Посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій

Посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій

Посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій – кожен іноземний громадянин по приїзду в нашу країну по своїм справам, з першого погляду дивується красі природи і успішному розвитку країни, зручності банківської системи. За останні роки Україна набирає обертів у своєму розвитку в різних сферах, і все більше наближається до рівня країн Європейського Союзу. Саме тому з’являється бажання не тільки інвестувати свої кошти в розвиток економіки, а й залишитися в країні на довгі роки і стати повноправним громадянином України . Ми – юристи Компанії Result Law Company, завжди готові прикрасити Ваші враження і максимально полегшити вирішення всіх питань, які постануть на шляху отримання посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції в економіку України .

З Вашого боку необхідно мати не менше ста тисяч доларів США, які Ви хочете і готові інвестувати в економіку України та бажання розвивати нашу країну своїм розумом, зусиллями, грошима. Все інше довірте юристам нашої Результативної Юридичної Компанії. Зробіть пару легких рухів, написавши або зателефонувавши в нашу Компанію, і ми відповімо на всі Ваші запитання і з задоволенням оформимо посвідку на постійне проживання за інвестиціями .

З Нами Ви зрозумієте, що реалізація таких процедур, як внесення інвестиції та отримання посвідки на постійне проживання , можуть бути легкими і навіть в задоволення!

Від 15 р.д.     Від 1595 ГРН.

Перелік тем по отриманню Посвідки на постійне проживання на підставі інвестицій з якими Ви можете ознайомитися в цій статті.

 1. Що таке посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій і як її отримати?
 2. Яким чином необхідно здійснити внесення інвестиції, щоб отримати посвідку на постійне проживання?
 3. Чи можна вважати придбання житла в Україні інвестицією, яка дає право на оформлення ППП
 4. Необхідні документи для отримання посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій
 5. Яка вартість посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції в економіку України?
 6. Порядок оформлення посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції з Result Law Company
 7. Додатковий ряд супутніх послуг при отриманні постійної посвідки на проживання в Україні на підставі внесення інвестиції з Result Law Company
 8. Отримання посвідки на тимчасове проживання на підставі працевлаштування
 9. Термін оформлення і дії посвідки на постійне проживання в Україні на підставі внесення інвестиції

Що таке посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій і як її отримати?

отримання Посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій

Отримання Посвідка на Постійне Проживання на підставі інвестицій є однією з поширених підстав отримання ППП в Україні. Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції в подальшому буде використовуватися іноземцем, як документ, що посвідчує його особу, а також підтверджує право проживати на території України протягом довгого часу.

Для отримання даного документа не обов’язково бути родичем українського громадянина, діячем або фахівцем в області науки або раніше проживати на території України. Вам достатньо лише мати певну суму, щоб зробити інвестицію в економіку України, яка становить не менше 100 тис. доларів США, а також оформити Дозвіл на імміграцію в Україну.

Позитивним є той факт, що після отримання вже готової посвідки на постійне проживання на підставі внесеної інвестиції, Ви зможете отримати громадянство України .

Не варто забувати про те, що процедура отримання ППП за інвестиціями, є однією з найбільш потребуючих уваги і контролю юриста та є одною з самих відповідальних. Саме тому варто звернутися в Result Law Company, а ми проконтролюємо процедуру отримання посвідки на постійне проживання на всіх етапах її оформлення.

Яким чином необхідно здійснити внесення інвестиції, щоб отримати посвідку на постійне проживання?

посвідка в Україні

Для того, щоб грамотно здійснити інвестицію в економіку України, і вона дала право на отримання посвідки на постійне проживання в Україні , необхідно дотримуватись деяких вимог:

 • розмір внесеної інвестиції повинен бути не менше 100 тисяч доларів США і обов’язково у вигляді іноземної конвертованої валюти;
 • інвестицію, яку Ви внесете, повинна бути зареєстрована в офіційному порядку Міністерством економіки України;
 • грошові кошти повинні надійти не на Ваш особистий рахунок, а на статутний фонд зареєстрованого підприємства або організації;
 • здійснити інвестицію необхідно саме в економіку України, тобто для ведення певної господарської діяльності, від чого держава отримає прибуток або інший економічний результат.

Чи можна вважати придбання житла в Україні інвестицією, яка дає право на оформлення ППП?

купівля нерухомості іноземцем для ПМЖ в Україні

Дуже часто, іноземні громадяни вважають, що купівля житла на території України, сумою від ста тисяч доларів США є інвестицією, на підставі якої він може оформити посвідку на постійне проживання в Україні .

Однак ця точка зору є хибною, оскільки придбання житла є вкладенням грошових коштів на власні потреби, які ніяк не впливають на сприятливий розвиток економіки України. З цього випливає, що таке придбання не дасть права на отримання посвідки на постійне проживання в Україні.

Вдалим рішенням в даній ситуації є капіталовкладення у підприємство або організацію, яка буде приносити прибуток не тільки Вам як її власнику, але і в той же час Україні сприяючи економічному зростанню країни.

Необхідні документи для отримання посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій.

Посвідка на постійне проживання на підставі інвестицій документи

Спочатку, для того, щоб оформити посвідку на постійне проживання на підставі внесення інвестиції , необхідно зібрати пакет потрібних для цього документів. До них відносяться:

Також можливий додатковий перелік документів, дізнатися який ви можете проконсультувавшись з юристом Нашої Компанії.

Не варто переживати, що у Вас може не виявитися якогось документа з цього переліку. Наші юристи допоможуть Вам їх оформити в найкоротші терміни.

посвідка на проживання в україні ціна

Яка вартість посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції в економіку України?

Ви хочете отримати посвідку на постійне проживання на підставі внесення інвестиції з мінімальною затратою сил, але за максимально комфортною вартістю? Ми розробили найкомфортніші ціни, щоб вирішити ваші питання швидко і якісно, ​​а Ви змогли грамотно зробити інвестицію і оформити ППП в Україні :

ТермінУ послугу входить:Ціна
від 15 р.д.У вартість послуги входить супровід юристом Компанії в державних органах при подачі і отриманні документів, аналіз індивідуальної ситуації, формування пакету документів, контроль процесу оформлення документа на всіх етапах, готовність і отримання посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції.від 1 595,00 грн

*Оплата додаткових послуг та державного збору у вартість не входить. Ціни не є публічною офертою.
** Терміни розгляду документів в державних органах можуть бути збільшені.

Задайте питання нашому юристу прямо зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Порядок оформлення посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції з Result Law Company

як оформити посвідку на проживання в україні на підставі інвестицій

Перед тим як отримати готовий документ, який надає право на постійне проживання на підставі внесення інвестиції , необхідно зробити ряд дій:

 1. Напишіть нам або ж зателефонуйте в Компанію до нашого юриста і розкажіть  детально Вашу ситуацію.
 2. Отримайте письмовий аналіз ситуації і консультацію від наших кваліфікованих юристів.
 3. Юристи нашої Компанії підготують пакет необхідних документів.
 4. В нотаріальному порядку оформіть у нас довіреність на юриста Result Law Company (Дану процедуру можна здійснити в супроводі нашого юриста поряд з офісом).
 5. У супроводі нашого юриста подаємо необхідні документи до державного органу.
 6. Отримаємо дозвіл на імміграцію за допомогою юристів нашої Компанії за прискореною процедурою.
 7. Після того, як Ви отримаєте дозвіл на імміграцію, юристи RLC Вам допоможуть оформити самий документ – посвідку на постійне проживання на підставі внесення інвестиції  та отримати її.

Цілком ймовірно, що для успішної реалізації послуги отримання ППП за інвестиції, Вам знадобиться скористатися додатковими послугами, дізнатися детальніше про які ви можете у юристів нашої Результативної Юридичної Компанії.

Додатковий ряд супутніх послуг при отриманні постійної посвідки на проживання в Україні на підставі внесення інвестиції з Result Law Company:

Отримання посвідки на тимчасове проживання на підставі працевлаштування

Чи можливе працевлаштування іноземця на підставі посвідки на постійне проживання?

Оформлення посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції досить тривала процедура, яка може зайняти до одного року Вашого часу. Але що ж робити, якщо потрібно перебувати весь цей час на території України, а Ваша посвідка на проживання ще не готова?

Ми рекомендуємо оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні на підставі працевлаштування, відразу ж після того, як відкриєте підприємство або організацію і надасте документи про намір отримання ППП за інвестиції . Оформлення посвідки на тимчасове проживання за допомогою юриcтів RLC дозволить Вам перебувати в країні потрібен Вам проміжок часу, поки не отримаєте ППП на підставі внесення інвестиції.

Від 10 р.д.   Від 1595 ГРН.

Термін оформлення і дії посвідки на постійне проживання в Україні на підставі внесення інвестиції

термін дії посвідки на постійне проживання за інвестиціями

Відповідно до законодавства України, терміни оформлення дозволу на імміграцію та посвідки на постійне проживання за інвестиціями становить один рік, в той же час термін дії даного документа є необмеженим. Хочемо лише відзначити, що цей документ необхідно замінювати кожні 10 років, а також при досягненні 25-ти і 45-ти річчя. Що стосується термінів виготовлення самого бланку посвідки та її  отримання, то вони здійснюються протягом 15 робочих днів.

Зверніть увагу на те, що після того, як Ви отримаєте готову посвідку на  постійне проживання, протягом 30 днів в обов’язковому порядку потрібно зареєструвати місце проживання .

В цьому і багато в чому іншому, Вам із задоволенням готові допомогти юристи Result Law Company. А також оформимо ППП на підставі внесеної інвестиції всього за 1,5 місяці по прискореній процедурі.

Після здійснення всіх кроків, які Ви пройдете разом з юристами нашої Компанії, вже через кілька місяців Ви станете щасливим володарем посвідки на постійне проживання на підставі внесення інвестиції в економіку України.

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Замовити посвідку на Постійне Проживання в Україні на підставі внесення інвестиції просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оцініть цю публікацію

12345 (2 5,005)

Loading…