Ідентифікаційний номер для дитини в Україні

ідентифікаційний код для дитини

Не є секретом, що для громадян в Україні потрібно два важливих документа, які засвідчують особистість кожного з нас – це паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Незалежно від того доросла це людина чи дитина, по законодавству ми зобов’язані отримати ідентифікаційний номер. Ідентифікаційний номер для дітей в Україні доволі великий і нелегкий процес, оскільки не всі батьки знають і розуміють, навіщо взагалі потрібен  ідентифікаційний номер для дітей. Почнемо з того, що кожного дня в Україні відбуваються нововведення в законодавчій базі, і хочете Ви того чи ні, але все ж таки дотримуватись цих нововведень Ви зобов’язані. Перш за все це отримання паспорта ID-картки в 14 років, та ідентифікаційного номера для Вашої дитини. Не всі батьки займаються отриманням ідентифікаційного номера дитині, оскільки виникає безліч питань і мінімум відповідей. Все ж таки, якщо у Вас виникло питання де взяти ідентифікаційний номер дитині, то відповідь Ви можете отримати в Компанії Result Law Company. Ми точно знаємо для чого дитині ідентифікаційний номер, як оформити ідентифікаційний номер дитині, а також знаємо перелік документів для оформлення ідентифікаційного номера для дитини і знаємо як це швидко зробити. Ви думаєте, звідки ми це знаємо? Відповідь проста, тому що саме RLC – перша юридична Компанія, яка займається отриманням ідентифікаційного номера для дитини, а також її батьків. Зверніться до нас і впевніться в цьому самі, отримавши на руки ідентифікаційний номер для дитини всього за 8  годин.

Від 8 годин     Від 579 ГРН.

Де отримати ідентифікаційний номер дитині в Україні?

де отримати ідентифікаційний номер дитині

Як отримати ідентифікаційний номер для дитини? Як зробити ідентифікаційний номер для дитини В Києві? Тільки подумати, що всього десять цифр відіграють важливу роль в нашому житті. Саме десять цифр, дають можливість для вирішення наших життєвих питань. В юному віці для Вашої дитини – це отримання стипендії, нагород, отримання закордонного біометричного паспорта та паспорта громадянина України ( lD – картки). Для того щоб  Ваша дитина і Ви мали можливість легко і спокійно жити, Ви можете отримати ідентифікаційний номер для дитини у нас. Питаннями отримання ідентифікаційного номера для дитини займаються державні органи, які,  як ми знаємо, нажаль, не дуже поспішають нас зустрічати. Щоб отримати ідентифікаційний номер дитині – батьки повинні простояти в чергах, а після того довго-довго чекати на отримання ідентифікаційного номера для дитини. Чому довго-довго? Тому що запити на отримання ідентифікаційного номера для дитини – державні органи обробляють тривалий час, а Вам потрібно швидко і точно. А ця сама черга, може бути від двадцятого номера до п’ятсот двадцять п’ятого. Але вихід є завжди – отримати ці самі десять цифр у Нас: без черг і без біганини, з одного кабінету в інший, без заповнення різних бланків!  Ми – Перша Результативна Юридична Компанія! Юристи Компанії вміють зробити все максимально швидко, ефективно і просто для Вас. Ми отримуємо ідентифікаційний номер для дитини в Києві, а Ви забираєте його у нас, при цьому зберігаєте свої нерви, час, сили – а вони дорогоцінні!

Перелік документів для отримання ідентифікаційного номера дитині в Україні?

ідентифікаційний код для дитини документи

Отримати ідентифікаційний номер для дитини – це завдання батьків. На сьогоднішній день ідентифікаційний номер для дитини потрібен не тільки для того, щоб засвідчити факт, що людина є платником податків, але і для того, щоб отримувати соціальну допомогу, аліменти, а також в деяких інших випадках, коли Ви оформляєте дитину в певні установи. Дуже часто батьки або опікуни, не знають де взяти ідентифікаційний номер для дитини. А ось Result Law Company знає, де і як зробити ідентифікаційний номер для дитини.

 

Що потрібно для отримання ідентифікаційного номера дітям?

 1. Звернення в Компанії RLC для отримання юридичної консультації про отримання ідентифікаційного номера для дитини;
 2. Свідоцтво про народження дитини;
 3. Довідка про місце реєстрації законного представника дитини ( батьків або опікуна);
 4. Паспорт одного з батьків або ж опікуна, піклувальника;
 5. Довіреність від імені законного представника дитини на юристів Компанії, для заповнення бланків, подачі і отримання ідентифікаційного номера для дитини без Вашої особистої присутності.

Важливо пам’ятати: що кожна ситуація є індивідуальною, і перелік документів може доповнюватися. Важкі справи ми любимо! А заплутані – обожнюємо!..

Задайте питання нашому юристу просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Вартість отримання ідентифікаційного номера для дитини в Україні?

ідентифікаційний код для дитини цінаІдентифікаційний номер для дитини одна з  затяжних процедур, оскільки працівники державних органів не завжди поспішають зробити ідентифікаційний номер для дітей. Дана послуга може забрати багато Вашого часу, поки Ви дочекаєтесь своєї черги на отримання ідентифікаційного номера для дитини. Але отримати швидко і вчасно ідентифікаційний номер дитині можна з Компанієї RLC. Вам не потрібно бігати по державним органам і думати, як отримати ідентифікаційний номер дитині, де взяти ідентифікаційний номер дитині і як довго буде тривати дана процедура. Це все зроблять за Вас юристи Компанії в самі швидкі терміни.

У вартість отримання ідентифікаційного номера для дитини входить:

 • заповнення і оформлення пакету документів на подачу;
 • подача документів в державні органи на отримання ідентифікаційного номера для дитини без Вашої особистої присутності;
 • оформлення додаткових документів для прискорення отримання ідентифікаційного номера для дитини;
 • повний контроль за правильністю і швидкістю виконання даної послуги Державним органом;
 • отримання Вашого ідентифікаційного номера для дитини в Києві юристами  RLC без Вашої особистої присутності.
 • вручення Вам в нашому офісі, готового ідентифікаційного номеру для Вашої дитини, або ж, відправка службою доставки за Вашою адресою в будь-яку вказану Вами адресу.

Result Law Company допоможе отримати ідентифікаційний номер для дитини в Києві швидко і  головне без Вашої особистої присутності, зекономивши Ваш час!

СтрокЦіна
За 8 робочих годинзателефонуйте нам
1 робочий деньзателефонуйте нам
2 робочих днязателефонуйте нам
4 робочих дня579 грн

Для чого дитині ідентифікаційний номер в Україні?

У всіх громадян України є їх права та обов’язки, які ми набуваємо від народження. По законодавству ідентифікаційний номер для дітей має велике значення . Отримання ідентифікаційного номера дитині в Україні є необхідним для:

ІПН для дитини

 • самостійного розпоряджання своїми особистими доходами, а також стипендій ( якщо такі є);
 • здійснювати свої права на розпорядження результатів  інтелектуальної власності;
 • дитина може бути засновником або учасником юридичних осіб;
 • самостійного розпорядження банківськими рахунками;
 • для оформлення пенсії у разі втрати батьків;
 • для вступу в спадщину;
 • проходження незалежного оцінювання для вступу на вищу освіту;
 • рекомендується на отримання закордонного паспорту дитині;
 • для виїзду на постійне місце проживання за кордон;
 • рекомендується для поставлення на військовий облік для хлопців.

Дуже важливо,щоб дитина вже з малолітніх років розуміла, що у неї є її права і обов’язки. В даному питанні можуть допомогти лише батьки. Першою і головним завданням батьків в цьому питанні є отримання ідентифікаційного номера для дітей. Юристи Result Law Company допоможуть оформити ідентифікаційний номер для дітей просто сьогодні. Телефонуйте Просто Зараз!

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити ідентифікаційний номер просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (2 5,005)

Loading…