Посвідка на Тимчасове Проживання в Україні по Працевлаштуванню

посвідка на тимчасове проживання по працевлаштуванню

Посвідка на Тимчасове Проживання в Україні по Працевлаштуванню стала дуже розповсюдженою, так як розвиток ринкових відносин України в межах взаємодії з Європейським Союзом останнім часом приваблює велику кількість іноземних інвесторів і відповідно робітників з-за кордону. Якщо Ви маєте громадянство іншої країни і офіційно працевлаштовані в Україні у відповідності з законодавством, Юристи Нашої Компанії допоможуть Вам отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні на підставі працевлаштування. Або ж будуть супроводжувати процес працевлаштування в Україні і в подальшому реалізують послугу по оформленню посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню. Отримання даного документу має вагоме значення – дозволяє Вам на законних підставах перебувати на території України  понад 90 робочих днів і мати унікальний перелік прав як трудового, так і особистісного характеру.  

Якщо Ви бажаєте працювати в Україні, проте не знаєте як зробити правильне документальне оформлення працевлаштування для іноземця, пропонуємо Вам звернутися в Нашу Результативну Юридичну Компанію. Компетентні Юристи не тільки пояснять Вам правильність процедури, а і допоможуть здійснити всі необхідні дії по отриманню дозволу на працевлаштування і посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні.

Від 10 р.д.     Від 1595 ГРН.

Перелік тем по отриманню посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні, з якими Ви можете ознайомитися в цій статті:

 1. Документи для отримання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 2. Що таке Посвідка на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні?
 3. Строк оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування
 4. Вимоги до строку перебування іноземця на території України для оформлення Посвідки на Тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню
 5. Вартість оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню
 6. Як отримати Посвідку на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 7. Як отримати дозвіл на роботу для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню?
 8. Як отримати Візу D на підставі дозволу на працевлаштування для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 9. Кому з іноземців не потрібно отримувати Візу D для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 10. Де можна отримати Візу D для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 11. З якого віку можливо отримати Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню?
 12. Як отримати Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню без дозволу на роботу?
 13. Чи має Право іноземець, який отримав Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню перевезти членів сім’ї в Україну?
 14. Як вплине шлюб з громадянином України на статус іноземця, який має Посвідку на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 15. Анулювання Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні
 16. У яких випадках відбувається анулювання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування?
 17. Порядок реєстрації місця проживання іноземця після отримання Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню
 18. У яких випадках необхідно обміняти Посвідку на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 19. Які можуть бути підстави для обміну Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?
 20. Продовження Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування
 21. Додаткові послуги, які можуть знадобитися Вам в Result Law Company

Документи для отримання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню.

посвідка на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню документи

Отримання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню – процес, який в першу чергу супроводжується збором документів і формуванням їх в єдиний пакет для подачі в державні органи. У свою чергу Ви можете зекономити Ваш дорогоцінний час і доручити підготовку до подачі Компетентним Юристам Нашої Компанії. Адже вони знають, які документи потрібні і як їх правильно оформити.

Основний перелік документів для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню:

 1. Оригінал дозволу на роботу, який допоможуть отримати Юристи Нашої Компанії;
 2. Оригінал закордонного паспорта іноземця з оформленою Візою D;
 3. Лист клопотання приймаючої сторони; 
 4. Індивідуальний податковий номер.

Виходячи із зазначеного переліку документів, Юристи оформляють і отримують необхідні виписки, сертифікати і страхові поліси, які будуть потрібні залежно від фактів Вашої життєвої ситуації. 

Якщо Ви маєте які-небудь іноземні документи, які необхідно перекласти на українську мову або легалізувати, то Наші Юристи з великим задоволенням допоможуть Вам в цьому. Так як знають закони транслітерації і вимоги до різноманітних документів у випадку їх легалізації. 

* Додатковий перелік документів Вам надасть Наш Юрист після консультації у нас в офісі.

Що таке Посвідка на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні?

посвідка на тимчасове проживання в україні по працевлаштуванню це

Посвідка на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування – це спеціальний документ, який оформляється для іноземця, у випадку його офіційної та постійної роботи в Україні. У свою чергу даний документ видається компетентними органами та призначений для посвідчення особи іноземця в Україні. Також є підтвердженням законності перебування на території країни. 

Посвідка на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні має форму ID-посвідчення, у яке вмонтовано спеціальний чип для накопичення інформації про Вас. Інформація в документі зчитується різними структурами як в Україні, так і за її межами, при пред’явленні Вами отриманної посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні

Підставою для видачі Вам посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню законодавство України визначає – постійне офіційне працевлаштування іноземця на основі отриманого дозволу на роботу. Звертаємо Вашу увагу на визначення постійності роботи, яке не допускає тимчасових обмежень і виключає сезонні роботи. 

Компанія RLC пропонує Вам звернутися до наших Юристів, які  здійснюють аналіз всіх документів, що є у Вас в наявності. Також визначать чи можна вважати Ваше працевлаштування в Україні достатнім для отримання посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню і які документи потрібно оформити для визнання його таким.

Строк оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування

Посвідка на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню строк оформлення

Якщо Ви вирішили оформити посвідку на тимчасове проживання на підставі працевлаштування, Вам необхідно в першу чергу знати сам процес реалізації послуги. Який включає в себе – розгляд документів і прийняття рішення про видачу тимчасової посвідки по працевлаштуванню в державних орган і сягає – 15 робочих днів. Але також варто враховувати, що підготовка необхідних документів, пошук потрібного талону на підходящу дату, сама подача заяви займуть немало часу. 

Якщо Ви хочете максимально прискорено отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню Ви можете або чекати підходящий талон в електронній черзі, або ж доручити реалізацію послуги Професіоналам Нашої Результативної Юридичної Компанії. По-перше, Юристи ознайомлені з порядком отримання посвідки на тимчасове проживання на підставі працевлаштування і занають нюанси, які мають значення виходячи з конкретної ситуації. По-друге, мають колосальний досвід у вирішенні будь-яких проблем, що можуть виникнути при оформленні посвідки на тимчасове проживання в Україні на підставі працевлаштування.

Важливо!

Вимоги до строку перебування іноземця на території України для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні

строк законного перебування іноземця на території України

При подачі документів на отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню потрібно враховувати строк Вашого законного перебування на території України. Так, працівники державних органів рахують кількість днів, протягом яких Ви можете залишатися на території України. У випадку, якщо їх менше ніж 15 робочих днів – відмовляють в реалізації послуги. 

Для того, щоб не виникало подібних неприємних ситуацій Юристи Нашої Компанії вправно підрахують строк Вашого перебування. Визначать найкращій день подачі документів для оформлення посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню.

Якщо у Вас закінчився строк перебування в Україні, і Ви не встигаєте подати документи, необхідно в першу чергу здійснити виїзд за межі України. І в подальшому повернутися в країну після спливу необхідного строку й звернутися до Юристів Нашої Компанії RLC для реалізації послуги по отриманню посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню. Також необхідно знати, що продовжити термін перебування в Україні без виїзду за кордон на підставі недостатності часу для здійснення подачі документів неможливо. Оскільки законодавство України не передбачає продовження строку перебування у випадку оформлення посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні.

Вартість оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню

посвідка на тимчасове проживання в Україні вартість

Ціна оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню розроблена на підставі об’єма роботи Юристів Компанії та їх багаторічного досвіду. Можете бути впевнені, що вартість розрахована виходячи з реальних послуг, які реалізують професіонали нашої Компанії. Та її демократичність та комфортність для Вас підтверджена нашими клієнтами особисто.

СтрокиВ пакет послуги входить:Ціна
від 15 р.д.

Вартість включає в себе: 

 • підготовка і формування повного пакету документів,
 •  юридичний супровід при оформленні документів,
 •  моніторинг стану реалізації послуги, 
 • контроль готовності документа, 
 • надання інформації на вимогу органів України, 
 • представлення Ваших інтересів по дорученню на кожному етапі реалізації послуги,  
 • отримання готової посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню.
від 1 595,00 грн

*Оплата адміністративного збору у вартість послуги не входить. Ціна не є публічною офертою.
** Строки розгляду документів державними органами можуть бути збільшені.

Як отримати Посвідку на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?

оформлення посвідки на тимчасове проживання в україні по працевлаштуванню

Щоб отримати посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні, Вам необхідно мати підстави для її оформлення. Якщо Ви вважаєте, що Ваше працевлаштування не підходить для оформлення посвідки на тимчасове проживання по працевлаштування, звертайтеся до Юристів Нашої Компанії. Адже вони зроблять аналіз Вашої ситуації, виберуть найкращій спосіб реалізації послуги і отримають потрібний результат.

Процедура отримання посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню включають в себе декілька етапів:

 1. Формування пакета документів для отримання посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню;

Формування документів для отримання посвідки на тимчасове проживання включає в себе:

 • Переклад закордонного паспорта іноземця і його нотаріальне посвідчення;
 • Оформлення страхового полісу;
 • Підготовка копій необхідних документів;
 • Перевірка правильності заповнення документів і відповідність їх вимогам законодавства. 

Одним із найважливіших документів, без наявності якого неможливо реалізувати послугу, є дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні, який Юристи Нашої Компанії оформлять для Вас. 

 1. Надалі здійснюється подача документів в компетентні органи України, на основі яких вони будуть ухвалювати рішення про видачу Вам посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню.
 2. Також для вдалої реалізації послуги по отриманню посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню значення мають постійний моніторинг процесу розгляду документів представниками органів; 
 3. Результат вдалої реалізації послуги – отримання готової посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню. Для того, щоб здійснити даний етап, потрібно після спливу 15 робочих днів звернутися в компетентні органи України з документом, що засвідчує особу іноземця. У держоргані Юристи забезпечать Вам належний юридичний супровід, здійснюють перевірку правильності внесення даних, що містяться у виданій посвідці на тимчасове проживання по працевлаштуванню

І вже через невеликий проміжок часу – Ви маєте готове підтвердження законності перебування в Україні без необхідності постійного виїзду за кордон.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Як отримати дозвіл на роботу для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні?

Дозвіл на роботу для Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні

Однією з основних умов оформлення посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню є наявність в іноземця дозволу на роботу в Україні. Юристи Result Law Company мають колосальний досвід в отриманні указанного документа і відповідно допоможуть якісно оформити дозвіл на працевлаштування. 

Наші Юристи нададуть повний перелік документів для отримання дозволу на работу в Україні. Також пояснять алгоритм реалізації процедури і будуть супроводжувати кожен етап виконання послуги. 

Ви можете дізнатися про всі нюанси оформлення дозволу на роботу для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню, натиснувши на посилання нижче, або ж телефонуйте Нашим Юристам.

Як отримати Візу D на підставі дозволу на працевлаштування для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?

отримати візу для посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню

Однією з умов отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню є наявність в закордонному паспорті іноземця позначки про отримання Візи D. Щоб реалізувати дану вимогу законодавства в першу чергу необхідно мати уже готовий дозвіл на працевлаштування, на основі якого буде здійснюватися подача документів на отримання Візи D. Також законодавство України визначає обов’язкову вимогу про те, що Віза D повинна бути довгостроковою. 

На ухвалення рішення про видачу Вам Візи D перш за все впливає наявність негативного досвіду перетину кордону в минулому. Також має значення достатність документів, які необхідні при оформленні Візи D для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню. Для того, щоб максимально наблизитися до бажаного результату і отримати вказану Візу, необхідно мати ідеальні документи і репутацію в органах. Юристи Компанії реалізують  все можливе, щоб забезпечити Вас успішним результатом – отриманням Візи для подальшого оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню.

Кому з іноземців не потрібно отримувати Візу D для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?

Міжнародні договори України передбачають категорії іноземців, яким для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню не потрібно отримувати Візу  D. такими іноземцями в першу чергу є громадяни наступних країн:

 1. Білорусь;
 2. Азербайджан;
 3. Вірменія;
 4. Молдова;
 5. Російська Федерація;
 6. Грузія;
 7. Узбекистан.  

У випадку належності до громадянства однієї з цих країн, Вам не потрібно отримувати візу для оформлення посвідки на тимчасове проживання. Маючи такі переваги, Наші Юристи надають послуги по отриманню документа з Result Law Company і без виїзду за межі держави оформити посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню.

Де можна отримати Візу D для оформлення Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?

Після збору необхідних документів і оформлення дозволу на роботу потрібно здійснити їх подачу в Консульське представництво України. Після проведення детальних перевірок їх відповідності дійсності, компетентні представники Консульства проставлять відповідну відмітку у Ваш закордонний паспорт про видачу Візи D. Лише після отримання вказаної відмітки і підготовки всієї решти необхідних документів Ви зможете претендувати на оформлення посвідки на тимчасове проживання по працевлаштування в Україні. 

Юристи Нашої Компанії пропонують Вам допомогу в реалізації послуги по отриманню Візи D. Професійно сформуємо пакет документів. Реалізуємо всі необхідні процедури – в результаті  матимете Візу D для в’їзду в Україну.

З якого віку можливо отримати Посвідку на Постійне Проживання по працевлаштуванню?

вік з якого іноземець може працювати в Україні

Важливо! Вік, з якого можливо отримати посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню, напряму пов’язаний з трудовим законодавством України. Так, працювати іноземцям в Україні дозволено з 16 років. Відповідно, отримати дозвіл на роботу і оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню можливо з того ж самого віку – 16 років. 

Також існують різні обмеження по віку в залежності від специфіки роботи, яку Ви плануєте виконувати в Україні. Наприклад, до особливо небезпечних робіт або пов’язаних з високим фактором ризику не допускають неповнолітніх. Крім того, отримання посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню має значення і для дітей, які можуть прибути в Україну для возз’єднання з батьками. Тобто діти що отримали вказану посвідку на тимчасове проживання по возз’єднанню сім’ї.

Як отримати Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню без дозволу на роботу?

Оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні без дозволу на роботу можуть лише встановлені законодавством України категорії іноземців. Перш за все даний пункт стосується представників творчої, наукової сфери та спортсменів. Для кожної категорії є власні потреби, ознайомитися з якими Ви можете на сайті. Але однією з головних особливостей для всіх є можливість оформити посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні без попереднього отримання дозволу на роботу.

Чи має Право іноземець, який отримав Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню перевезти членів сім’ї в Україну?

Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню

Приїжджаючи працювати в Україні багато іноземців залишають своїх батьків та дітей в іншій країні, при цьому надсилаючи їм тільки кошти. Саме для того, щоб Ви могли постійно відчувати підтримку рідних, бачити як ростуть Ваші діти і роблять перші кроки, Юристи Нашої Компанії допоможуть Вам реалізувати возз’єднання з сім’єю в Україні.                                     

Виконання цієї процедуры – дуже відповідальний процес, від  якого в першу чергу залежить щастя сім’ї, саме тому краще за все довірити його Нашим Професійним Юристам. Так, після  отримання для Вас посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню Компетентні Юристи одразу ж почнуть реалізацію процедури по воз’єднанню родини

Возз’єднання сім’ї в першу чергу включає в себе – отримання від Вас документів, що будуть підтверджувати родинні зв’язки між Вами і членами сім’ї і вже на основі вказаних документів Наші Юристи забезпечать законне проживання Вашій родині на території України. 

Юристи Result Law Company для виконання послуг по возз’єднанню сім’ї здійснюють всі необхідні етапи, спрямовані на реалізацію:

 1. формування пакету документів;
 2. легалізація іноземних свідоцтв й інших документів;
 3. вибір найкращого способу їх подачі;
 4. моніторинг правильності прийняття рішення. 

Як позитивний результат реалізації послуги – кожен представник Вашої сім’ї отримає посвідку на тимчасове проживання в Україні по возз’єднанню сім’ї і зможе законно працювати разом з Вами.

Як вплине шлюб з громадянином України на статус іноземця, який має Посвідку на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню?

шлюб за наявності посвідки на тимчасове проживання в україні по працевлаштуванню

Ви як і більшість іноземців їхали в Україну працювати лише на  декілька років. З часом вирішили залишитися в Україні, зареєстрували шлюб і прекрасно проживаєте тут. Та тепер постійно переймаєтеся: чи продовжать дію трудового договору і чи зможете Ви обміняти посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню ще на кілька років. Ми маємо для Вас гарні новини. 

Якщо Ви зареєстрували шлюб з громадянином України і бажаєте в майбутньому працювати на території держави, маєте можливість розширити свій правовий статус в Україні. По-перше, якщо Ви навіть втратите роботу чи вирішили присвятити себе вихованню дітей, можете в подальшому працювати на території України на законних підставах, оскільки шлюб дозволяє оформити посвідку на тимчасове проживання по шлюбу. Але треба враховувати, що у такому випадку іноземець не може працювати в Україні, а документ забезпечує законність проживання та інші аспекти, які не включають роботу. 

 По-друге, законодавство України по-особливому відноситься до сімей, які вирішили збудувати своє майбутнє в державі і передбачає після реєстрації шлюбу мати виключні права іноземцю. Наприклад, після двох років проживання в шлюбі Юристи Нашої Компанії допоможуть Вам отримати дозвіл на імміграцію, що в подальшому дозволяє отримати посвідку на постійне проживання в Україні по шлюбу і відповідно набути статусу резидента України при наявності даного документа вам не потрібно буде в подальшому отримувати дозвіл на працевлаштування, і відповідно можна працювати без оформлення додаткових документів. 

Крім того, у Вас є всі можливості в подальшому бути прийнятим в громадянство України і разом з тим мати всі права громадянина: як особистісні, так і політичні. Юристи Компанії RLC зможуть допомогти Вам у виконанні всього спектра послуг для оформлення громадянства України. Якщо звісно Ви хочете без найменших проблем і головне без нервів отримати бажане. 

Крім того, шлюб в Україні має значення і для Вашої дружини або чоловіка – громадянина України, оскільки він дає можливість емігрувати в іншу країну. Так, якщо робота по договору в Україні закінчилася і Ви бажаєте повернутися в свою країну разом з своєю половинкою і дітьми. Юристи Нашої Компанії пропонують реалізувати специфічну послугу. Компетентні професіонали Result Law Company надають юридичний супровід виїзду на постійне місце проживання з України і готують всі необхідні документи для виходу з громадянства України.

Анулювання Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню в Україні

анулювати посвідку на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню

Отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню – не означає,  що ви вже назавжди пов’язані з державою і не можете достроково виїхати з країни або ж залишити роботу. Такий міф постійної відповідальності був наявний протягом довгого часу, але ви повинні знати – у вас є право відмовитися від посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню тоді, коли самі цього забажаєте. Проте обов’язково здійснити процедуру ануляції, що передбачена законодавством. Звісно Ви можете зіштовхнутися з непорозумінням зі сторони державних органів, відмовою від реалізації послуги про анулювання документу. У таких випадках кращим виходом з Вашої сторони буде – звернутися до Юристів Нашої Компанії і бути точно впевненим в позитивному та якісному результаті.

У яких випадках відбувається анулювання Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування?

По-перше, анулювання потрібно сприймати як можливість двох сторін – відмова власника від посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню і як санкція за яке-небудь правопорушення. По -друге, виходячи з викладеного можна визначити конкретні випадки, коли можливе анулювання документа:

 1. Ви не бажаєте працювати в Україні й проживати на території держави;
 2. Ви хочете оформити інший документ, що дозволяє на законних підставах працювати на території України;
 3. Ви не встигли продовжити посвідку на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню в строк і бажаєте оформити новий тотожний документ;
 4. Якщо український компетентний орган отримає підтверджену доказами інформацію про подання Вами неправдивих даних про особу чи підроблених документів;
 5. Якщо дії іноземця, який має посвідку на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню, завдають шкоду національній безпеці, територіальній цілісності України.

Порядок реєстрації місця проживання іноземця після отримання Посвідки на Тимчасове Проживання по працевлаштуванню

реєстрація місця проживання для тимчасової посвідки по працевлаштуванню

Отримання посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні передбачає Ваше безпосереднє проживання на території України і реалізація діяльності, пов’язаної з трудовим договором. Реєстрація місця проживання після отримання готової посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню є обов’язковим положенням законодавства України. У випадку невиконання даного положення на Вас будуть накладатися санкції та всі можливі стягнення. 

Якщо Ви не маєте особистого житла на території України чи власник Вашої орендованої квартири відмовляється здійснювати реєстрацію місця Вашого проживання за його адресою, найкращим рішенням для Вас буде – звернутися в Нашу Компанію. Наші Юристи зможуть підібрати для Вас кращій варіант адреси для реєстрації місця проживання і реалізують вказану процедуру. 

Загальний порядок реєстрації місця проживання в Україні заключається в зборі й отриманні необхідних документів, формуванні їх в готовий пакет, пошук та підбір адреси і налагодження зв’язку з власником квартири. Також необхідними є звернення в державні органи, заповнення заяв та інших необхідних форм. Як кінцевий результат реалізації послуги Ви отримуєте документ установленого зразка, що використовується як додаток до посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню

Для того, щоб убезпечити себе від марного витрачання часу на звернення в держоргани України і постійний моніторинг стану розгляду Ваших документів, Наші Юристи пропонують Вам оформити доручення на працівників Компанії і вони зроблять все необхідне.

У яких випадках необхідно обміняти Посвідку на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню?

підстави для обміну посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню

Існує велика кількість випадків, при виникненні яких, Вам необхідно внести зміни в документ, посвідка на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню не є виключенням. Оскільки Україна перебуває на етапі модернізації в різних сферах і вноситься велика кількість змін в діючі нормативно-правові акти, на даний момент змінена форма багатьох документів. Так, якщо раніше дійсною була посвідка на тимчасове проживання по працевлаштуванню в формі книжечки, у який чорнилом вносили записи, то на даний момент – вказаний документ видається в формі пластикової картки. Саме для того, щоб змінити інформацію чи внести оновлені дані необхідно реалізувати обмін посвідки на тимчасове проживання на підставі працевлаштування.

Які можуть бути підстави для обміну посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню?

Якщо строк дії Вашого документу ще не закінчився, але у Вас є всі підстави для його зміни чи отримання нового у зв’язку з форс-мажорною ситуацією, Ви можете звернутися для його обміну у відповідності до законодавства України. Підстави для обміну можуть бути наступні:

 1. Зміна імені або прізвища після отримання посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню;
 2. Наявність пошкоджень документа, які не можуть дозволити зчитати інформацію з посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню;
 3. Втрата документа чи його викрадення третіми особами;
 4. Зміна інших даних про особу іноземця.

 Обов’язковою умовою внесення змін в посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню в Україні є вчасне подання документів. А саме не пізніше ніж через місяць після виникнення обставин для зміни посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню. 

Зміна даних, що закріплені в посвідці на тимчасове проживання на підставі працевлаштування, також має значення для оновлення інформації в інших документах. Наприклад, необхідно вносити зміни у Ваш індивідуальний податковий номер.

Продовження Посвідки на Тимчасове Проживання в Україні на підставі працевлаштування

продовження посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню

Основною характеристикою посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню є її обмежена в часі дії. Строк дії даного документа може бути різним і залежить перш за все від терміну дії дозволу на роботу в Україні. Законодавство України встановлює тільки максимальний строк дії посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню – 3 календарних роки. Проте Юристи Компанії RLC часто зустрічали посвідки на проживання по працевлаштуванню строком на півроку, один календарний рік. Саме після спливу строку дії документа, Ви маєте здійснити його продовження. 

Процедура продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню може бути реалізована тільки в тому випадку, якщо Ви подасте всі необхідні документи для продовження не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення строку дії документа. 

Також ще однією важливою умовою продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні по працевлаштуванню є наявність підстав для її отримання, які встановлені законодавством. Тобто для продовження необхідно, щоб Ви все ще були працевлаштовані на попередньому місці роботи і роботодавець продовжив трудовий договір та дозвіл на роботу. У іншому випадку, якщо Ви змінили роботу чи заключили новий трудовий   договір – необхідно оформити нову посвідку на тимчасове проживання по працевлаштуванню, попередньо анулювавши діючу. 

У будь якому випадку, Юристи Нашої Компанії виконають послугу щодо продовження посвідки на тимчасове проживання по працевлаштуванню без жодних нюансів.

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити Посвідку на Тимчасове Проживання в Україні по працевлаштуванню просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345

Loading…