і консульств на карантин, перекриті кордони та інше, зумовило шалену кількість іноземців, чий легальний термін перебування був порушений. Відповідно до цього, вирішення даного питання потребує аналізу всіх штампів в’їзду та виїзду, дат початку карантину та обмежувальних заходів.

Відповідно через це продовження терміну перебування в Україні надважлива процедура, яка допоможе запобігти штрафу та заборони в’їзду в Україну на доволі довгий термін.

Наші Юристи  за період карантинних обмежень допомогли запобігти штрафів більше сотням іноземців, які здавалося б мали безвихідну ситуацію. Саме тому Вони вже ознайомлені з кожним нюансом продовження терміну перебування в Україні та готові підготувати результативний варіант вирішення саме Вашої проблеми.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Підстави продовження строків перебування на території України

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Порушення терміну перебування іноземців в Україні можуть бути уникненні лише у разі продовження терміну перебування. Іноземці та особи без громадянства на території України користуються широким спектром прав, які сформували певний перелік підстав продовження строку перебування на території України:

 

 Для громадян безвізових країн або осіб відкритою короткостроковою візою:

        відбулася подача документів на отримання дозволу на імміграцію чи набуття громадянства України;

        наявні медичні показання, які унеможливлюють виїзд з України (хвороба, пологи, тощо);

      сімейні обставини (оформлення спадщини, догляд за хворим членом родини, тощо);

   Для осіб, які перебувають на території України на підставі транзитної візи:

        наявні медичні показання, які унеможливлюють виїзд з України (хвороба, пологи, тощо);

        стихійне лихо;

        вимушена зупинка (поломка транспортного засобу, тощо);

Для осіб, які перебувають на території України на підставі довготривалої візи:

відбулася подача документів на оформлення посвідки на тимчасове чи постійне проживання

Продовження терміну перебування в Україні зазвичай сягає 3-х місяців, якщо умови не передбачають інше.  

Слід пам’ятати, що кожна з вищеперерахованих підстав обов’язково має бути документально підтверджена, адже Міграційна служба ретельно вивчає всі нюанси перебування іноземців в Україні

Процедура продовження строків перебування на території України

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Перебування іноземців в Україні може бути продовжено виключно через єдиний відповідний державний орган, який ретельно перевіряє наявність підстав для продовження терміну перебування на території України.

Для початку реалізації процесу отримання рішення щодо продовження строку  перебування Вам необхідно завчасно зібрати повний пакет документів, згідно з Вашою ситуацією та зайняти місце в черзі на їх подачу.

Державна служба ретельно аналізує наявні для продовження терміну підстави, вивчає документи, що їх підтверджують та перевіряє кожен на оригінальність.

Термін розгляду Вашої заяви займає від 3-х робочих днів, проте частими є випадки коли кількість діб збільшується у зв’язку з рядом додаткових перевірок особи. Така ситуація може призвести до отримання санкції у вигляді штрафу та заборону на в’їзд в Україну.

Нюанси продовження строків перебування на території України

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Продовження терміну перебування в Україні це важка процедура, яка складається зі швидких юридичних дій та об’ємного пакету документів. Основна проблема іноземців та осіб без громадянства при її реалізації це необізнаність в підставах для продовження терміну перебування на території України, й відповідно відсутність одного або всіх необхідних документів. Саме це в подальшому унеможливлює отримання рішення щодо продовження строку перебування іноземця в Україні, адже подача належної  заяви до державного органу має бути здійснена не пізніше ніж в строк, передбачений національним законодавством.

Неможливо також виключати факт бюрократії в державних органах, адже від їх швидкості роботи залежить Ваш термін перебування. Як вже раніше зазначалося, процес продовження строку перебування на території України потребує чимало документів, які в свою чергу отримуються саме через державні установи. На жаль, розповсюдженими випадками є саме затримка одного з необхідних документів, яка й унеможливлює вчасне забезпечення повного пакету, адже термін на подачу був пропущений.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Продовження строків перебування на території України без ризиків

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Перебування іноземців в Україні більше 90 днів без ризику отримання санкцій можливе лише у випадку вчасного продовження терміну перебування. Враховуючи всі нюанси та ризики, з якими стикалися наші клієнти під час спроб самостійної подачі документів, Ми створили чіткий алгоритм роботи, який розрахований на вчасне продовження строку перебування на території України.  

Ми завчасно сформуємо перелік необхідних документів з урахуванням особливостей Вашої ситуації та допоможемо витребувати у випадку їх нестачі.

Наші Юристи – професіонали, які вже декілька років надають результативне юридичне супроводження для продовження терміну перебування в Україні. За роки роботи під їх пильним поглядом пройшли сотні іноземців, які на перший погляд не мали шансів на продовження легального перебування.

Окрім цього, ми проаналізуємо Вашу справу та за Вашим бажанням допоможемо отримати посвідку на постійне чи тимчасове проживання, аби у подальшому Ви перебували на території України немаючі проблем з Міграційною службою.

Наші Юристи готові стати на варті Ваших прав та забезпечити вчасне продовження строку перебування території України. 

Документи, які необхідні для продовження строку перебування на території України

Продовження терміну перебування іноземця в Україні

Пакет документів, який необхідний особі для продовження терміну перебування в Україні:

паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства;

       ІПН (за наявності);

документ, що є підставою для продовження терміну перебування;

  у разі відсутності приймаючої сторони – документ, що підтверджує наявність фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця в Україні;

        фото (4 шт, 3,5х4,5 см на матовому папері);

Документи, необхідні від приймаючої сторони:

  паспорт громадянина України; у випадку, якщо паспорт громадянина України у формі ІD картки необхідно надати Додаток 13 (про реєстрацію місця проживання);

    копію посвідки на постійне чи тимчасове проживання або іншого документа, що підтверджує законність перебування на території України (якщо приймаючою стороною є іноземець та особа без громадянства) та закордонний паспорт;

  гарантійний лист приймаючої сторони про взяття на себе зобов’язань із сплати всіх витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України та їх виїздом з України;

      документ про право власності або свідоцтво про державну реєстрацію права власності на житло, яке надається іноземцеві та ОБГ для перебування (після пред’явлення повертається);

  якщо житло перебуває в державній або комунальній власності, замість документа про право власності подається видана організацією, яка здійснює експлуатацію житлового будинку, довідка про всіх повнолітніх осіб, місце проживання яких зареєстровано у такому житлі, та їх письмова згода на перебування іноземця та особи без громадянства;

У разі відсутності у Вас одного або всіх необхідних документів Юристи  Result Law Company сприятимуть Вам в їх отриманні.

Наша Компанія залюбки допоможе Вам заощадити час та отримати рішення щодо продовження строку перебування вчасно та без черг!

Якщо Ви маєте додаткові запитання Ви маєте можливість залишити їх на сайті, з Вами зв’яжеться Наш Юрист, або зателефонувати на нашу гарячу лінію та записатися на особисту консультацію до юриста в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Ковпака, 17, офіс 3-4.

Замовити юридичний супровід для продовження терміну перебування на території України просто зараз!


Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцените эту публикацию

12345 (8 3,385)

Loading…

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!