Посвідка на постійне проживання в Україні

посвідка на постійне проживання в Україні

У разі, якщо Ви колись були громадянином України, або Ваші родичі проживають на території нашої країни, а також у багатьох інших випадках, то у Вас є можливість оформити посвідку на постійне проживання в Україні . Посвідка на Постійне Проживання в Україні –  надає велику кількість можливостей, якими можна користуватися протягом усього терміну дії посвідки.  А саме: право проживання на території України не обмежуючись в часі, працевлаштуватися не оформляючи спеціального дозволу, право на отримання візи в Україні для здійснення поїздок за кордон, та інші. Щоб скористатися всіма перевагами цього документа, а також безпосередньо оформити посвідку на постійне проживання просто напишіть або зателефонуйте в нашу Результативну Юридичну Компанію. Від нашої Компанії Ви отримаєте: допомогу в оформленні документів, виконання послуги в оптимальні терміни, індивідуальний підхід і альтернативні рішення, завжди позитивний і успішний результат.

Від 10 р.д. Від 1595 ГРН.

Перелік тем по отриманню Посвідки на постійне проживання в Україні з якими Ви можете ознайомитися в цій статті.

 1. Що таке посвідка на постійне проживання і чи можеш ти її отримати
 2. Отримання Дозволу на імміграцію в Україну
 3. Які документи потрібні для отримання посвідки на постійне проживання в Україні?
 4. Для отримання ПМЖ потрібно зібрати пакет необхідних документів, а саме:
 5. Скільки коштує посвідка на постійне проживання в Україні?
 6. Як отримати посвідку на постійне проживання в Україні?
 7. Які права надає посвідка на постійне проживання в Україні?
 8. Посвідка на постійне проживання в Україні для росіян
 9. Чи можна отримати кредит з посвідкою на постійне проживання в Україні?
 10. Підстави для отримання посвідки на постійне проживання в Україні
 11. Посвідка на постійне проживання в Україні оформляється іноземцям та особам без громадянства поза квотою, в таких випадках:
 12. 4 лідируючих підстави для отримання посвідки на постійне проживання
 13. Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні на підставі шлюбу
 14. Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі внесення  інвестиції
 15. Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження
 16. Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі возз’єднання сім’ї
 17. Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні
 18. Термін оформлення і дії посвідки на постійне проживання в Україні
 19. Порядок отримання посвідки на постійне проживання з Result Law Company
 20. Додаткові послуги, які Ви можете оформити в Result Law Company при отриманні посвідки на постійне проживання в Україні
 21. Обмін посвідки на постійне проживання в Україні
 22. Відновлення посвідки на постійне проживання після втрати

Що таке посвідка на постійне проживання і чи можеш ти її отримати?

що таке посвідка на постійне проживання

Посвідка на постійне проживання – це документ, який, в першу чергу, посвідчує особу іноземця або особи без громадянства, а також підтверджує легальне перебування на території України протягом тривалого часу.

Відповідно до нових правил, оформлення посвідки на постійне проживання здійснюється незалежно від віку двом категоріям іноземців:

 • які іммігрували на постійне місце проживання в Україну;
 • які постійно проживали на території України, до моменту прийняття рішення про припинення громадянства України, і залишилися постійно проживати на території країни після прийняття такого рішення.

Отримання Дозволу на імміграцію в Україну

отримання посвідки на постійне проживання в Україні

Для того, щоб почати процедуру оформлення посвідки на постійне проживання , в першу чергу, Вам необхідно отримати дозвіл на імміграцію. Даний документ є ключем, який відкриває двері для отримання права на імміграцію і постійного проживання в країні, а в подальшому можливість володіти і користуватися правами громадянина України.

Все, що від Вас потрібно – це написати або зателефонувати Нам, надати всі необхідні документи юристу нашої Результативної Юридичної Компанії, а ми без труднощів реалізуємо процедуру отримання Дозволу на імміграцію в найкоротші терміни, з любов’ю до справи, з повагою до Вас!

Які документи потрібні для отримання посвідки на постійне проживання в Україні?

посвідка на постійне проживання в Україні документи

Якщо Ви бажаєте безперешкодно проживати і працювати тривалий термін на території нашої країни, а також користуватися правами громадянина України, в такому випадку необхідно оформити посвідку на постійне проживання в Україні .

Для отримання ПМЖ потрібно зібрати пакет необхідних документів, а саме:

Додатковий перелік необхідних документів, по унікальності Вашої ситуації та підставам оформлення посвідки на постійне проживання , Ви можете з’ясувати у юристів нашої Компанії.

посвідка на постійне проживання ціна

Скільки коштує посвідка на постійне проживання в Україні?

Компанія Result Law Company гарантує надійне і якісне вирішення Ваших проблем будь-якої складності, і тому ми підібрали найкомфортніші ціни для успішної реалізації послуги отримання посвідки на постійне проживання :

ТерміниВ послугу входить:Вартість
від 15 р.д.У вартість послуги входить супровід в державних органах при подачі і отриманні документів з юристом Компанії, аналіз індивідуальної ситуації, підготовка та формування пакету документів, контроль процесу оформлення на всіх етапах, готовність і отримання посвідки на постійне проживання.від 1 595,00 грн

*Сплата державного мита та оформлення додаткових, супутніх послуг – у вартість не входить. Ціни не є публічною офертою.
** Терміни розгляду документів державними органами можуть бути збільшені.

Як отримати посвідку на постійне проживання в Україні?

отримати посвідку на постійне проживання

Напевно, при виникненні потреби оформлення ППП в Україні , Ви задавалися питанням ” Як отримати посвідку на постійне проживання “. Оформити даний документ мають право кілька категорій іноземців та осіб без громадянства. До таких категорій відносяться:

 • іноземці та особи без громадянства, які припинили громадянство України , але залишилися постійно проживати, після прийняття рішення про припинення, на території України;
 • іноземці та особи без громадянства, які мають право на імміграцію в Україну на постійне проживання на підставі наявності дозволу на імміграцію.

Отже, для отримання  посвідки на постійне проживання , спочатку Вам необхідно оформити Дозвіл на імміграцію в Україну – документ, який надає право на імміграцію, а саме прибуття в країну на постійне проживання. Даний документ діє безстроково. Зверніться в нашу Компанію для отримання дозволу на імміграцію в Україну , а ми гарантуємо прискорене і якісне виконання потрібної Вам послуги.

Які права надає посвідка на постійне проживання в Україні?

посвідка на постійне проживання дає право

Отримавши посвідку на постійне проживання, Ви автоматично отримуєте право на:

 • проживання на території України не обмежуючись в часі;
 • відвідування країни без встановлення ліміту на кількість відвідувань;
 • працевлаштування, без необхідності отримання додаткових дозволів;
 • оформлення візи на території України для поїздок за кордон;
 • ввезення власного автомобіля без проходження процедури розмитнення;
 • отримання освіти в Україні (діти мають право на безкоштовне навчання);
 • отримання громадянства України ;
 • обслуговування в банківських установах, в тому числі і отримання кредитів;
 • забезпечення в пенсійному фонді.

Важливо!

посвідка на постійне проживання в Україні праваОформивши документ на постійне проживання , Ви автоматично отримуєте практично ті ж права, що і громадянин України. Але є пара винятків: іноземець з посвідкою на постійне проживання не має права володіти землею, а також брати участь у виборах або референдумах. Право голосувати є тільки у повноправних громадян України. У всіх інших випадках, іноземець або особа без громадянства з оформленою посвідкою на постійне проживання користується тими ж правами що й українець.

Посвідка на постійне проживання в Україні для росіян

посвідка на проживання в Україні для росіянЯк отримати посвідку на постійне проживання громадянам Росії? Безперечно, і на це питання у нас є для Вас відповіді.

Громадянин Росії має право на отримання посвідки на постійне проживання, за наявності у нього повнорідного родича, який є громадянином України (бабуся, дідусь, брат, сестра, онук чи онука). Також громадянин Росії може оформити ППП в Україні, якщо він або хтось із його повнорідних родичів до 16 липня 1990 року проживали на території майбутньої України. Зверніть увагу на те, що після оформлення посвідки на постійне проживання , її також зможуть отримати ваші батьки, діти або чоловік/дружина.

Не менш важливим є той факт, що при оформленні посвідки на постійне проживання в Україні, Вам не доведеться зніматися з реєстрації місця проживання в Росії.

Важливо!

перевірка належності до громадянства України

Якщо Ви народилися на території України і за станом на 24 серпня 1991 року проживали в Україні, Вам не вдасться оформити посвідку на постійне проживання .

Посилаючись на законодавство України, в такому випадку, Ви є громадянином України. Виходячи з цього, Вам потрібно пройти процедуру встановлення належності до громадянства України.

Юристи Компанії Result Law Company допоможуть розібратися в унікальності Вашої ситуації і пройти процедуру підтвердження громадянства України в найкоротші терміни.

Чи можна отримати кредит з посвідкою на постійне проживання в Україні?

кредит для іноземців в Україні – як та де оформити?

Іноземний громадянин або особа без громадянства, який оформив посвідку на постійне проживання в Україні, має такі ж права і обов’язки, як і українець. В такому випадку, українське законодавство дозволяє державним банкам видавати кредити іноземцям та особам без громадянства, які оформили посвідку на постійне проживання . Але насправді, ситуація в деякій мірі інша так, як банківські установи не бажають забезпечувати отримання кредиту іноземним громадянам, пояснюючи це тим, що присутній великий ризик для Банківського підприємства.

Тому, виходячи з практики, банківські установи згодні видавати кредити тільки резидентам (громадянам) України.

Один із шляхів вирішення даної проблеми – громадянство України , отримати яке Ви можете за допомогою юристів Компанії Result Law Company.

Підстави для отримання посвідки на постійне проживання в Україні

посвідка на постійне проживання в Україні працевлаштування

Хто може отримати посвідку на постійне проживання?
Дозвіл на імміграцію є основною підставою для отримання посвідки на постійне проживання в Україні. Без отримання даного документа Ви не зможете оформити посвідку на постійне проживання в Україні.
Також, законодавством передбачено певний перелік осіб, які можуть отримати посвідку на постійне проживання за квотою:

 • діячі культури і науки, імміграція яких відповідає інтересам України;
 • висококваліфіковані фахівці або працівники, гостра необхідність в якому присутня для економіки України;
 • особи, які зробили інвестицію іноземною конвертованою валютою в економіку України на суму не менше ста тисяч доларів США;
 • особи, у яких в Україні зареєстровані повнорідні родичі (брат, сестра, дідусь, бабуся, онук чи онука);
 • особи, які раніше перебували в громадянстві України;
 • батьки, чоловік (дружина) особи, яка бажає іммігрувати або його неповнолітні діти;
 • особи, які прослужили три і більше років у Збройних Силах України;
 • особи, які безперервно проживали на території України протягом трьох років з дня присвоєння їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Крім цього, посвідка на постійне проживання в Україні оформляється іноземцям та особам без громадянства поза квотою, в таких випадках:

 • якщо чоловік (дружина), з яким більше двох років перебуває у шлюбі, є громадянином України;
 • якщо Ви є опікуном чи піклувальником громадянина України, або перебуваєте під опікою або піклуванням громадянина України;
 • якщо у Вас є право на набуття громадянства України за територіальним походженням;
 • якщо вчинення імміграції становить державний інтерес.

4 лідируючих підстави для отримання посвідки на постійне проживання

Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні на підставі шлюбу

Посвідка на постійне проживання в Україні через шлюб

отримання посвідки на постійне проживання через шлюбВи можете отримати посвідку на постійне проживання в Україні :

 • якщо Ваші чоловік (дружина), з яким більше двох років одружені і він (вона) є громадянином України, а також для своїх батьків або неповнолітніх дітей.

У Вас є можливість оформити посвідку на постійне проживання в найкоротші терміни і за комфортною ціною разом з Result Law Company.

Від 15 р.д. Від 1595 ГРН.

Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі внесення  інвестиції

Посвідка на постійне проживання за інвестиціями

посвідка на постійне проживання за інвестиціями

Якщо Ви бажаєте зробити або вже зробили інвестицію іноземною конвертованою валютою в економіку України, на суму не менше ста тисяч доларів США, в такому випадку у Вас є всі шанси отримати посвідку на постійне проживання в Україні за інвестиціями .

В цьому та в багатьох інших питаннях Вам з радістю допоможуть юристи Компанії Result Law Company, і в найшвидші терміни зберуть необхідний пакет документів і виконають потрібну послугу.

Від 15 р.д. Від 1595 ГРН.

Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження

Посвідка на постійне проживання за територіальним походженням

оформлення постійного виду на проживання іноземцю в Україні

Ви можете оформити посвідку на постійне проживання в Україні за територіальним походженням , в разі:

 • якщо у Вас є право на набуття громадянства України за територіальним походженням;
 • якщо у Вас є повнорідні родичі (брат, сестра, дідусь, бабуся, онук чи онука), які зареєстровані в Україні.

Команда успішних юристів Результативної Юридичної Компанії з радістю допоможуть Вам у процедурі отримання посвідки на постійне проживання в Україні за територіальним походженням.

Від 15 р.д. Від 1595 ГРН.

Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі возз’єднання сім’ї

Посвідка на постійне проживання по возз’єднанню сім’ї

довгострокове проживання з метою возз'єднання родини

Якщо Ви прибули в Україну з метою возз’єднання сім’ї з особами які є громадянами України, в такому випадку у Вас є можливість оформити посвідку на постійне проживання.

Зателефонуйте або напишіть юристам Компанії Result Law Company, і без особливих витрат часу оформіть документ про постійне проживання по возз’єднанню сім’ї.

Від 15 р.д. Від 1595 ГРН.

Зверніть увагу!

посвідка на постійне проживання для іноземців

Якщо у Вас не достатньо підстав для того, щоб оформити посвідку на постійне проживання , але вкрай необхідно з якихось причин (наприклад, для працевлаштування) перебувати на території України досить тривалий термін, в такому випадку у нас теж є вирішення даної проблеми. Ми можемо запропонувати оформити посвідку на тимчасове проживання в нашій Результативній Юридичній Компанії, і тоді у Вас буде можливість перебувати в Україні потрібний проміжок часу.

Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні

як оформити посвідку на постійне проживання в Україні

Як вже стало зрозуміло, початковим етапом при оформленні посвідки на постійне проживання в Україні , є ухвалення рішення і отримання дозволу на імміграцію .

Дозвіл на імміграцію – це документ, який видає державний орган з питань імміграції, і надає право іноземцям та особам без громадянства на імміграцію і постійне проживання в Україні . Цей документ можна отримати для категорій іноземців в межах квоти імміграції, або поза квотою. Квота імміграції – це допустима кількість іноземців, яким дозволено здійснювати імміграцію в Україну протягом року.

Рішення про отримання даного документа приймає державний орган, термін оформлення якого законодавством встановлено один рік. Але звернувшись в нашу Результативну Юридичну Компанію, Ви зможете отримати дозвіл на імміграцію в прискорені терміни.

І для того, щоб уникнути непорозумінь і складнощів, хочемо звернути Вашу увагу на те, що найкомфортніше здійснювати дані послуги в ході одного процесу: Отримання дозволу на імміграцію в УкраїнуID карта Постійний Вид на Проживання.

Ми проаналізуємо специфіку вашої ситуації, і безпосередньо можливість отримання посвідки на постійне проживання в Україні , і за результатом аналізу подамо необхідні документи до державного органу.

Процедура отримання посвідки на постійне проживання в Україні дуже трудомістка і вимагає багато часу і сил. Наша Компанія забезпечить Вам максимально зручні умови в ході здійснення послуги.

Термін оформлення і дії посвідки на постійне проживання в Україні

посвідка на постійне проживання термін дії

Згідно, з оновленим законодавством, посвідка на постійне проживання діє безстроково. Це означає що вона підлягає заміні кожні 10 років. Однак, зверніть увагу на те, що даний документ також підлягає заміні, при досягненні Вами 25 і 45 років.

Що ж стосується термінів оформлення посвідки на постійне проживання , тут так само законодавство визначило свої кордони. Терміни видачі документа становить від 15 робочих днів.

Після того, як Ви отримали готовий документ про постійне місце проживання , необхідно протягом 30 днів зареєструвати місце проживання, у чому також з легкістю допоможуть юристи компанії Result Law Company.

Важливо!

причини відмови у наданні посвідки на проживання

Законодавством України передбачено ряд обставин, коли Вам можуть відмовити в отриманні дозволу на імміграцію. Отже, в отриманні дозволу може бути відмовлено:

 • особам, засудженим до позбавлення волі на строк більше одного року за вчинення діяння, визнане на території України злочином, якщо судимість не погашена і не знята;
 • особам, які вчинили злочин військового характеру;
 • особам, яким відповідно до закону України заборонений в’їзд на територію України;
 • особам, які в заяві про дозвіл на імміграцію зазначили неправдиві відомості;
 • особам, які подали фальшиві документи;
 • якщо був прострочений, визначений законодавством термін подачі документів не пізніше 15 робочих днів до закінчення терміну перебування в Україні.

Порядок отримання посвідки на постійне проживання з Result Law Company

як оформити ПМЖ в Україні в 2019 році

 1. Напишіть нам на сайті або зателефонуйте в Компанію, і в деталях опишіть вашу ситуацію.
 2. Отримайте глибинний аналіз ситуації і кваліфіковану консультацію від наших юристів.
 3. Наші юристи підготують і нададуть повний пакет необхідних документів.
 4. Оформіть довіреність на юриста Result Law Company, завірену в нотаріальному порядку (можна оформити біля нашого офісу у супроводі нашого юриста).
 5. У супроводі нашого юриста подайте документи до державного органу.
 6. За допомогою нашого юриста отримайте дозвіл на імміграцію в Україну .
 7. Отримайте готовий документ на постійне проживання в Україні в найкомфортніші для Вас терміни.

Додаткові послуги, які Ви можете оформити в Result Law Company при отриманні посвідки на постійне проживання в Україні:

Обмін посвідки на постійне проживання в Україні

заміна посвідки на постійне проживанняЯк вже раніше згадувалося, при виникненні законної необхідності або певних обставин, необхідно замінити посвідку на постійне проживання .

До основних обставин, варто віднести:

 • в разі якщо Вами були змінені персональні дані, наприклад прізвище, ім’я, по батькові або ж адреса проживання і т.п. Документи на обмін посвідки на постійне проживання подаються не пізніше ніж через місяць після того, як отримаєте новий паспортний документ іноземця.
 • якщо були виявлені розбіжності в записах з іншими документами;
 • при виникненні надзвичайних і непереборних обставин, в результаті яких було пошкоджено документ про постійне проживання і став непридатним;
 • при досягненні певного віку (25 або 45 років), коли потрібно замінити посвідку на постійне проживання . Паспортні документи на обмін необхідно подати не пізніше, ніж через місяць, з моменту досягнення певного віку.
 • якщо Вами був загублений документ про постійне проживання в Україні .

Подати документи на заміну посвідки на постійне проживання необхідно не пізніше, ніж протягом 30 днів.

Якщо Ви не здійснили обмін у встановлені терміни, в такому випадку він буде визнаний недійсним.

У разі, якщо у Вас з’явилися обставини, у зв’язку з якими необхідно замінити посвідку на постійне проживання , зверніться в Нашу Компанію, і ми забезпечимо отримання нового документа в найкоротші терміни, в залежності від складності індивідуальної ситуації.

Відновлення посвідки на постійне проживання після втрати

відновлення посвідки після втрати або пошкодження

У повсякденному житті часто трапляються непередбачені обставини, в результаті яких одним з неприємних моментів буває втрата документів.

Для того щоб відновити посвідку на постійне проживання , Вам необхідно, довести що він у був оформлений законним шляхом, звернувшись до державного органу. Після цього документ визнається недійсним і оформляється нова посвідка на постійне проживання . Процедура відновлення ППП чимось схожа на процедуру обміну або продовження терміну дії даного документа.

Щоб відновити посвідку на постійне проживання , Вам знадобляться такі документи:

Можливий додатковий перелік документів, який підкаже юрист нашої Компанії з аналізу Вашої унікальної ситуації.

Якщо ж так сталося, що Вами була загублена посвідка на постійне проживання в Україні , не поспішайте розчаровуватися – його можна відновити за допомогою юристів Компанії Result Law Company.

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Оцініть цю публікацію

12345 (3 2,335)

Loading…

Замовити Посвідку на Постійне Проживання в Україні просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.