Громадянство України за територіальним походженням

громадянство україни за територіальним походженням

Громадянство України за територіальним походженням – саме ця підстава часто зустрічається, оскільки по всьому світу “розкидано” досить багато українців. Це пояснюється тим, що в радянські часи, а саме в період його розвалу, безліч українських громадян емігрували в інші країни і залишилися за межами вже незалежної території України, що автоматично зробило їх іноземними громадянами. 

Якщо Ви або Ваші прямі родичі (батьки, син, дочка, брат, сестра, бабусі, дідусі, онук чи внучка) народилися або проживали на території України (або територіях, які їй належали) до моменту проголошення її Незалежною, в такому випадку у Вас безперечно є можливість отримати громадянство України за прискореною процедурою – територіальним походженням. З вашого боку необхідно лише надати всі необхідні документи, які підтверджують факт проживання на території Нашої Країни до 24 серпня 1991 року або родинні зв’язки з громадянином України.

Зверніться до кращих Юристів Компанії Result Law Company, опишіть як можна детальніше свою ситуацію і при наявності достатніх підстав отримаєте разом з Нами громадянство України за територіальним походженням. Вас не повинна лякати відсутність якогось документа, адже Наші Юристи витребують його з будь-якого державного органу, чим забезпечить отримання громадянства України в ще більш прискорені терміни.


Наша робота – це Ваш успішний результат!

Перелік тем з якими Ви можете ознайомитися в цій статті про отримання Громадянства України за територіальним походженням.

 1. Як отримати громадянство України за територіальним походженням?
 2. Витребування документів для отримання громадянства України за територіальним походженням.
 3. Підстави для отримання громадянства України за територіальним походженням.
 4. Документи для набуття громадянства України за територіальним походженням.
 5. Відмова при оформленні громадянства України за територіальним походженням.
 6. Порядок отримання громадянства України за територіальним походженням з Result Law Company.
 7. Легалізація іноземних документів при отриманні Громадянства України.
 8. Вартість оформлення громадянства України за територіальним походженням.
 9. Додаткові послуги при оформленні громадянства України за територіальним походженням з Result Law Company.

Як отримати громадянство України за територіальним походженням?

як отримують громадянство україни за територіальним походженням

Громадянство України за територіальним походженням – це отримання громадянства на підставах народження (раннього проживання) на території України або наявності прямих родичів, які проживали на території країни на момент 24.08.1991 року. До ряду прямих родичів відносять:

 • батьки;
 • син або дочка;
 • брат чи сестра;
 • дідусь або бабуся;
 • онук чи онучка.

Далі потрібно зібрати пакет з необхідних документів і подати його до відповідного Державного органу. Якщо всі документи зібрані вірно і у Вас їх прийняли в відповідній державній установі – то, за допомогою наших Юристів, протягом 1,5 місяця, Ви отримаєте громадянство України за територіальним походженням , яке надасть Вам багато привілеїв.

Переваги громадян, які отримали Громадянство України за територіальним походженням!

 • мати офіційну роботу або ж вступити на державну службу в Україні;
 • вступити до українського ВНЗ на бюджетну форму навчання;
 • користуватися безкоштовними медичними послугами;
 • мати право власності на земельні ділянки на території України;
 • користуватися соціальними пільгами;
 • і багато іншого.

Для того, щоб швидше скористатися всіма перевагами статусу громадянина України, зверніться одним кліком до Юристам RLC.

Задайте питання нашому юристу просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Важливо!

Витребування документів для отримання громадянства України за територіальним походженням

витребування документів з державних органів для громадянства України

У тому випадку, якщо у Вас відсутні які-небудь документи для оформлення громадянства України за територіальним походженням , документи які підтверджують народження або проживання на території України до 24.08.1991 року або ж ланцюжок родинних зв’язків, то необхідно витребувати їх в відповідному державному органі.

Можливо Вам може здатися, що витребувати документи з державних органів – це досить складна і нереальна процедура. Але звернувшись до Нас, ми доведемо Вам зворотнє. Від Вас нам потрібен всього лише мінімальний перелік документів, все ж інше витребують Юристи Компанії Result Law Company.

Підстави для отримання громадянства України за територіальним походженням

підстави для отримання громадянства україни за територіальним походженням

Громадянину який бажає отримати громадянство України за територіальним походженням , необхідно обов’язково відповідати одній з вимог:

 • народитися або проживати на території України до моменту присвоєння їй статусу Незалежної країни. В цьому випадку необхідно надати документ (наприклад свідоцтво про народження ), який підтверджує цей факт народження або проживання на території України або ж на територіях, які були в її складі.
 • мати в Україні прямих родичів, які народилися або проживали на території України до 24.08.1991 року або на інших територіях входять до складу УНР, ЗУНР, УСРР, Закарпатської України, УРСР. У цьому ж випадку обов’язково потрібно надати всі необхідні документи, які максимально підтвердять ланцюжок родинних зв’язків.

Якщо Ви відповідаєте хоча б одній з підстав, то безперечно можете приступити до оформлення громадянства України з Юристами RLC, а ми в свою чергу гарантуємо Успішний Результат!

Документи для набуття громадянства України за територіальним походженням

набуття громадянства україни за територіальним походженням документи

Для того щоб почати процедуру оформлення громадянства України за територіальним походженням, необхідно в наявності мати такі документи:

 • заяву про оформлення громадянства України за територіальним походженням;
 • оригінал свідоцтва про народження або інший документ, який підтверджує прямі родинні зв’язки з особою, яка є українцем;
 • оригінал закордонного паспорта іноземця та його нотаріальний переклад, який Ви можете оформити за допомогою Наших Юристів;
 • документ, який підтверджує факт народження на території України до 24.08.1991 року;
 • 8 фотографій 3,5 на 4,5 см.;
 • документ, який підтверджує відсутність іноземного громадянства.

Після детальної консультації з Юристом нашої Результативної Юридичної Компанії, можлива необхідність надання додаткового списку документів. Тому не втрачайте часу і швидше зверніться в Нашу Компанію, для економії часу і якнайшвидшого оформлення громадянства України за територіальним походженням.

Відмова при оформленні громадянства України за територіальним походженням

відмова при отриманні громадянства україни за територіальним походженням

Важливо!

У разі, якщо при подачі необхідних документів до відповідного державного органу буде виявлено, що Ви вказали завідомо неправдиві або помилкові відомості, то процедура оформлення громадянства України буде скасовано. Також це може трапиться в тому випадку, якщо було надано фальшиві документи або виявлено факти, які є істотними і можуть перешкодити для набуття громадянства України за територіальним походженням.

Щоб уникнути неприємних ситуацій і своєчасно отримати громадянство України , зверніться до Юристів Result Law Company, які,  як завжди, оформлять Ваші документи правильно і вчасно!

Порядок отримання громадянства України за територіальним походженням з Result Law Company

який порядок отримання громадянства україни за територіальним походженням

 1. Напишіть або зателефонуйте Нашому Юристу і опишіть докладно Вашу ситуацію.
 2. Проконсультуйтеся і отримаєте аналіз справи, в письмовому вигляді, з повним і поетапним процесом подальших дій по Вашій ситуації.
 3. Оформіть у нотаріуса довіреність на Юристів Компанії, для подальшої подачі документів в державні органи.
 4. Далі наш Юрист здійснить такі процедури для подальшого отримання громадянства України;
 • переклад та нотаріальне завірення необхідних документів;
 • витребування документів, яких не вистачає для подачі у відповідні державні органи;
 • формування пакету з необхідних документів;
 • подача документів до державного органу і грамотне заповнення всіх заяв;
 • контроль проходження кожного етапу оформлення громадянства України за територіальним походженням.
 1. Отримайте тимчасове посвідчення громадянина України (у разі якщо Ви ще не відмовилися від іноземного громадянства).
 2. Отримайте паспорт України – документ, який підтверджує українське громадянство (якщо у Вас вже є документ про відмову від іноземного громадянства).

        Якщо Ваша справа запутана і “ важка “ – мерщій ДО НАС! Ми є провідними фахівцями в надскладних справах! Врятовані  долі , покращені життєві шляхи Наших Клієнтів, документування осіб що по 20-30 років немали документів і “ прав “ в юридичному полі життя, Подяка багатьох десятків і сотень “ непідйомних “ клієнтів – це ВСЕ те,  що дає нам бажання жити, творити і здобувати! І все це – для Вас!

Легалізація іноземних документів при отриманні Громадянства України.

як легалізувати іноземні документи

У разі, якщо необхідно, відповідні державні органи можуть зажадати документи, які підтверджують наявність підстав для отримання громадянства , якщо це не суперечить законодавству ” Про громадянство України “.

Документи, які були видані на території іноземної держави потрібно легалізувати , у чому із задоволенням допоможуть наші Юристи. Ми легалізуємо документи швидко і цим самим заощадимо Ваш дорогоцінний час.

отримати громадянство україни за територіальним походженням ціна

Вартість оформлення громадянства України за територіальним походженням

Для того, щоб оформлення громадянства України за територіальним походженням було для Вас комфортним не тільки в документальному просторі – ми підібрали найкомфортніші ціни:

ТермінВ послугу входить:Ціна
від 20 р.д.У вартість послуг входить аналіз індивідуальної ситуації, підготовка та формування пакету документів, супровід в державних органах при подачі і отриманні документів з юристом нашої Компанії, контроль процесу оформлення на всіх етапах оформлення громадянства України за територіальним походженням.від 4999 грн

* Оплата державних податків і оформлення додаткових послуг – у вартість не входить. Ціни не є публічною офертою.
** Терміни розгляду документів в державних органах можуть бути збільшені.

З Любов’ю до Справи, З Повагою до Вас!

Замовити оформлення Громадянства України за територіальним походженням просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (4 4,505)

Loading…