Підтвердження громадянства України дітям

підтвердження громадянства України дітям

Ви сім’я іноземців, яка проживає тривалий час в Україні на законних підставах та у Вас народилась тут дитина або декілька дітей? Але при цьому Ви не плануєте реєструвати її в країні свого громадянства, а хочете назавжди залишитися в Україні? В даному випадку необхідно зробити підтвердження громадянства України дітям, так як не завжди, коли дитина народжується на території України, вона визнається її громадянином.

Дана процедура стає все більш популярною, адже все більше і більше іноземців обирають Україну для постійного проживання і створюють сім’ї саме тут.

Дуже важливим моментом є те, що підтвердження громадянства дитини в майбутньому дасть Вам можливість також отримати громадянство України.

Пройдіть процедуру підтвердження громадянства України для дитини разом з досвідченими, в сфері міграції, Юристами Result Law Company, щоб Ваша дитина мала змогу повноцінно реалізувати свої права і відчувати себе повноцінним членом українського суспільства, маючи безліч привілеїв, а Ви змогли заощадити свій дорогоцінний час.

Ми працюємо✔ – Ви відпочиваєте☕ !

Від 15 р.д.     Від 2499 ГРН.

Як оформити підтвердження громадянства для дитини?

як оформити підтвердження громадянства україни для дитини

Підтвердження громадянства України для дитини – це процедура, яка здійснюється в разі, якщо дитина народилася на території України або іноземної держави, а також:

 • якщо один з батьків є іноземцем або особою без громадянства(ОБГ), законно проживає на території України маючи посвідку на проживання, другий – батько/мати  український громадянин, та дитина народилася на території України;
 • якщо обоє батьків є іноземними громадянами або ОБГ, проживають в Україні маючи посвідку на проживання, і дитина народилася в  Україні;
 • якщо один з батьків іноземець чи ОБГ, другий українець, а дитина була народжена на території іноземної держави.

Також, крім батьків, підтвердити громадянство України дитині можуть їх піклувальники або опікуни. Далі за ініціативою одного з цих трьох осіб подається пакет необхідних документів.

Якщо Ви оформлюєте  підтвердження громадянства дитини до моменту досягнення нею повноліття, то йому видається Довідка про реєстрацію особи громадянином України. По досягненню нею 14 років вон отримує паспорт громадянина України (ID-картка).

Підтвердження громадянства України надає такі можливості дитині:

 • отримувати безкоштовну освіту;
 • безкоштовне державне медичне забезпечення;
 • користуватися усіма привілеями статусу громадянина України.

Розібратися у всіх тонкощах процедури підтвердження громадянства України для дитини, зібрати пакет документів і безпосередньо пройти всі її етапи із задоволенням завжди допоможуть Юристи Нашої Результативною Юридичної Компанії.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Отримання дозволу на імміграцію і посвідки на Постійне Проживання в Україні

отримати дозвіл на імміграцію в Україну

Зверніть увагу!

Після підтвердження громадянства України дитини, у батьків і прямих родичів є можливість  отримати посвідку на тимчасове проживання або ж дозвіл на імміграцію в Україну та посвідку на постійне проживання, який не має терміну дії. Далі, після отримання цих двох документів і по закінченню 5-ти років проживання в Україні іноземний громадянин може стати повноправним українцем.

Юристи Нашої Компанії з задоволенням посприяють оформленню підтвердження громадянства України Вашій дитині, а також отриманню українського громадянства всієї родини.

Документи для підтвердження громадянства України дітям

документи для підтвердження громадянства України дітям

Оформлюючи підтвердження громадянства України дитині,  дуже важливо з відповідальністю поставитися до збору та формування пакету з необхідних документів.

Які документи необхідно надати для отримання підтвердження громадянства України дитині?

 1. Правильно заповнена заява встановленого зразку  про підтвердження громадянства України дитини.
 2. Свідоцтво про народження дитини. Якщо дитина була народжена на території іншої країни, і свідоцтво було видано там же, то в такому випадку його потрібно легалізувати на території України(цю послугу ми також робимо).
 3. Свідоцтво про шлюб батьків. Якщо шлюб був зареєстрований в іншій країні, також необхідно його легалізувати для можливості подалі подачі документів (і цю послугу ми також робимо).
 4. Паспорти батьків, документи про постійне / тимчасове проживання в Україні.
 5. Документ, який підтверджує відсутність іноземного громадянства або ж зобов’язання припинити його.

Також відповідні державні органи можуть вимагати ряд додаткових документів, якщо у випадку Вашої ситуації це необхідно. Але, щоб запобігти різного роду неприємностей – зверніться до Юристів Result Law Company, які проаналізують Вашу ситуацію, підкажуть список потрібних документів, і заповнять всі необхідні заяви. Ми – Майстри “ важких “ справ по громадянству та імміграції! Десятки та сотні   “ господарів “ , в юридичному вимірі, надважких справ – Наші Клієнти – отримали документи, що підтверджують громадянство України для Своїх діточок!

вартість підтвердження громадянства України дітям

Вартість підтвердження громадянства України дітям

Компанія Result Law Company користується популярністю завдяки тому, що тут працюють професіонали в своїй справі, а також запропоновано найкомфортніші ціни на послуги:

ТермінВ послугу входить:Ціна
від 15 р.д.аналіз індивідуальної ситуації в письмовому вигляді, підготовка та формування пакету документів, супровід в державних органах при подачі і отриманні документів з юристом нашої Компанії, контроль процесу оформлення на всіх етапах підтвердження громадянства України дитини.від 2499 грн

* Сплата державного мита та оформлення супутніх послуг – у вартість не входить. Ціни не є публічною офертою.
** Терміни розгляду документів можуть бути збільшені державними органами.

Процедура підтвердження громадянства України для дитини з Result Law Company

процедура підтвердження громадянства україни для дитини

Ми пропонуємо досить комфортну процедуру підтвердження громадянства України дитини, максимально економлячи Ваш час. 

5 етапів при оформленні підтвердження громадянства України для дитини.

 1. Зателефонувати або написати в контакт центр Компанії Result Law Company і детально описати свою ситуацію.
 2. Оформіть довіреність на Юристів нашої компанії, для можливості представлення Ваших інтересів в державних органах. (Це можна зробити недалеко від нашого офісу.)
 3. Юристи нашої Компанії в свою чергу гарантовано:

переведуть і нотаріально завірять документи видані за кордоном(по необхідності);

витребують документи в разі, якщо якогось із них не вистачає для збору повного пакету (наприклад свідоцтво про шлюб );

сформують повний пакет з необхідних документів.

 1. У супроводі з Нашим Юристом подаєте документи до державного органу на підтвердження громадянства дитини.
 2. Отримайте довідку про реєстрацію дитини громадянином України.

З Любов’ю до Справи, З Повагою до Вас!

Замовити підтвердження громадянства України дітям просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (4 5,005)

Loading…