Туристичне запрошення в Україну

купити туристичне запрошення

Запрошення – важливий документ, на основі нього і відкривається туристична віза для іноземців з туристичною метою візиту в Україну. Туристичне запрошення є одним з етапів законного в’їзду в Україну і можливістю багаторазового в’їзду в країну.

Потрібно оформити туристичне запрошення для іноземця в Україну?

Компанія Result Law Company не тільки позбавить вас від зайвих хвилювань, але і швидко і якісно підготує Вам повний пакет документів для успішної реалізації послуги.

Від 15 хвилин     Від 899 ГРН.

АКЦІЯ при замовленні від 5 запрошень Від 899     500 ГРН.

Що таке туристичне запрошення і навіщо воно потрібне?

купити туристичне запрошення

У наш час все більше громадян України контактують з людьми по всьому світу. І в певний момент настає необхідність візиту іноземця в Україну. Абсолютно будь-яка поїздка за кордон вимагає оформлення документів, незалежно від тривалості поїздки і її цілі.

Для того щоб в’їхати на територію України іноземним громадянам потрібно надати необхідні документи для отримання туристичної візи. Одним з цих важливих  документім є Туристичне запрошення, або Туристичний ваучер для в’їзду в Україну.

Туристичний ваучер – це документ, який підтверджує бронювання або оплату туристом трансферу, проживання в готельному закладі, харчування та інших послуг, і дає право на отримання візи в Україну.

Підстави для оформлення туристичного запрошення:

хто оформляє туристичне запрошення?

  • іноземці, які бажають відвідати Україну з метою туризму з оформленням візи по прильоту.
  • іноземці, з країн з візовим в’їздом, які бажають відвідати Україну з метою туризму.
  • російські туристи, для підтвердження туристичних цілей.

 

Потрібен туристичний ваучер для відкриття турвізи в Україну?

замовити туристичне запрошення

Вам потрібен туристичний ваучер в Україну? Юристи компанії Result Law Company з радістю і в найкоротші терміни допоможуть Вам оформити всі документи для підтвердження туристичної поїздки. Для цього Вам необхідно:

  • Зателефонувати або прийти на консультацію до юристів Result Law Company і отримати всю потрібну інформацію стосовно отримання запрошення.
  • Надати повний пакет документів для оформлення туристичного ваучера.
  • По закінченню терміна встановленого Компанією, отримати готове туристичне запрошення і залишитися задоволеними від співпраці з нами.

 

Документи необхідні для туристичного ваучера:

допомога з оформленням туристичного запрошення

Оформлення туристичного запрошення, не вимагає великого пакета документів. Для отримання запрошення для іноземця в Україну, приймаюча сторона, повинна надати наступні документи:

  • Закордонний паспорт іноземця (фото паспорта або копія/скан-копія паспорта).
  • Інформація про терміни перебування на території України (дати в’їзду і виїзду).
  • Інформація про аеропорт (приліт і виліт).
  • Інформація про готель.

 

туристичне запрошення

Важливо! Іноземець який оформляє Запрошення на в’їзд  іноземних громадян в Україну повинен знати, що воно оформляється на термін до 30 днів.

А також, нагадуємо, що Вам можуть знадобитися і інші послуги:

Замовити запрошення прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (2 3,005)

Loading…

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Вартість та терміни на оформлення
Туристичного запрошення в Україну:

СтрокиЦіна
від 15-30 хвилин1960 грн.
1 р.д.1100 грн.
3 р.д.899 грн.


Від 5 шт. 500 грн. за 1 одиницю

Зверніть увагу!

При перетині кордону у зв’язку з метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 запроваджено додатковий контроль осіб, які прибувають в Україну з іноземних держав. З метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 інспекторами прикордонної служби України буде здійснено детальну перевірку переміщень особи між країнами світу за останні два місяці та працівниками медичної сфери в України при в’їзді осіб за кордону буде проводитися вимірювання температури тіла.

Щодо осіб, що мають підрозу на зараження вірусом COVID-19, може бути прийнято рішення про заборону в’їзду на території України.

Результативна юридична компанія занепокоєна ситуацією, яка склалася, однак Наші Спеціалісти ніяк не можуть вплинути на рішення компетентних осіб, оскільки такі заходи для запобігання поширенню COVID-19  визначені на державному рівні.