Приватне запрошення в Україну

гостьове запрошення для іноземця в УкраїнуГостьове або приватне запрошення від фізичної особи є одним з документів, які іноземцю потрібно пред’явити в консульстві України для оформлення короткострокової візи. Приватне запрошення для іноземця в Україну, це гарантія законного в’їзду на територію України і перебування на ній.

Хочете запросити родича чи друга в Україну? Вам необхідно просто зателефонувати або написати юристам Result Law Company, і Вам швидко дадуть відповіді на всі питання: як оформити гостьове запрошення, як швидко отримати запрошення для іноземця та на який термін відкривається гостьова віза.

р.д. 999 ГРН.

Що таке приватне запрошення і навіщо його оформляти?

що таке приватне запрошення

Кожен іноземець, що бажає відвідати родичів які проживають на території України, або друзів, зобов’язується отримати візу. Гостьова віза, оформляється на підставі гостьового запрошення. Приватне запрошення в Україну для іноземця – це документ завдяки якому іноземець отримує українську візу. Основне призначення гостьового запрошення в Україну це відвідування іноземцем родичів, які постійно або в даний момент проживають на території України. Гостьове запрошення в Україну, дає іноземцю гарантію безперешкодного в’їзду в країну перебування в ній і виїзду з неї.

Підстави для оформлення приватного запрошення:

як замовити гостьове запрошення

 

Як зробити приватне запрошення в Україну і які документи для цього потрібні?

купити приватне запрошення

Якщо у вас є родичі або друзі, які проживають за кордоном, і виникла необхідність їхнього візиту в Україну, але ви не знаєте як правильно це зробити, то компанія Result Law Company з радістю Вам допоможе.

В першу чергу, для того щоб оформити запрошення, слід звернутися за консультацією до наших юристів.

Після чого подати спеціальну заяву, текст цієї заяви не повинен містити виправлень і скорочень. Вкласти в справу необхідний перелік документів і оплатити послугу в розмірі встановленому Компанією.

По закінченню встановленого терміну, отримати гостьове запрошення для іноземця, і з радістю чекати закордонного гостя.

 

Документи для оформлення приватного запрошення для іноземця в Україні:

купити приватне запрошення

  • закордонний паспорт іноземця (фото або копія / скан-копія паспорта);
  • інформація про місце проживання іноземця за кордоном (англійською мовою) – країна, місто, вулиця і номер будинку / квартири;
  • паспорт громадянина України приймаючої сторони та ідентифікаційний код;
  • якщо приймаюча сторона не громадянин України, а резидент, то потрібно або тимчасову посвідку на проживання або постійну посвідку на проживання в Україні;
  • інформація про місце проживання іноземця на території України – це може бути готель або місце проживання приймаючої сторони, але виходячи з досвіду роботи в даній сфері, краще, щоб місце проживання іноземця збігалося з реєстрацією місця проживання приймаючої сторони громадянина або резидента України;
  • інформація про дати перебування на території України (дата в’їзду і виїзду).

 

приватне запрошення

Важливо! Людина яка оформляє Приватне запрошення на в’їзд іноземних громадян в Україну повинна знати що воно оформляється на термін до 90 днів.

А також, нагадуємо, що Вам можуть знадобитися і інші послуги:

Замовити запрошення прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (2 3,005)

Loading…

З Любов’ю до Справи, з повагою до Вас!

Зверніть увагу!

При перетині кордону у зв’язку з метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 запроваджено додатковий контроль осіб, які прибувають в Україну з іноземних держав. З метою запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 інспекторами прикордонної служби України буде здійснено детальну перевірку переміщень особи між країнами світу за останні два місяці та працівниками медичної сфери в України при в’їзді осіб за кордону буде проводитися вимірювання температури тіла.

Щодо осіб, що мають підрозу на зараження вірусом COVID-19, може бути прийнято рішення про заборону в’їзду на території України.

Результативна юридична компанія занепокоєна ситуацією, яка склалася, однак Наші Спеціалісти ніяк не можуть вплинути на рішення компетентних осіб, оскільки такі заходи для запобігання поширенню COVID-19  визначені на державному рівні.