Посвідка на постійне проживання в Україні на підставі територіального походження

Посвідка на постійне проживання в Україні на підставі територіального походження

Посвідка на постійне проживання в Україні на підставі територіального походження є однією з найпоширеніших підстав для отримання даного документа. Адже поживши в нашій Україні та пізнавши  всю красу країни, тільки байдужий не захоче повернутися і жити тут постійно,маючи таку можливість.

За останні роки дуже багато іноземних громадян повернулися в країну своїх предків, на територію, де народилися їхні батьки, дід чи баба. Або приїхали туди, де народилися брат, сестра, діти – на постійне проживання в Україну. І якщо Ви належите до людей, які раніше проживали на території нашої країни, або Ваші рідні родичі (тато, мама, брат, сестра, дідусь, бабуся, онук чи внучка) проживали на території України до 24.08.1991 року чи проживають і тепер, безсумнівно у Вас є можливість оформити посвідку на постійне проживання за територіальним походженням . Також при наявності достатніх підстав для оформлення посвідки на постійне проживання – у Вас є можливість отримати громадянство України .

Зверніться в нашу Результативну Юридичну Компанію, а Ми в особі кращих юристів подвоїмо Ваш шанс на отримання посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження .

Від 10 р.д.     Від 1595 ГРН.

Що таке посвідка на постійне проживання за територіальним походженням і хто може її отримати?

постійне проживання за територіальним походженнямПосвідка на постійне проживання за територіальним походженням – це документ, який:

 • посвідчує особу іноземця чи ОБГ;
 • надає можливість легально і тривалий проміжок часу перебувати на території України;
 • видається на підставі того, що  особа, яка сама чи хоча б один з її батьків, дід чи баба, або рідні (повнорідні та неповнорідні) брат чи сестра, син чи дочка, онук чи онука народилися або постійно проживали до 24 серпня 1991 року на території, яка стала територією України. Для оформлення посвідки на постійне проживання на підставі територіальної походження , необхідно надати документи, що підтверджує проживання  чи народження на території України самої особи чи рідного родича.

Нагадуємо, для того, щоб оформити посвідку на постійне проживання за територіальним походженням , необхідно отримати дозвіл на імміграцію в Україну . Даний документ є своєрідним пропуском на шляху отримання посвідки на постійне проживання за територіальним походженням .

З юристами Компанії Result Law Company, Ви можете бути впевнені, що процедури отримання цих двох документів пройдуть для Вас легко і без труднощів.

ТОП – 3 способа.

Як отримати посвідку на постійне проживання на підставі територіального походження

Посвідка на постійне проживання в Україні на підставі територіального походження

Посвідка на постійне проживання за територіальним походженням відноситься до позаквотових підстав для отримання дозволу на імміграцію та даного документа. Існує кілька варіантів оформлення ППП на підставі територіального походження :

 • якщо Ви колись проживали чи народилися на території України;
 • якщо на території України народилися або постійно проживали до 24.08.1991 року один з Ваших батьків, дід чи баба, або рідні брат чи сестра, син чи дочка, онук чи онука;
 • якщо Ви відноситесь до громадян зі статусом ” закордонний українець “. Даний статус присвоюється комісією, створеною при Кабінеті Міністрів України.

Для початку, перед отриманням посвідки на постійне проживання , необхідно оформити дозвіл на імміграцію. Без цього документа, неможливе подальше просування на шляху оформлення ПМЖ(постійного місця проживання) .

Здійснення всіх цих процедур, Ви можете довірити нашим юристам, які із задоволенням і швидким результатом завжди готові прийти до Вас на допомогу!

Документи для отримання ППП на підставі територіального походження

Посвідка на постійне проживання в Україні на підставі територіального походження документи

Іноземним громадянам, які мають право на отримання посвідки на постійне проживання за територіальним походженням необхідно надати такі документи:

Після особистої консультації з юристом RLC, можливий додатковий перелік документів для оформлення посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження.

ПМЖ за територіальним походженням

ВАЖЛИВО!

Часто трапляються ситуації, коли у іноземного громадянина відсутній документ, за допомогою якого можна підтвердити факт:

 • народження на території України;
 • постійного проживання в Україні раніше;
 • наявності родинних зв’язків.

В такому випадку надається відповідне судове рішення.
А ще ми обожнюємо важкі справи!!! – Тому Ми – Ваші Рятівники в документальних лініях життя!

Юристи Компанії Result Law Company, знайдуть рішення в будь-якій, навіть в самій заплутаній Вашій ситуації та нададуть необхідний комплекс послуг.

посвідка на постійне проживання за територіальним походженням ціна

Яка вартість посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження?

Ми готові гарантувати Вам якісне та швидке оформлення посвідки на постійне проживання за територіальним походженням , і саме для цього підібрали для Вас найкомфортніші ціни:

ТермінУ послугу входить:Ціна
от 15 р.д.У вартість послуги входить супровід з юристом в державних органах при подачі і отриманні документів, аналіз особистої ситуації, підготовка та формування пакету документів, контроль процесу оформлення на всіх етапах, готовність і отримання посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження .от 1 595,00 грн

*Оплата державного мита та оформлення додаткових послуг – у вартість не входить. Ціни не є публічною офертою.
** Терміни розгляду документів в державних органах можуть бути збільшені.

Задати питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Термін оформлення і дії посвідки на постійне проживання в Україні на підставі територіального походження

посвідка на постійне проживання за територіальним походженням термін дії

Стандартно, законодавством встановлено терміни оформлення і дії посвідки на постійне проживання . Відповідно термін оформлення ППП на підставі територіального походження залежить від отримання дозволу на імміграцію і становить один рік, а терміни виготовлення та видачі самого бланку дорівнюють 15-ти робочим дням.

Що стосується термінів дії даного документа, то законодавством встановлений необмежений термін, з відсутністю необхідності продовжувати його в подальшому, а просто робити заміну кожні 10 років, а також по досягненню 25-ти і 45-ти років.

З юристами Компанії Result Law Company все неможливе – стає можливим. Саме тому ми оформимо Вам посвідку на постійне проживання за мінімальними термінами, 1,5 місяця, враховуючи отримання дозволу на імміграцію – прохаємо взяти до уваги!

Порядок оформлення ППП на підставі територіального походження з Result Law Company

посвідка на постійне проживання 2019

 1. Зв’яжіться з нашим юристом, написавши або зателефонувавши в Компанію Result Law Company і опишіть детально ситуацію.
 2. Отримаєте детальний аналіз і кваліфіковану консультацію від юриста Контакт-Центру Компанії.
 3. Далі Ми сформуємо пакет з необхідних документів, для подальшої подачі на отримання документу.
 4. Оформіть у нас  довіреність на працівників Компанії в нотаріуса (дану процедуру можна здійснити поряд з нашим офісом, в супроводі юриста Компанії).
 5. У супроводі нашого юриста подаємо документи до відповідного державного органу.
 6. Отримання дозволу на імміграцію в Україну в супроводі юриста Компанії , для подальшого фотографування на посвідку на проживання.
 7. Отримання готової посвідку на постійне проживання за територіальним походженням в найкоротші терміни і максимальною економією часу.

Також, після отримання готового документа на постійне проживання в Україні , необхідно зареєструвати місце проживання протягом 30 днів, у чому з легкістю допоможуть юристи компанії RLC.

Додаткові послуги при оформленні посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження разом з Result Law Company:

Зверніться до нас! Ми знаємо, як підготувати пакет потрібних документів і найкращим чином реалізувати послугу оформлення посвідки на постійне проживання на підставі територіального походження для Вас.

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити посвідку на Проживання в Україні на підставі територіального походження просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (2 4,505)

Loading…