Отримання ідентифікаційного коду.

Отримання ідентифікаційного коду Ідентифікаційний номер – це важливий документ для кожної людини, яка проживає в Україні. Компанія RLC надає юридичну допомогу щодо отримання ідентифікаційного номеру фізичної особи для іноземців, громадян України та дітей. Ви не повірите, та отримати ідентифікаційний код в Україні з Нами – дуже просто та швидко незалежно від вашої прописки, віку та національності. Наші юристи Вас проконсультують і нададуть успішний результат! Ви часто задаєте нам питання на які ми знаємо відповідь. Де отримати ідентифікаційний код? Як отримати ідентифікаційний номер? Як відновити ідентифікаційний код? Як отримати ідентифікаційний номер дитині?   На всі Ваші питання ми знаємо відповіді. Ми абсолютно підготовлені до будь-якої ситуації, яка Вас цікавить. Юристи Результативної Юридичної Компанії мають більше 11 років досвіду в сфері міграційного права та правовій допомозі. Ми розробили алгоритм оформлення великої кількості документів різної складності.

Наша експертиза – запорука Вашого успіху.

Від 4 годин. Від 789 ГРН.

Перелік тем по отриманню ідентифікаційного коду з якими Ви можете ознайомитися в цій статті.

 1. Що таке ідентифікаційний номер?
 2. З якого віку можна отримати ідентифікаційний код в Україні?
 3. Де отримати ідентифікаційний номер в Україні?
 4. Як отримати ідентифікаційний код в Україні?
 5. Які документи потрібні для отримання ідентифікаційного номеру в Україні?
 6. Вартість отримання ідентифікаційного коду в Україні
 7. До вартості послуги “Отримання ідентифікаційного номеру в Україні” входить
 8. Отримання ідентифікаційного номеру для дитини в Україні
 9. Ідентифікаційний номер для іноземця в Україні
 10. Відновити ідентифікаційний номер в Києві
 11. Відновити ідентифікаційний код
 12. Де замінити ідентифікаційний номер
 13. Як відмовитися від ідентифікаційного номеру?
 14. Як і де відмовитися від ідентифікаційного кода?
 15. Відновлення ідентифікаційного коду після відмови від нього

Що таке ідентифікаційний номер?

Ідентифікаційний код в УкраїніІдентифікаційний номер – це десятизначний номер, який присвоюється кожній людині. Він є необхідним для здійснення великої кількості операцій, пов’язаних із сплатою податків.

Мабуть кожен з Вас вже стикався з необхідністю застосувати реєстраційний номер облікової картки платника податків для отримання нагород, укладення договорів, у нотаріуса, він є обов’язковим для використання установами, підприємствами, організаціями всіх форм власності, включаючи установи Банків України, фінансові установи в разі виплати доходів, укладення правових угод, предметом яких є об’єкти оподаткування. та інше.

Більш того, ідентифікаційний код є одним із найнеобхідніших обов’язкових документів, що підтверджує Вас як платника податків в Україні.

З якого віку можна отримати ідентифікаційний код в Україні?

Ідентифікаційний код надається для обліку у податковій службі України. Необхідність в отриманні ідентифікаційного номеру для дітей виникає в студентські роки для отримання винагород та стипендій. Також ідентифікаційний номер необхідний при здійсненні неповнолітнім операцій з банківською карткою оформленою на його ім’я. Даний перелік не є повним, оскільки, необхідність отримання ІПН для дитини буде залежати від вимог до документів при правових діях. Отримання ідентифікаційного номеру є добровільною процедурою і можна отримати незалежно від віку. Але, в обов’язковому порядку необхідно отримати до 14 років, коли дитина отримує паспорт України.

Як з нами співпрацює кожен клієнт при оформленні ідентифікаційного номеру?

 1. Детальна консультація від юристів Result Law Company щодо пакету документів та строків отримання результату.
 2. Укладення договору з Компанією Result Law Company, надавши повний перелік документів, які були обумовлені консультацією. А також оформлення довіреності на юристів RLC.
 3. Юристи Компанії без Вашої особистої присутності отримають ідентифікаційний код.  
 4. Отримати готовий ідентифікаційний код та насолоджуватися швидким та успішним результатом співпраці з Result Law Company.

Де отримати ідентифікаційний номер в Україні?

отримати ідентифікаційний код?Державна податкова служба являється органом, який регулює тими самими магічними цифрами, які використовує кожен житель України в укладеннях різного роду угод, отриманні дозвільних документів, державної допомоги та інше.

Отримання ідентифікаційного номеру в Києві разом із Result Law Company позбавить Вас від паперової тяганини, а також від “відомих” черг в державні органи, з приводу яких скаржиться коже житель нашої країни.

В податковій службі Вам необхідно чекати більше 10 діб, щоб отримати новий ідентифікаційний код, але Law Company зробить це в 10 раз швидше. Завітайте до нас і вже через 8 годин ідентифікаційний код у Вас.

Швидкість та професіоналізм. Що може бути кращим за цю комбінацію?!!

Як отримати ідентифікаційний код в Україні?

Як отримати ідентифікаційний код в Україні/Києві

Ви бажаєте знати як отримати ідентифікаційний код в Києві без жодних проблем? Зверніться до Result Law Company та будь-які ваші питання, які можуть виникнути в процесі, будуть максимально вирішені. Адже юристи Компанії абсолютно впевнені, що отримати ідентифікаційний код не є важкою справою якщо вони підготволені. А Юристи максимально підготовлені для вирішення Ваших задач.

Все ще сумніваєтесь щодо правильності? Зверніться прямо зараз і одразу впевніться щодо вірності прийнятого Вами рішення.

Які документи потрібні для отримання ідентифікаційного номеру в Україні?

перелік документів для отримання ідентифікаційного коду українаЩо, все ж таки, необхідно для отримання ідентифікаційного коду:

* Якщо ви бажаєте оформити ідентифікаційний код разом із Result Law CompanyВам необхідно ще оформити нотаріальну довіреність на працівників Компанії.

** Перелік документів може змінюватися в залежності від Вашої ситуації. Повний перелік необхідних документів на отримання ідентифікаційного коду Ви отримаєте під час експрес-аналізу від нашого юриста.

Вартість отримання ідентифікаційного коду в Україні

ціна на отримання ідентифікаційного коду в КиєвіРазом із компанією Result Law Company ви можете отримати ідентифікаційний код в Києві уникнувши черг та іншої метушні з документами. А головне – отримати бажаний результат в найкоротші строки.

Недарма всесвітньо відомий підприємець Уорен Баффет сказав: “Ціна – це те, що ви сплачуєте. Цінність – це те, що ви отримуєте”.

Строк оформленняЦіна
4 годин3499 грн
8 р.д.3199 грн
1-2 р.д.зателефонуйте нам
3-4 р.д.зателефонуйте нам
5 р.д.789 грн

* Вартість ІНН залежить від процедури оформлення: вперше, заміна, втрата або відмова. В даній таблиці вказано ціни за Ідентифікаційний код, що оформляється вперше.

До вартості послуги “Отримання ідентифікаційного номеру в Україні” входить:

 • консультація юристом Компанії щодо необхідного переліку документів;
 • заповнення необхідних заявок на отримання ідентифікаційного коду;
 • подача в державний орган;
 • отримання готового ідентифікаційного коду.

Отримання ідентифікаційного номеру для дитини в Україні

ідентифікаційний код для дитини українаВам необхідно отримати ідентифікаційний код дитині? Тоді Вам дійсно до нас.

Result Law Company точно знає як отримати ідентифікаційний код дитині в Україні.

Достатньо тільки довіритися нам і результат не залишить Вас чекати довго.

Від 4 годин. Від 789 ГРН.

ідентифікаційний код для дитини українаНавіщо дитині ідентифікаційний код? – Дійсно, якщо так замислитися, вони не сплачують податки.  Проте Ваша дитини може приймати участь в різного роду спортивних змаганнях, шкільних олімпіадах та інших заходах, які приносять їй досягнення, в тому числі нагороди та грошові призи. Саме для того, щоб отримати такі винагороди, дитині потрібен ідентифікаційний код. Адже, таким чином оподатковуються податком нагороди.

Якщо Вам необхідно отримати ідентифікаційний код дитині до настання 14 років, потрібна Ваша персональна участь та такі документи:

З компанією Result Law Company Ви можете отримати ідентифікаційний код дитині без будь-якої втрати часу. Вам залишається тільки зробити нотаріальну довіреність на працівників Компанії та результат не залишить Вас чекати довго!

Ідентифікаційний номер для іноземця в Україні

ідентифікаційний код Київ для іноземцівОтримати ідентифікаційний код в Києві для іноземця – явище, котрим вже нікого не здивуєш.

У випадку перебування іноземця на території України він може оформити собі ідентифікаційний код для подальший дій (отримання документів та інше).

Отримати ідентифікаційний код іноземцю в 10 разів швидше з Result Law Company.

Від 8 годин. Від 4899 ГРН.

Відновити ідентифікаційний номер в Києві

відновлення ідентифікаційного коду в Києві

Відновлення ідентифікаційного коду доволі таки кропітка процедура. Не маючи чітку стратегію для того, щоб відновити ідентифікаційний код, Ви можете втратити купу часу в державних органах. Проте, ми знаємо, що час – найбільш цінна монета Нашого життя.

Result Law Company вмить позбавить Вас від труднощів та не дасть можливості втратити цінність Вашого особистого часу.

Від 4 годин. Від 789 ГРН.

Відновити ідентифікаційний код

відновлення ідентифікаційного коду в КиєвіІдентифікаційний код є одним із найважливіших документів, що використовуються громадянами України в буденному житті, а також – іноземцями. Якщо громадянам України в цьому плані пощастило більше – можна звернутися до Податкової служби та відновити його, то іноземцям – набагато важче. Адже кожен іноземний громадянин повинен мати завжди із собою ідентифікаційний код коли отримує посвідку на проживання або громадянство України. При цьому Вам необхідно робити нотаріальні переклади та інше.

Хочемо Вас порадувати тим, що можна відновити ідентифікаційний код не за місцем прописки реєстрації). У зв’язку із тим, що реєстр, в якому зберігається інформація щодо кожного платника податків, є єдиним – Ви із легкістю можете відновити ідентифікаційний код в будь-якому зручному для Вас регіоні країни.

Деякі наші клієнти задають нам питання “Що робити якщо втратив ідентифікаційний код?”, “Як зробити дублікат ідентифікаційного коду?”. Дане питання, яке присутнє у нашому суспільстві, яке звикло до того, якщо ми маємо оригінал документу, то при його втраті або пошкодженні – можна зробити дублікат. (наприклад, свідоцтво про народження. При втраті даного документу Ви звертаєтеся до органів РАЦСу та прохаєте щодо видачі Вам ще одного документу, де буде зазначено “Дублікат”).

На щастя, в ситуації з ідентифікаційним кодом термін “дублікат” відсутній.

Так як номер Вашого ідентифікаційного коду видається одного разу і на все життя – ця інформація зберігається в Єдиному реєстрі. У зв’язку із цим, Вам просто необхідно відновити ідентифікаційний код.

Звернувшись до Result Law Company Ви отримаєте позитивний результат швидко та надійно.

Де замінити ідентифікаційний номер

заміна ідентифікаційного кодаЗагальноприйнятим, після зміни особистих даних в паспорті або будь-якому іншому документі, є заміна усіх наявних документів для того, щоб привести їх у відповідність до наявних змін. Мало що?!).

Для заміни деяких документів законодавець навіть встановив строк для такої заміни. В іншому випадку прийдеться платити штраф.

Якщо Ви, у встановлений час, не зміните ідентифікаційний код – Вам необхідно сплачувати штраф розміром 83 гривні.

Якщо Ви змінили прізвище за шлюбом або пройшли процедуру зміни імені чи прізвища – Вам необхідно, окрім вищезазначеного переліку документів, надати Свідоцтво про шлюб або Свідоцтво про зміну імені.

Як відмовитися від ідентифікаційного номеру?

Відмова від ідентифікаційного коду?Кожен із нас має право відмовитися від ідентифікаційного коду якщо Ваші релігійні або інші переконання потребують такого. А головне полягає в тому, що держава жодним чином це не забороняє.

Одне із найцікавіших внутрішніх переконань людини на сьогоднішній день – це відмова від ідентифікаційного код для укриття власних доходів від зовнішнього світу. Чим не причина?

Саме через використання ідентифікаційного коду при будь-яких угодах (купівля-продаж, оренда, отримання заробітних плат та інше) працівники податкової служби із легкістю можуть відслідкувати в базі ті чи інші придбання або нарахування. Але завжди є бажаючі позбавитися від зайвих очей задля уникнення спостережень за набутим майном. Саме тому становить дуже корисним відмовитися від ідентифікаційного коду. Таким чином, Ви можете забезпечити себе від зайвого контролю над Вами зі сторони зовнішнього світу. В цьому випадку усім, хто шукає, знадобиться набагато більше часу, щоб знайти Вас у цих реєстрах.

Дуже часто дана послуга необхідна тим, хто має деякі нюанси міграційного поля власного життя за кордоном. В такому випадку ми пакетно надаємо повний комплекс послуг щодо подальшої заміни всіх Ваших документів.

Якщо Ви, все ж таки, вирішили відмовитися від ідентифікаційного коду – звертайтеся до Нас і Компанія допоможе Вам із підтримкою Ваших переконань у державних органах.

Як і де відмовитися від ідентифікаційного кода?

 1. Детальна консультація від юристів Result Law Company щодо пакету документів та строків отримання результату.
 2. Укладення договору з Компанією Result Law Company, надавши повний перелік документів, які були обумовлені консультацією. А також оформлення довіреності на юристів.
 3. Юристи Компанії без Вашої особистої присутності отримають повідомлення або штамп в паспорт.  
 4. Отримати готовий ідентифікаційний код та насолоджуватися швидким та успішним результатом співпраці з Result Law Company.

Відновлення ідентифікаційного коду після відмови від нього

відновити ідентифікаційний код після відмовиЯкщо Ви вже відмовилися від ідентифікаційного коду і Вам необхідно його знову відновити – відразу звертайтеся до Нас.

Result Law Company знає як відновити ідентифікаційний код після Вашої відмови від нього.

Для цього Вам необхідно принести нам довідку про відмову від ідентифікаційного коду, якщо у Вас паспорт громадянина України старого зразку в вигляді книжечки, або штамп в цьому ж таки паспорті, чи, якщо у вас в паспорті громадянина України нового зразку – ID-картці в стрічці де пишеться ідентифікаційний код, відсутній напис з цифрами ІПНа, натомість присутній напис “Відмова”.

Якщо в стрічці, де пишеться ідентифікаційний код, відсутній взагалі напис – то це означає що при фотографуванні на ID-карту Ви не надали ідентифікаційний код по якимось відомими Вам причинам і в цьому випадку Вам потрібно його поновити у нас.

Від 1 р.д. Від 1899 ГРН.

Отримавши ідентифікаційний код, Вам необхідно внести ряд змін до вже існуючих документів або зробити їх вперше. Ми, юридична Компанія Result Law Company, піклується про своїх клієнтів та пропонує Вам нашу юридичну допомогу щодо отримання або внесення змін до таких документів як:

 1. Посвідка на тимчасове проживання в Україні;
 2. Посвідка на постійне проживання в Україні;
 3. Паспорт України у вигляді ID картки;
 4. Фізична особа-підприємець;
 5. Зміна імені та прізвища.

З Повагою до справи, з Повагою до Вас!

Замовити ідентифікаційний код прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (1 5,005)

Loading…