Посвідка на тимчасове проживання
по шлюбу

посвідка на тимчасове проживання по шлюбу

Якщо Ви іноземець і Ваш чоловік або дружина має громадянство України, в такому випадку у Вас є унікальна  можливість без перешкод оформити посвідку на тимчасове проживання по шлюбу . Оформлення даного документа дає можливість перебувати на території України більше 90 днів та користуватися унікальними правами на рівні з громадянами України.

Ускладнена процедура отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу для компетентних Юристів Нашої Компанії стала вже буденною справою, саме тому  при першому зверненні Ви отримаєте: миттєву консультацію щодо особливостей послуги. А в подальшому формування пакету документів і постійний контроль правильності реалізації послуги державними органами.

Від 10 р.д.     Від 1595 ГРН.

Перелік тем щодо отримання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі шлюбу, з якими Ви можете ознайомитися в цій статті.

 1. Що таке посвідка на тимчасове проживання в Україні по шлюбу?
 2. Вартість посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу
 3. Які документи потрібні для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу?
 4. Як швидко оформляється Посвідка на Тимчасове Проживання в Україні на підставі шлюбу?
 5. Процедура отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу з Result Law Company  
 6. Легалізація іноземних документів для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу 
 7. Продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу 
 8. Які переваги дає продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу?
 9. Яка процедура продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу ? 
 10. Що включає в себе процедура продовження посвідки на тимчасове проживання по шлюбу?
 11. Заміна посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу 
 12. Чи можливо достроково анулювати посвідку на тимчасове проживання в Україні по шлюбу?
 13. Додакові послуги при отриманні посвідки на тимчасвое проживання в Україні по шлюбу в Result Law Company

Що таке Посвідка на Тимчасове Проживання по шлюбу?

що таке посвідка на тимчасове проживання по шлюбу

Посвідка на тимчасове проживання в Україні по шлюбу – це офіційний документ, який видається компетентними органами державної влади та призначений для посвідчення особи іноземця або особи без громадянства. Разом з тим, даний документ є підтвердженням наявності законних підстав перебувати на території України понад 90 днів. Строк дії даного документа – 1 рік, але в подальшому його можливо продовжити без жодних перепон. 

Особливістю саме посвідки на тимчасове проживання по шлюбу –  являється те, що підставою для її отримання є шлюб, де один із подружжя має громадянство України

Отримання документів у державних органах в Україні дуже нелегкий процес, оскільки зазвичай супроводжується чергами, вимогами надати велику кількість документі та наявністю інших нюансів в отриманні результату. Саме тому найкращим рішенням буде звернутися до компетентних Юристів RLC, які знають специфіку отримання посвідки на тимчасове проживання по шлюбу і мають колосальний досвід в реалізації даної послуги. 

Якщо Ви уклали шлюб за кордоном і думаєте, що це стане перешкодою для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу, то можете бути впевнені, що Юристи Результативної Юридичної Компанії успішно та результативно легалізують документи і швидко перейдуть до реалізації основної послуги.

Вартість Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі шлюбу

посвідка на тимчасове проживання по шлюбу ціна

Наша Компанія максимально орієнтована на свого клієнта, саме тому розробила засновані на реальних обставинах ціни на послуги по отриманню Посвідки на Тимчасове Проживання по шлюбу.

СтрокиВ пакет послуги входить:Ціна
від 15 р.д.Вартість включає в себе юридичний супровід, формування пакету документів, контроль на всіх етапах реалізації і отримання готової Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі шлюбу .від 1 595,00 грн

 

Які документи потрібні для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу?

документи для посвідки на тимчасове проживання по шлюбу

Для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україн по шлюбу  – юристи Компанії RLC формують пакет документів, який необхідний відповідно до законодавства України для реалізації послуги. 

Документи для подання на Посвідку на Тимчасове проживання по шлюбу в Україні:

 1. Оригінал паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу іноземця;
 2. Оригінал закордонного паспорту іноземця;
 3. Обов’язкова наявність дійсної Візи D для в’їзду в Україну (для візових країн);
 4. Свідоцтво про шлюб, яке може бути отримане як в України, так і в іншій країні.  Якщо шлюб було зареєстровано за кордоном, свідоцтво про шлюб необхідно легалізувати – в цьому Вам з радістю  допоможуть Юристи Нашої Компанії;
 5. Наведений перелік документів передається Вами Юристам Компанії, які на їх основі роблять наступні необхідні документи:
 6. Переклад і нотаріальне посвідчення сторінок паспорта іноземця з особистими даними;
 7. Оформлення індивідуального податкового номеру;
 8. Оформлення довіреності;
 9. Грамотне заповнення заяв на отримання посвідки на тимчасове проживання по шлюбу ;
 10. Отримання страхового медичного полісу . 

* Додатковий перелік документів Вам надасть наш юрист після консультації в Нашому офісі.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Як швидко оформляється Посвідка на Тимчасове Проживання в Україні на підставі шлюбу?

Як швидко оформляється Посвідка на Тимчасове Проживання по шлюбу

Посвідка на тимчасове проживання  на підставі шлюбу відповідно до законодавства України оформляється протягом 15 робочих днів з дня подання документів у державні органи. Цей строк включає розгляд документів посадовими особами та прийняття рішення про видачу Вам посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу. 

Для реалізації послуги по оформленню посвідки на тимчасове проживання по шлюбу, в конкретні строки, має значення як правильно сформований пакет документів, так і постійний моніторинг стану розгляду документів органами державної влади. Велику кількість часу необхідно витратити на постійне відстеження готовності документа, який Ви можете зекономити передавши реалізацію послуги професійним Юристам Компанії  RLC. 

Також Ви повинні розуміти, що час займе формування і отримання потрібних документів, вивчення правильності процедури їх подання та розгляду. Проте такі проблемні аспекти можуть виникнути лише в тому разі, якщо Ви самостійно будете оформляти документи. Тому доручивши цю справу Юристам Результативної Юридичної Компанії – Ви захистите себе від неприємностей та пустого витрачання часу і в найкоротші строки отримати бажаний результат.

Процедура отримання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу з Result Law Company

процедура отримання посвідки на тимчасове проживання по шлюбу

Якщо Ви хочете максимально швидко отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні по шлюбу і точно бути впевненими в позитивному результаті – Вам необхідно замовити послугу в Нашій Компанії і через короткий проміжок часу користуватися отриманою посвідкою на тимчасове  проживання.

Процедура отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні з Результативною Юридичною Компанією є спрощеною саме для Вас та в той же самий час Юристи реалізують велику кількість кроків, які включають:

 1. формування пакету документів, складання та заповнення заяв;
 2. подання документів в органи державної влади;
 3. моніторинг стану розгляду документів і готовності посвідки на тимчасове проживання по шлюбу ;
 4. юридичний супровід при отриманні готового документа;

Поряд з тим, Ваша присутність обов’язкова лише на двох етапах реалізації послуги: подання документів і отримання готової посвідки на тимчасове проживання по шлюбу. Інші процедурні питання, необхідні дії, покладаються на Юристів Result Law Company, які в свою чергу докладуть максимально зусиль для отримання позитивного результату.

Важливо!

Легалізація іноземних документів для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу

легалізація свідоцтва про шлюб в Україні для оформлення посвідки на проживання по шлюбу

Якщо Ви реєстрували шлюб за кордоном і відповідно маєте свідоцтво про шлюб, яке видане іноземним органом влади, то Вам необхідно легалізувати даний документ у відповідності із законодавством України.

Легалізація являє собою визнання свідоцтва про шлюб українськими органами влади і приведення його в форму, яка закріплена законодавством.

Що включає в себе легалізація свідоцтва про шлюб

 У першу чергу необхідно визначитися, до якого органу Вам необхідно звернутися для реалізації процедури легалізації Ваших документів. Вибір органу залежить від країни, у якій Ви уклали шлюб, і наявністю взаємних домовленостей між Україною та цією державою. Крім того, Вам необхідно підготувати документи для легалізації, дізнатися специфіку їх подання у визначений державний орган України.

Якщо ви хочете в найкоротші строки легалізувати свідоцтво про шлюб і тим самим не відкладати подачу необхідних документів для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу – Вам  варто звернутися до Юристів Нашої Компанії, які вправно зроблять все можливе для реалізації послуги по легалізації Вашого свідотства – швидко та головне правильно.

Продовження Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу

продовження посвідки на тимчасове проживання по шлюбу

Посвідка на тимчасове проживання в Україні по шлюбу  має обмежену в часі дію – 1 календарний рік. Саме тому по закінченню даного строку Вам знадобиться знову звернутися в державні органи і продовжити дію документа. Процедура продовження потребує часу, збору і формування нового пакету документів, що більш правильно і швидко можуть реалізувати Юристи Компанії RLC. 

Умовою продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні – є наявність тих самих підстав, що були при первинному отриманні. У даному випадку це перебування у шлюбі з громадянином України.

Які переваги дає продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу

Важливо! Продовження дозволяє залишатися на законних підставах в Україні наступний календарний рік без попереднього виїзду за кордон. Також Ви можете в подальшому забезпечити собі отримання дозволу на імміграцію в Україну і оформити Посвідку на Постійне Проживання в Україні без виїзду з території України, а потім і отримання громадянства України

Яка процедура продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу

Важливо! Обов’язковою умовою вдалого здійснення процедури продовження посвідки на тимчасове проживання по шлюбу є подання документів в органи державної влади України за 15 робочих днів до закінчення дії попередньої посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу чи Вашого легального перебування в нашій Чарівній Україні. А, враховуючи час для підготовки документів на подачу, було б чарівно, якщо Ви до нас звернулися заздалегідь – бажано за  17 робочих днів (23-25 календарних) днів до закінчення легального перебування в Україні!

Процедура продовження Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу включає в себе: 

 1. формування пакету документів;
 2. складання заяв та їх заповнення на підставі посвідки на тимчасове проживання по шлюбу ;
 3. подання документів в держ.органи і моніторинг їх розгляду;
 4. отримання нової Посвідки на Тимчасове Проживання на підставі шлюбу. 

Продовження посвідки на тимчасове проживання по шлюбу – це процес, який засновується на повноцінному і професійному аналізу Вашої справи, пошуці більш підходящих способів реалізації. Тому для швидкого продовження та мінімального залучення Вас особисто до процесу виконання об’єму роботи – Вам варто звернутися до компетентних юристів нашої Результативної Юридичної  Компанії.

Заміна Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі шлюбу

отримати нову посвідку на тимчасове проживання по шлюбу

Існують обставини, за наявності яких Вам може знадобитися заміна посвідки на тимчасове проживання ще до закінчення строку її дії. Наприклад, якщо Ви змінили відомості про особу (ім’я, прізвище), помітили невідповідність інформації в посвідці на тимчасове проживання в Україні  з інформацією в інших документах, згубили чи пошкодили документ. З допомогою Наших Юристів Ви можете швидко змінити її. 

Заміна реалізується як окрема послуга у спосіб підготовки та подання необхідних документів в державні органи. Юристи Нашої Компанії у першу чергу визначають документи, які підтвердять наявність обставин для отримання нової посвідки на тимчасове проживання по шлюбу і вже в подальшому при необхідності отримають їх в компетентних органах влади. 

Заміна посвідки на тимчасове проживання на підставі шлюбу –  відноситься до процедур, які у працівників органів влади не викликають задоволення, оскільки Ви можете почути невдоволення і обвинувачення Вас в наданні неправдивих даних або наміреному псуванню документа. Саме тому Вам варто звернутися до Юристів Компанії RLC, які щодня спілкуються з предсавниками органів державної влади і знають специфіку виконання послуги.

Чи можливо достроково анулювати посвідку на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу?

анулювання посвідки на тимчасове проживання по шлюбу

Дострокове анулювання посвідки на тимчасове проживання в Україні по шлюбу може бути як за ініціативи іноземця, який нею володіє так і самим органом державної влади, що видав даний документ. 

Якщо Ви вирішили на довгий час виїхати за межі країни або оформити інший документ, що дає право безперервно проживати на території України – Ви можете відмовитися від даної посвідки. Зазначене право Ви можете реалізувати шляхом подання документів в органи державної влади і здійснити повернення виданої Вам посвідки на тимчасове проживання по шлюбу. Насправді процедура анулювання не є такою простою і може зайняти час, оскільки потрібно дізнатися, які саме документи необхідно подати в органи та яким чином. Саме для того, щоб швидко та без проблематичних аспектів анулювати посвідку на тимчасове проживання по шлюбу, Ви можете звернутися до компетентних Юристів Нашої Компанії. Вони у свою чергу здійснять професійний аналіз Вашої справи і поки Ви будете готуватися до виїзду чи займатися іншими більш важливими справами, анулюють Ваш документ.

Можливе також анулювання посвідки на тимчасове проживання за ініціативою органів державної влади. Це відбувається у тому випадку, якщо стануть відомі факти, що підтверджують порушення Вами процедури отримання посвідки на проживання чи подання неправдивих даних або підроблених документів при її отриманні. У такому випадку Ми можемо порекомендувати Вам у першу чергу  звернутися до компетентних Юристів для консультації про можливість вирішення Вашої проблеми.

Додаткові послуги при отриманні Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по шлюбу з Результативною Юридичною Компанією.

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити Посвідку на Проживання в Україні по шлюбу просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (1 5,005)

Loading…