СТРАХУВАННЯ ВІД COVID 19

страховки Covid для виїзду за кордон

  • в разі захворювання при відвідуванні України

Коронавірус COVID-19 – жахлива та руйнівна пандемія, яка вже вразила весь світ, в тому числі й терени України. Умови сьогодення змушують підлаштовувати своє життя до нових життєвих обставин. Закономірним постає питання: “Де можна придбати медичну страховку, щоб захистити себе і своїх близьких?”

У зв’язку з новою хвилею коронавірусної хвороби (COVID-19), яка сколихнула весь світ, без винятку, у наших клієнтів гостро виникла потреба в страхуванні життя. Особливо, коли справа стосується страхування іноземних громадян, адже в нинішніх реаліях, як ніколи важливо вчасно та якісно оформити страховий поліс для іноземців.

Страховка COvid

Не варто жити на місці, адже не за горами період відпусток, коли з’являється бажання подорожувати по Україні та іншим країнам також. В такому випадку практично незмінною стає медична страховка для виїзду за кордон. Пандемія коронавірусу дійсно може зіпсувати Вам довгоочікувану відпустку, починаючи від хвороби і закінчуючи скасуванням рейсів, втратою коштів, і навіть в тому випадку, якщо Ви пройшли вакцинацію. Це питання робить страхування здоров’я в подорожі однією з найважливіших процедур, адже обов’язкова медична страховка, потрібна для того, щоб запобігти скасування Вашої відпустки.

Наприклад, Ви хочете поїхати у мандрівку закордон невеликою компанією з чотирьох осіб і саме перед Вашим від‘їздом тест на (COVID-19) відображає позитивний результат, а в інших негативний. З однієї сторони, друзі можуть поїхати без вас. Але якщо Ви будете мати медичну страховку для туристів, страховий поліс компенсує вартість туру.  Це робить страхування подорожей незамінним.
Наша компанія піклується про своїх клієнтів і пропонує Вам також оформити страхування COVID-19.

Переваги страхування з Нами:

международная страховка covid

  1. Медичні страховки з Нашими Юристами відповідають поставленим вимогам законодавства та умовам прикордонних служб.  
  2. Нам довіряють міжнародні перевізники та авіакомпанії. 
  3. Саме наші зразки страхових полісів для іноземних відповідають рекомендаціям Консульств та Посольств різних країн.
  4. Застрахувати себе та своїх близьких на випадок хвороби не виходячи з дому тепер можливо!
    Важливо! Саме Наш страховий поліс підходить для перетину кордону і відповідають вимогам Постанови Кабінету Міністрів України №480 від 12.06.2020 р.

Правила в’їзду на територію України:

купити медичну страховку covid-19

Кабінет Міністрів України Постановою від 22 березня 2021 року №230 вніс зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року.

Від 24 березня 2021 р. усім без винятку іноземцям, незалежно від країни прибуття для в’їзду в Україну потрібно обов’язково мати страховий поліс (свідоцтво, сертифікат) сертифікат  страхування, виданий страховою Компанією, ОБОВ’ЯЗКОВО зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування та території України. 

Для прибуття в Україну також необхідний негативний результат тестування на COVID-19, який проведено не більше ніж за 72 години до перетину державного кордону. 

Дітям до 12 років тест не є обов’язковим. У разі відсутності тесту, українець, який прибуває в нашу країну повинен встановити додаток “Дому” і відправитися на 14-денну самоізоляцію відповідно до законодавства. Достроково завершити самоізоляцію можливо в разі отримання негативного результату ПЛР-тесту.

Оформивши медичну страховку COVID-19 Ви отримаєте:

✔ медичне страхування як в рамках України, так і під час подорожей;

цілодобову підтримку і кваліфіковане консультування – координаторів;

виплати (покриття страхового випадку) в максимально короткі терміни без додаткових зусиль з Вашого боку;

медичне страхування (страхування COVID-19) незалежно від віку, статі, особливостей професії;

прозору систему відшкодування збитків за наявності у вас страховки Covid для виїзду за кордон.

Здоров’я і благополуччя мільйонів українців залишається головним пріоритетом Нашої Компанії. Ми завжди пропонуємо лояльні умови для наших клієнтів і шукаємо найбільш оптимальні шляхи вирішення в кожній конкретній ситуації.

Звернутися за оформленням договору медичного страхування можна за адресою
вул. Ковпака 17, або зателефонувавши за номером
+38 067-180-66-05

З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!

Оцініть цю публікацію

12345 (1 5,005)

Loading…