Ідентифікаційний номер для іноземця

Ідентифікаційний номер для іноземцяІдентифікаційний номер важливий не тільки для громадян України, але і для іноземців також. Для здійснення особистих прав і розвитку особистості в Україні в житті іноземних громадян на території нашої держави виникає необхідність оформлення Ідентифікаційного номера  іноземцю.

Ви приїхали в Україну і бажаєте  розвитку, вчитись, офіційно працювати або отримати громадянство? Але у Вас немає часу думати, де отримати ідентифікаційний номер для іноземця в Києві? Надайте таку можливість юристам Компанії Result Law Company. Перша юридична Компанія, яка спеціалізується по питанням отримання ідентифікаційного номера для іноземця вже більше десяти років і точно знає, як отримати ІПН іноземцю в Києві всього за 8 годин і без Вашої особистої присутності.

Ви все ще маєте сумніви? Зверніться до нас просто зараз і впевніться в правильності зробленого Вами рішення!

Від 4 годин     Від 789 ГРН

Як отримати ідентифікаційний номер для іноземних громадян в Україні?

Як отримати ІПН для іноземних громадян в Україні

Отримання ідентифікаційного номера іноземними громадянами – це процедура, яка віднімає багато часу та сил, оскільки всі державні органи не завжди привітно і швидко зустрічають громадян, які звернулись за послугою. Але якщо Ви все ж таки задалися питанням, як отримати ІПН іноземцю, то в даному випадку Компанія RLC з радістю допоможе Вам у вирішенні даного питання.

Щоб отримати ІПН іноземцю, Вам необхідно зробити тільки 3 кроки:
 1. Зверніться в нашу Компанію і скористайтеся повною юридичною консультацією;
 2. Оформіть довіреність на нашого юриста для отримання ідентифікаційного номера для нерезидента в Києві без Вашої особистої присутності;
 3. Отримайте ІПН у нас за максимально короткий час! Всього 8 годин старанної роботи професійних юристів Компанії RLC – і ідентифікаційний номер для іноземців в Києві вже у Вас в руках.

   

  Зверніть увагу, строки видачі ІПН іноземному громадянину мінімальні тільки у нас!

Як виглядає ІПН іноземного громадянина?

зразок ідентифікаційного номера іноземця

Перша думка, яка може виникнути в іноземного громадянина, що таке ІПН іноземного громадянина і як виглядає ІПН іноземного громадянина?

Чи буде він на вигляд такий як у громадян України чи буде він якийсь інший?

Розпочнемо з того, що ІПН іноземного громадянина і громадян України цілковито однакові. Ми отримуємо бланк, де вказані десять цифр, які є реєстраційним номером облікової картки платника податків з печаткою та підписом відповідального за видачу картки платника податків, простими словами, ідентифікаційного номера. Також зверху вказуються прізвище, ім’я, по-батькові, дата та рік народження людини, якій видається ІПН. При присвоєнні ІПН іноземцям, Державний орган видає такий же бланк, як і громадянам України.

Чому краще звернутись за ІПН для іноземця до нас?

Тому що , як мінімум, ми точно знаємо, як виглядає ІПН іноземного громадянина державного зразку і як максимум – ми єдині зможемо його надати вам за 8 годин робочого  часу!

Де отримати ідентифікаційний номер для іноземця в Києві?

Де отримати ІПН для іноземця в Києві

Ідентифікаційний номер є невід’ємною частиною кожного громадянина, оскільки без нього ми не можемо вирішити багато особистих і важливих випадків, які виникають у нас на життєвому шляху. Кожен випадок є індивідуальним, починаючи від офіційного працевлаштування в Україні і закінчуючи оформленням громадянства. Місцем, де отримують ідентифікаційний номер в Україні іноземці, є державний орган, який завідує магічними цифрами, які використовує кожен громадянин України для вирішення тих самих індивідуальних випадків.

Порядок оформлення картки іноземцю-платнику податків ( ідентифікаційного номера) дуже тривалий процес, оскільки Державний орган протягом довгого часу обробляє запити на отримання ІПН іноземцю. Але наші юристи захистять Вас від паперової тяганини, а також від    “відомих “ черг в державних органах, які так часто бачать наші громадяни.

Швидкість і професіоналізм. Що може бути краще!

Перелік документів для отримання ІПН іноземному громадянину в Україні

отримати Ідентифікаційний номер іноземцю документи

Іноземці, які оформляють ідентифікаційний (податковий) номер в Україні мають безліч можливостей для особистої реалізації в Україні. Це може бути як початок кар’єри бізнесу і відкриття рахунку в банку, так і покупка помешкання для своєї родини.

Що потрібно для отримання ІПН іноземному громадянину?

 1. Закордонний паспорт зі штампом в’їзду в Україну і з легальним строком перебування. Якщо у Вас закінчується строк перебування в Україні, то напишіть нам або прочитайте детальну інформацію по посиланню.
 2. Нотаріальний переклад закордонного паспорту на українську мову;
 3. Постійну або тимчасову посвідку на проживання або посвідчення біженця, якщо є;
 4. Довіреність на юристів нашої Компанії.

  Важливо: перелік документів може доповнюватись, оскільки все залежить від Вашої індивідуальної ситуації.

Вартість отримання ідентифікаційного номера для іноземця

Ви знаєте, скільки часу займає оформлення картки платника податків іноземця? Result Law Company знає і допоможе вирішити дане питання всього на протязі дня по мінімальній ціні, а також надасть гарантований результат отримання ІПН іноземцем.

СтрокиЦіна
4 год.зателефонуйте нам
8 р.д.зателефонуйте нам
У вартість отримання ідентифікаційного номера для іноземця входить:

ідентифікаційний номер для іноземця ціна

 • заповнення і оформлення пакету документів на подачу;
 • подача документів в державний орган на отримання ІПН без Вашої особистої присутності;
 • оформлення додаткових документів для прискорення отримання ІПН;
 • повний контроль за правильністю і швидкістю виконання даної послуги Державним органом;
 • отримання Вашого ідентифікаційного номера юристами без Вашої особистої присутності;
 • вручення Вам в нашому офісі готового ідентифікаційного номера, або ж, відправка службою доставки за Вашою адресою в будь-яку точку світу.

Тільки RLC надасть весь пакет послуг, який є необхідним для отримання ідентифікаційного номера нерезидентом в Києві!

Задайте питання нашому юристу просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Для чого необхідне отримання ІПН для іноземця в Україні?

для чого іноземцю ідентифікаційний код

В більшості випадків іноземці не знають, чи потрібен ІПН іноземцю і для чого. Але в майбутньому виникає багато обставин які призводять для отримання ідентифікаційного номера нерезидентом в Києві. Самим найпоширенішим прикладом на сьогоднішній день є отримання ІПН і патент на роботу, яку людина могла робити на протязі декількох років, починаючи зі школи. Надаємо список самих необхідних прикладів для отримання ідентифікаційного номера іноземцем в Result Law Company.

Ідентифікаційний номер для іноземця обов’язково потрібен для:
 1. Укладання угод. Неможливо уявити ні одну угоду без використання ідентифікаційного номера. Напевне Вам простіше забути паспорт, ніж прийти без ідентифікаційного номера для підписання угоди, адже інформація про придбання, продаж і інше в державні реєстри заноситься, в першу чергу, по номеру, через який Ви можете в подальшому простежити наявність майна. І, звичайно, якщо у вас не буде такого номера, то і угода навряд чи здійсниться.
 2. Отримання спадщини. Це, практично, така ж угода, що і в попередньому пункті. На жаль, рано чи пізно, ми втрачаємо близьких і рідних. Після них Вам потрібно прийняти спадщину, щоб Ви розпоряджалися своїм законним майном. Ідентифікаційний номер для іноземця якраз і є одним з необхідних документів для прийняття такої спадщини.
 3. Відкриття підприємств і отримання ліцензій на будь-яку діяльність. Кожен іноземець має можливість стати засновником підприємства на території України. Але один нюанс: без ідентифікаційного номера це зробити НЕМОЖЛИВО. І це Вам скаже кожен держслужбовець, який буде приймати у Вас документи на реєстрацію бізнеса в Україні. Вже дуже-то люблять у нас вимагати ідентифікаційний номер, як не крути.
 4. Доречі, до попереднього пункту можемо додати і відкриття рахунків Вашого підприємства в Банках. Банки точно такі ж документознавці, як і будь-які державні органи. Якщо іноземець не надасть ідентифікаційний номер – відмовлять у відкритті рахунку в банку.
 5. ідентифікаційний код для іноземцяОтримання документів. Якщо Ви іноземець або особа без громадянства(ОБГ), Вам так чи інакше, потрібно буде отримати постійну посвідку на проживання на території України, або ж, Ви забажаєте прийняти громадянство України. Без одного з цих документів Ви не зможете реалізувати своїх прав на території України в повному об’ємі ( в тому числі в заключенні угод, прийняття спадщини та інше). Просто уявіть ситуацію, що Ви знайшли другу половинку Свого Життя в Україні і бажаєте залишитись на території України. Звичайно ж, працівники Компанії Result Law Company Вам запропонують отримати тимчасову посвідку на проживання через укладення шлюбу з Вашою другою половинкою. Ми можемо навіть позбавити Вас від документального клопоту в оформленні шлюбу, але знову ж таки виникає питання: де ідентифікаційний номер? РАЦС той самий державний орган, а вони, як Ми вже згадали раніше, дуже люблять потребувати безліч документів і один з “бажаних”- ідентифікаційний номер іноземця.
 6. Доповнюючи попередній пункт хочемо додати, що отримати посвідку на проживання можна не тільки через шлюб, але й по працевлаштуванню. Тому що Ви можете бути чудовим успішним бізнесменом, який виробляє прекрасний продукт і бажаєте реалізувати його в Україні. Відкрити підприємство як іноземець Ви можете, звичайно ж, з ідентифікаційним номером. І ось, якщо Ви вже отримали ідентифікаційний номер перед відкриттям бізнеса, то отримати дозвіл на працевлаштування, отримати посвідку на проживання і стати прекрасним повноправним директором Вашого підприємства Вам не створить жодних складностей.
 7. Сплата податків. Працюючи на території України Ви так або інакше повинні бути працевлаштовані офіційно. Ви ж іноземець, і до Вас дуже уважно відносяться роботодавці, державні органи. І звичайно ж, якщо Ви найманий співробітник, податкова служба не може дозволити Вашому роботодавцю, працевлаштувати Вас без ідентифікаційного номера. Саме по цьому номеру сплачуються податки і інші необхідні платежі. Тому Вам тут ніяк не відвернутись від нашого офісу і зустрічі з нашими професіоналами.
 8. Навчання в навчальних закладах України. Напевне Ви вже вивчили всю попередню інформацію і можете з нами повторити:  що будь який державний орган потребує від Вас ідентифікаційний номер. Ну що ж, університет дуже схожий на  інші державні органи і буде вимагати від Вас ідентифікаційний номер. Адже всі офіційні дані про Вас , як про студента, зберігаються і можуть перевірятись будь-якою службою. А якщо Ви ще й отримуєте будь-які офіційні виплати (стипендії), тоді в будь-якому випадку будуть прив’язані до Вашого ідентифікаційного номера.
 9. І на залишок – оформлення державної допомоги. Один із способів отримання державної допомоги – це отримання притулку на території України, на підстави якого в подальшому можна отримати постійну посвідку на проживання або громадянство України. Держава допомагає матеріально таким іноземцям, але звичайно ж без наявності такого документа як ідентифікаційний номер у Вас – це неможливо. Чому? – А тому, що будь-які виплати прив’язуються до Податкової служби та до ідентифікаційного номеру.

індивідуальний податковий номер

Надавши повний та вичерпний перелік випадків, для чого потрібен ідентифікаційний номер для іноземця, Компанія Result Law Company з радістю чекає на Вас. Звернувшись до нас, Ви забудете про всі правові складнощі, які виникають в  державних органах, а також збережете свій дорогоцінний час. Юристи можуть все, а юристи нашої Компанії можуть все і навіть більше!

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити ідентифікаційний номер просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (1 2,005)

Loading…