Запрошення для іноземців в Україну

купити туристичне запрошення

 • професійний підхід
 • швидкий результат, від 15 хвилин
 • чесність в роботі
 • найкращий результат і гарантія якості

Від 15 ХВ. від 899 ГРН.

купити бізнес запрошення

 • бездоганне надання послуг і успішний результат
 • виконання послуг відповідно до законодавства
 • ми завжди готові до будь-яких завдань

Від 1 Р.Д. від 2999 ГРН.

купити приватне запрошення

 • якісний результат
 • виконання послуг за всіма вимогами
 • професійний підхід до справи
 • максимальну увагу до клієнта

Від 1 Р.Д. від 999 ГРН.

Що таке запрошення для іноземців і як воно виглядає?

допомога при оформленні запрошення

Запрошення для іноземця в Українуце документ, на підставі якого іноземці одержують  короткострокову візу для в’їзду в країну. Залежно від мети візиту іноземця запрошення буває трьох видів: туристичне запрошення, приватне запрошення і бізнес запрошення. Компанія Result Law Company займається оформленням всіх видів запрошень.

За оформленням запрошення іноземцям в Україну може звернутися приймаюча сторона. Це можуть бути зареєстровані, в установленому порядку, українські підприємства, установи та організації, їх представництва, а також фізичні особи (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України у зв’язку з навчанням, стажуванням, роботою або на інших підставах і запрошують чи приймають іноземців та осіб без громадянства.

Навіщо потрібно оформляти запрошення на в’їзд іноземців в Україну?

оформлення запрошення

В’їзд в Україну для громадян різних країн світу регулюється по-різному. В’їзд для громадян країн Євросоюзу здійснюється без віз, при цьому обмежується термін перебування. Громадяни інших країн в’їжджають на територію України на підставі віз, оформлених в консульствах. Віза – це гарантія безперешкодного в’їзду на територію країни, на виїзд з неї або на проїзд через країну. Кожна віза має свій різновид і мета, і дає право на один, два або необмежену кількість в’їздів на територію країни. Оформлення і видача запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візових документів для в’їзду в Україну – це своєрідний захист України в міграційній сфері.

 

Як запросити іноземця до України?

які документи потрібні для запрошенняЯкщо у Вас виникла необхідність оформлення запрошення в Україну для іноземця, сторона яка запрошує, може отримати консультацію від юристів компанії Result Law Company. Наші юристи нададуть Вам всю необхідну інформацію та інструкцію як отримати запрошення для іноземця.

Для оформлення запрошення, як правило, потрібно такий пакет документів:

 1. Ваш паспорт або посвідку на проживання і його копія.
 2. Копія паспорта або іншого посвідчення особи запрошуваної людини.
 3. Інформація про те, що у вас достатньо коштів, щоб покрити витрати на перебування того, кого Ви запрошуєте в Україну.
 4. При необхідності переклад документів на українську.

Ви надаєте Нам повний пакет документів, і по закінченню встановленого терміну компанією Result Law Company отримуєте будь-якого виду запрошення для іноземця в Україну, і залишаєтесь задоволеними від співпраці з Нами.

Оформити запрошення для в’їзду іноземних громадян в Україну можуть як фізичні, так і юридичні особи в найкоротші терміни, за допомогою юристів Result Law Company.

Хто може оформити запрошення для іноземця і бути приймаючою стороною?

Юридичні особи

швидке оформлення запрошення

 • зареєстровані в установленому порядку українські підприємства, установи та організації
 • представництва (філії) іноземних юридичних осіб
 • представництва міжнародних організацій

Фізичні особи

як оформити запрошення

 • громадяни України
 • іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України у зв’язку з навчанням, стажуванням, роботу і запрошують чи приймають іноземців або осіб без громадянства

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити запрошення прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (4 4,005)

Loading…

Зверніть увагу!

При перетині кордону у зв’язку з метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 запроваджено додатковий контроль осіб, які прибувають в Україну з іноземних держав. З метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 інспекторами прикордонної служби України буде здійснено детальну перевірку переміщень особи між країнами світу за останні два місяці та працівниками медичної сфери в України при в’їзді осіб за кордону буде проводитися вимірювання температури тіла.

Щодо осіб, що мають підрозу на зараження вірусом COVID-19, може бути прийнято рішення про заборону в’їзду на території України.

Результативна юридична компанія занепокоєна ситуацією, яка склалася, однак Наші Спеціалісти ніяк не можуть вплинути на рішення компетентних осіб, оскільки такі заходи для запобігання поширенню COVID-19  визначені на державному рівні.