Оформлення військового квитка в Україні
Оформлення військового квитка в Україні – обов’язкова процедура для всіх військовозобов’язаних українців.
Але при цьому, багато українців не знають, як оформити військовий квиток.
Наявність у Вас військового квитка – гарантія того, що Ви дотримуєтесь законодавства України. Адже його відсутність у Вас карається Законом, а також, як правило, приносить багато проблем.
Тому, якщо Ви досі не встигли оформити військовий квиток – не зволікайте, та звертайтеся до спеціалістів Result Law Company.
Юридична Компанія Result Law Company надає повний спектр послуг щодо оформлення військових квитків для українців, та повністю володіє специфікою процедури оформлення військового квитка в Україні.
Наші фахівці гарантують комфортну процедуру отримання військового квитка для Вас з мінімальною затратою Ваших сил і часу.
Не варто шукати в Інтернеті заплутані та багатоетапні способи оформити військовий квиток, адже Юристи Result Law Company допоможуть Вам його отримати шляхом одного звернення!
Від 14 р.д. Від 16999 ГРН.
Перелік тем щодо оформлення військового квитка в Україні, з якими Ви можете ознайомитись у цій статті:
- Військовий квиток в Україні
- Військовий квиток
- Тимчасове посвідчення військовозобов’язаного
- Ціна і термін оформлення військового квитка
- Де отримати військовий квиток?
- Як оформити військовий квиток?
- Проходження військової медичної комісії
- Термін оформлення військового квитка в Україні
- Коли потрібно отримувати військовий квиток?
- Приписне свідоцтво
- Вартість оформлення військового квитка
- Документи для отримання військового квитка в Україні
- Чи можна купити військовий квиток?
- Військовий квиток після 27 років
- Як стати на військовий облік в Україні?
- Зняття з військового обліку для виїзду на ПМЖ
- Що робити, якщо не отримав військовий квиток вчасно?
- Військовий квиток для зміни реєстрації місця проживання
- Військовий облік на підприємстві
- Військовий квиток після громадянства України
- Додаткові послуги при оформленні військового квитка з Result Law Company
Військовий квиток в Україні
Вже багато років процедура отримання військового квитка серед громадян України вважається чимось надскладним і незрозумілим. А військовий квиток – наводить страх на молодих військовозобов’язаних українців.
Справа в тому, що багато молодих українців впевнені в тому, що відразу після проходження медичної комісії їм вручать берци і відправлять марширувати на найближчий полігон.
Але подібного роду думки штовхають молодих громадян України до правопорушення, а саме – несвоєчасного отримання документів, що підтверджують постановку на військовий облік.
Але наші спеціалісти Вас заспокоять, адже найстрашніше, що на Вас чекає під час отримання військового квитка – довгі черги та бюрократичні процедури.
І проти волі, ніхто марширувати Вас не змусить.
Військовий квиток
Військовий квиток – це документ, який видає районний територіальний центр комплектування і соціальної підтримки
Військовий квиток – безстроковий документ який посвідчує особистість військовослужбовця який перебуває на військовій службі.
В яких випадках потрібен військовий квиток?
- при реєстрації та знятті з реєстрації місця проживання;
- при зміні реєстрації місця проживання;
- при офіційному оформленні на роботу;
- при оформленні виїзду на постійне місце проживання;
- в окремих випадках при перетині кордону у Вас можуть запросити дані про постановку на військовий облік, що теж потрібно завжди мати на увазі.
Зараз майже всі державні установи при прийомі документів можуть вимагати від Вас інформацію про постановку на військовий облік.
Отримання військового квитка і постановка на військовий облік
- обов’язок, який передбачений чинним законодавством України.
Порушення законодавства в частині отримання військового квитка та постановки на військовий облік – карається законом.
Своєчасне оформлення військового квитка забезпечить Вам комфорт у правовому полі та затишок у документальному просторі. А комфорт у документальному полі кожного – основна мета роботи Юристів Результативної Юридичної Компанії.
Тимчасове посвідчення військовозобов’язаного
Зараз в Україні затверджений військовий квиток у формі книжечки. Також, військовим квитком вважається “тимчасове посвідчення військовозобов’язаного”, яке зараз видається всім військовозобов’язаним громадянам України, в зв’язку з відсутністю бланків військових квитків – книжечок.
Юридичне значення “тимчасового посвідчення військовозобов’язаних” таке ж, як і в “військового квитка” у формі книжечки.
Документи, що підтверджують постановку на військовий облік:
- військовий квиток;
- тимчасове посвідчення військовозобов’язаного;
- приписне свідоцтво (приписне посвідчення).
Різниця між військовим квитком у формі книжечки і військовим квитком формі картки “тимчасове посвідчення військовозобов’язаного” – тільки в зовнішньому вигляді.
Ціна і термін оформлення військового квитка
Якщо Ви зайнята людина, що цінує свій час і не має бажання присвячувати кілька тижнів (а то і місяців) на оформлення військового квитка, Вам необхідно звернутися до фахівців Результативної Юридичної Компанії.
5 переваг при Вашому зверненні до нас!
- грамотне вирішення усіх Ваших питань;
- мінімальні терміни реалізації;
- завжди позитивний результат;
- оптимальну вартість за вирішення Ваших проблем;
- індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.
Допомога у вирішенні правових питань – профіль спеціалістів Result Law Company!
від 14 р.д. |
| від 16999 грн |
Звернувшись до фахівців Result Law Company за юридичним супроводом при оформленні військового квитка – Ви позбавите себе від “задоволення” довгого очікування в чергах, а також від знайомства з усіма продавцями копі-центрів в окрузі
*адже процедуру “донести копію документів про освіту двоюрідної тітки приятеля дочки” в Україні ще ніхто не скасував.
Де отримати військовий квиток?
Перш ніж вирішувати, де отримати військовий квиток потрібно розібратися, в який державний орган Вам потрібно звернутися.
У цьому процесі має значення Ваше місце реєстрації, адже оформити військовий квиток можна виключно за адресою реєстрації місця проживання.
Але, якщо у Вас з цим проблеми, і Ви не маєте зареєстрованого місця проживання – спеціалісти Результативної Юридичної Компанії готові закрити Ваші питання. Наші фахівці з радістю допоможуть вирішити Вашу проблему в мінімальні терміни!
Оформити військовий квиток в Україні можна виключно за місцем проживання в спеціальному державному закладі – військовий комісаріат (районному територіальному центрі комплектування і соціальної підтримки.)
Військовий комісаріат (районний територіальний центр комплектування і соціальної підтримки) відповідає за облік військовозобов’язаних громадян, місце проживання яких зареєстровано в області управління комісаріату.
Не варто забувати і про те, що районний територіальний центр комплектування і соціальної підтримки– дуже важливий державний стратегічний об’єкт. Тому і прийом громадян в цьому закладі обмежений. Врахуйте, що районні територіальні центри комплектування і соціальної підтримки в Україні приймають громадян виключно у прийомні дні (двічі на тиждень), і тільки у першій половині дня.
Тому для того, щоб отримати військовий квиток швидко, Вам необхідно підготуватися завчасно до проходження медкомісії, здати аналізи та зібрати всі необхідні документи.
Врахуйте, якщо Ви вирішили здійснити оформлення військового квитка в Україні самостійно, то Вам потрібно заздалегідь сповістити свого роботодавця про відсутність на робочому місці.
Або ж, Ви можете звернутися до фахівців результативної юридичної компанії і отримати військовий квиток без зайвих клопотів.
Як оформити військовий квиток?
Кожен військовозобов’язаний громадянин нашої країни хоча б один раз в житті замислювався – як отримати військовий квиток в Україні?
У чинному законодавстві не прописано чіткого алгоритму дій, як отримати військовий квиток.
Однак, Юристи Результативної Юридичної Компанії, спираючись на свій багаторічний досвід, знають процедуру оформлення військового квитка в Україні від А до Я.
Як уже зазначалося нашими фахівцями вище, оформити військовий квиток можна виключно за місцем проживання – в районному військовому комісаріаті (районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки).
Однак, наші фахівці зобов’язані вас попередити, що отримати військовий квиток – це досить складна і затратна за часом процедура.
Етапи отримання військового квитка:
- Необхідно прийти до військкомату (районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки) за місцем реєстрації (місцем майбутньої реєстрації);
- Отримати направлення на проходження медкомісії;
- Пройти медичну комісію;
- Написати заяву на отримання військового квитка;
- Отримати готовий військовий квиток.
У разі несвоєчасного взяття на військовий облік, Вам необхідно додатково:
- скласти протокол про адміністративне правопорушення;
- оплатити штраф за порушення;
- надати квитанції про оплату штрафу;
- і тільки після цього – написати заяву на отримання військового квитка.
Після здійснення перерахованих етапів, Ви, почекавши встановлений Законом термін для отримання військового квитка, можете отримати свій військовий квиток з відміткою про постановку на військовий облік.
Крім того, існує ще кілька “підводних каменів” в проходженні процедури оформлення військового квитка.
А саме, багато військових комісаріатів (районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки) вимагають різний перелік документів для отримання військового квитка (залежно від віку, це можуть бути і різний перелік аналізів). Все залежить від того, де Ви вчилися, працювали і як часто у Вас змінювався сімейний стан.
Тому не дивуйтеся, якщо до пункту “написати заяву на отримання військового квитка” Вам доведеться кілька разів змотатися додому і довезти потрібні документи та довідки.
Звучить не надто позитивно, правда? Але Вам не варто засмучуватися через це, адже Ви завжди можете звернутися за допомогою в Result Law Company. Наші спеціалісти потурбуються про те, щоб на зустріч до військового комісара Ви прийшли спокійні і повністю готові для оформлення військового квитка.
Проходження військової медичної комісії
Як відомо будь-якому військовозобов’язаному, щоб отримати військовий квиток спочатку необхідно пройти медичну комісію у військкоматі (районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки).
Види медичної комісії у військовому комісаріаті (районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки):
- медична комісія при первинній постановці на військовий облік;
- призовна медична комісія;
- виклик на збірному пункті перед відправкою до військової частини;
- виклик під час вступу на військову службу за контрактом;
- виклик під час вступу на альтернативну цивільну службу;
- щоб продовжити або скасувати вашу відстрочку від служби;
- перед відправкою на військові збори, щоб підтвердити категорію.
Медкомісія у військкоматі (районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки) націлена на перевірку придатності військовозобов’язаного до проходження військової служби в збройних силах України.
Головне завдання медкомісії військкомату – визначити придатність до військової служби. При цьому лікарі не мають права ставити діагнози. Вони тільки реєструють хворобу: оглядають призовника, опитують і вивчають його документи.
При отриманні квитка Ви проходите медичну комісію для початкової постановки на військовий облік.
Фахівці Результативної Юридичної Компанії знають всі нюанси проходження медичної комісії у військкоматі (районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки), і можуть Вам розповісти більше про цю процедуру.
Термін оформлення військового квитка в Україні
Термін оформлення військового квитка в Україні чітко не визначений законодавством, а на його тривалість можете вплинути лише Ви.
Наприклад, чи отримали Ви довідки з медичними аналізами завчасно, чи взяли з собою необхідні документи та чи маєте Ви достатню кількість копій всіх документів.
На термін оформлення військового квитка також впливає і кількість громадян, яких прийняв військовий комісаріат (районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки) за останні кілька тижнів.
Однак бувають випадки коли терміни оформлення військового квитка необхідно максимально скоротити, якщо Ви плануєте:
- терміново перетинати кордон;
- оформляти виїзд на постійне місце проживання;
- або зареєструвати місце проживання за новою адресою.
Вам обов’язково потрібно знайти фахівців в такій непростій сфері для того, щоб вони зібрали всі документи, надали юридичний супровід при проходженні медкомісії і кожному відвідуванні військкомату (районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки), при цьому максимально скоротивши термін оформлення військового квитка для Вас.
Щоб скоротити термін на оформлення військового квитка Вам просто потрібно звернутися в Компанію Result Law Company, і наші фахівці нададуть Вам консультацію та допоможуть зробити так, щоб термін оформлення військового квитка був мінімальним.
Коли потрібно оформити військовий квиток?
Як і зазначалося раніше, процедура отримання військового квитка в Україні чітко не регулюється чинним законодавством, тому знайти інформацію в Інтернеті про те, коли потрібно отримувати військовий квиток дуже складно.
Як відомо, ще в школі молодих хлопчаків забирали з уроків і вели на проходження медичної комісії та постановку на військовий облік за місцем проживання.
Наврядчи Ви пам’ятаєте всю процедуру, але її результатом було отримання приписного свідоцтва.
Як показує практика, багато хто з наших клієнтів не мають уявлення про те, що вони коли-небудь мали справу з військовим комісаріатом
і приписним свідоцтвом
І при первинній постановці на військовий облік може з’ясуватися, що Ви вже стоїте на військовому обліку за старим місцем проживання (наприклад, адресою проживання Ваших батьків).
Тому така історія отримання військового квитка затягується ще на деякий тривалий час. Адже тепер Вам потрібно не просто отримати військовий квиток, а ще й знятися з військового обліку за старим місцем проживання, та стати на військовий облік за новим.
Тому, будьте уважні, переглядаючи всі свої документи! Адже незнання може призвести до пошуку Вашого військової справи, який затягне процедуру оформлення військового квитка ще на кілька тижнів.
Наші Фахівці хочуть Вас заспокоїти і наголости, якщо вам виповнилося 27 років, то час призовного віку для Вас закінчився і в армію Вас не заберуть.
А сам військовий квиток Ви можете оформити до 65-ти років в будь-якому віці.
Але ми повинні Вам нагадати, що військовий квиток – це документ який Вам потрібно буде пред’являти в багатьох державних органах незалежно від Вашого віку.
Тому відповіддю на питання: “Коли потрібно оформити військовий квиток?“, наші фахівці кажуть, що зараз – саме час!
Приписне свідоцтво
Приписне свідоцтво – важливий документ, який означає постановку на військовий облік осіб, яким ще зарано оформлювати військовий квиток.
У приписному свідоцтві міститься інформація про придатність, а також розписані права і обов’язки особи допризовного віку.
Такими особами є всі молоді хлопці віком від 17-років, а також студенти, до моменту закінчення університету. Після отримання приписного свідоцтва Ви вважаєтесь особою, яка приписана до призовної дільниці.
Мати при собі приписне свідоцтво необхідно в наступних випадках:
- при вступі до вищого навчального закладу після школи;
- при зміні місця реєстрації;
- при працевлаштуванні;
- під час оформлення закордонного паспорта.
В яких випадках буде оформлено приписне свідоцтво замість військового квитка?
- ви досягли 17-ти років, але не досягли повноліття,
- ви є учнем середнього загальноосвітнього закладу;
- ви навчається на денній формі навчання.
Юристи Result Law Company можуть відповісти на Всі Ваші питання, та розповісти про нюанси отримання приписного свідоцтва.
Вартість оформлення військового квитка
Юристи RLC мають багаторічний досвід роботи в питаннях оформлення військового квитка. І вони також знають що читаючи всю цю інформацію у Вас виникло питання – а яка ціна оформлення військового квитка і чи потрібно оплачувати державне мито для його отримання?
Чинним законодавством України не передбачається оплата державного мита за оформлення військового квитка або приписного посвідчення.
Таким чином, Ви отримуєте такі документи від держави безоплатно!
Але будьте готові, що в разі порушення Вами норм законодавства про військовий облік і військову службу, швидше за все Вас буде притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафу.
Сума штрафу залежить від того, якого роду порушення Ви зробили.
- Мінімальний штраф – 17 гривень,
- Максимальний розмір штрафних санкцій може досягати і 5 тисяч гривень.
Тому, якщо Ви все ще не отримали військовий квиток, але розумієте, що Вам уже давно пора було його оформити – не сподівайтеся на легку і безкоштовну процедуру його отримання.
Виключенням для Вас є тільки звернення до юристів Result Law Company, які готові полегшити для Вас усю цю складну процедуру.
Документи для отримання військового квитка в Україні
Для отримання військового квитка Вам необхідно зібрати повний перелік потрібних документів, сформувати пакет документів і звернутися з ним до уповноваженого органу або просто звернутися до нас – в Результативну Юридичну Компанію.
На жаль, перелік потрібних документів і довідок для отримання військового квитка в законодавчому порядку не закріплений.
Основні документи для отримання військового квитка:
- заява на отримання військового квитка;
- копія Вашого Паспорту громадянина України;
- документ про місце реєстрації;
- копія ідентифікаційного коду;
- копія документів про освіту;
- копія свідоцтва про одруження та свідоцтва про народження дитини (якщо такі є);
- приписне свідоцтво;
- медична картка з результатами проходження медичної комісії у військовому комісаріаті;
- три фотографії 3х4 (де на звороті вказати Ваше прізвище).
Але наголошуємо, що перелік необхідних документів регулюється як самим районним територіальном центром комплектування, та соціальної підтримки, так і Вашими життєвими обставинами.
Додаткові документи, які можуть знадобитися для отримання військового квитка:
- довідку з місця роботи;
- відомості про закінчення військової кафедри;
- додаткову медичну довідку (якщо аналізи необхідні тільки для певної вікової категорії);
- документи на майно або нотаріальна згода власника;
- а також, копії, копії, копії та ще раз додаткові копії документів!
Тому, вирушаючи у військовий комісаріат з метою отримати військовий квиток, Вам потрібно боятися не призову в армію, а необхідності доносити документи.
Такі випадки, на жаль, зустрічаються дуже часто, і процедура “донесення документів” тільки відтягує отримання Вами військового квитка.
Наполягаємо Вам заощадити свій час, та переглянути всі свої документи ще раз!
А ще краще – рекомендуємо Вам звернутися за допомогою в отриманні військового квитка до фахівців Result Law Company для формування Вам необхідного пакету документів.
Адже найкращий спосіб зберегти свої нерви і час – звернутися в Результативну Юридичну Компанію. Адже вам не хочеться відвідувати військкомат кожен прийомний день протягом довгого часу?
У процесі формування пакету документів для оформлення військового квитка може виявитися, що Ви втратили важливий для себе документ. Наприклад, свідоцтво про шлюб або свідоцтво про народження дитини.
Юристи Результативною Юридичної Компанії – фахівці своєї справи, і готові отримати Вам дублікат втраченого документа в мінімальні терміни:
- свідоцтво про шлюб;
- свідоцтво про народження;
- архівна довідка з місця роботи;
- і навіть – водійське посвідчення.
Адже, як показує практика, запорука успіху в будь-якій справі – правильно складені документи.
А якщо Ви маєте справу з районним територіальним центром комплектування і соціальної підтримки військовим комісаріатом в Україні – правильно зібрані документи для оформлення військового квитка дарують Вам кілька тижнів зекономленого часу.
Чи можна купити військовий квиток?
Як вже зазначалося – отримання військового квитка в Україні настільки невідома для українців процедура, що вони вірять навіть у найабсурдніші чутки про цей процес.
Але на жаль, замість того, щоб розібратися в процедурі оформлення військового квитка, багато хто звертається за допомогою в отриманні військового квитка до сумнівних осіб в пошуках заповітного “білого квитка”…
Вв’язуючись у цей процес, Ви ризикуєте не тільки втратити гроші, але і стати фігурантом кримінальної справи.
Однак така Ваша покупка може обійтися в досить круглу суму і в подальшому вилізти боком, а саме – багато тисячними штрафами. Або ж призведе до позбавлення волі.
Наші Юристи наполегливо Вас просять відкинути думки про те – де купити військовий квиток в Україні.
Найкращий спосіб купити військовий квиток – це оформити його відповідно до законодавства та в супроводі компетентних Юристів.
Не варто переживати, якщо раптом Ви чогось не знаєте або не зробили. Ми – Юристи Result Law Company, знайдемо рішення навіть в тій ситуації, яка Вам здається безвихідною!
Компанія RLC гарантує Вам комфортну процедуру отримання військового квитка – з мінімальною затратою Ваших часу і сил, згідно всіх приписів законодавства.
Військовий квиток після 27 років
Сьогодні призову в обов’язковому порядку підлягають чоловіки від 20 до 27 років, які не мають законних підстав для відстрочки. Таке зобов’язання закріплено на законодавчому рівні.
І тепер перед нами стоїть нове питання – чи актуально отримати військовий квиток після 27 років? Відповідь: так.
Адже військовий квиток необхідний Вам не тільки під час призову. І оформити його мають усі військовозобов’язані.
Військовий квиток після 27 (і навіть 40 років), Вам потрібен при здійсненні ряду інших юридично значущих дій.
У яких випадках можуть вимагати військовий квиток?
- реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання;
- зміні реєстрації місця проживання;
- офіційному оформленні на роботу;
- оформленні виїзду на постійне місце проживання;
- повернення з постійного проживання в Україні
І цей перелік не вичерпний.
Але якщо у Вас немає військового квитка, то Вам необхідно буде відкласти свої плани ще мінімум на кілька тижнів – для реалізації процедури його оформлення.
Юристи Result Law Company – впевнені професіонали у своїй справі і знають як отримати військовий квиток після 27 років в Україні в найкоротші терміни.
Як стати на військовий облік в Україні?
Військовий облік – це державна система реєстрації військовозобов’язаних громадян України.
Відповідно до чинного законодавства, об’єктами військового обліку є:
- призовники (особи, котрі приписані до призовних дільниць)
- військовозобов’язані (особи, які перебувають в запасі для комплектування ЗСУ).
До таких категорій осіб, які підлягають військовому обліку, відносяться призовники від 17 до 27 років, які:
- не приписані до призовних дільниць та не перебувають в запасі;
- приписані до призовних дільниць;
- прибули з інших районів або з-за кордону на нове місце проживання;
- отримали громадянство України.
Що стосується військовозобов’язаних, то на військовому обліку повинні стояти особи, які:
- придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний або воєнний час, та які не досягли граничного віку перебування в запасі ВСУ – 65 років;
- отримали громадянство України;
- прибули з інших районів або з-за кордону на нове місце проживання;
- звільнені від призову на строкову військову службу;
- досягли граничного віку перебування на військовому обліку призовників (27 років);
- прибули з тимчасово окупованої території України;
- звільнені з військової служби або інших державних стратегічних підприємств;
- жінки зі спеціальністю, спорідненою з відповідними військово-обліковими спеціальностями.
Стати на військовий облік можна тільки одним способом – отримати військовий квиток або приписне свідоцтво.
Тільки отримання військового квитка свідчить про те, що Ви стоїте на військовому обліку у військовий комісаріат. (районному територіальному центрі комплектування)
Зняття з військового обліку для виїзду на ПМЖ
Одним з обов’язкових пунктів при виїзді на постійне місце проживання з України є зняття з військового обліку.
Що необхідно для зняття з військового обліку при оформленні виїзду на ПМЖ?
- потрібно звернутися до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем постановки на військовий облік;
- написати заяву на зняття з військового обліку;
- надати підставу для такого зняття та документи, що підтверджують наявність у Вас нового місця проживання.
Після чого, запис про зняття з військового обліку для виїзду на ПМЖ з України буде зроблений у Вашій особистій справі призовника.
Після здійснення цієї процедури, Ви можете знятися з місця реєстрації та виїхати на постійне місце проживання.
Тому, якщо Ви – військовозобов’язаний громадянин України і збираєтеся оформити виїзд на ПМЖ, для початку Вам необхідно здійснити зняття з військового обліку. Тільки після зняття з обліку у військовий комісаріат (районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки) Ви можете знятися з місця реєстрації та отримати відповідний документ – Ф 13.
Що робити, якщо не отримав військовий квиток вчасно?
Отримання військового квитка – обов’язкова процедура, яка передбачена чинним законодавством України. Але при цьому, пряма відповідальність за неотримання військового квитка – не передбачена.
Однак, на Вас можуть накласти відповідальність за несвоєчасну постановку на військовий облік при зміні місця проживання.
Який термін встановлено для постановки на військовий облік за новою адресою при зміні місця проживання?
- 7 днів.
У разі порушення терміну на Вас буде заведено адміністративне правопорушення, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення та накладено штраф.
Незважаючи на те, що сума штрафу не є високою, ніхто не хоче мати подібного роду пункт у своїй адміністративній історії.
Крім того, відсутність військового квитка – це зайвий головний біль для чоловіків будь-якого віку. Адже іноді трапляються ситуації коли Вам може не вистачити саме військового квитка при оформленні термінової юридичної процедури.
Тому Юристи Нашої Компанії радять Вам якнайшвидше оформити військовий квиток щоб надалі у Вас не виникло незручних ситуацій.
Військовий квиток для зміни реєстрації місця проживання
Здавалося б, що складного може бути в зміні реєстрації місця проживання?
Особливо, якщо Ви є власником прекрасних квадратних метрів в затишному районі Києва, і готові підтвердити це всіма необхідними документами.
Та і реєстрація місця проживання – досить дріб’язкова процедура, на реалізацію якої не потрібно витрачати додаткові зусилля. Достатньо звернутися з необхідними документами до компетентного органу.
Насправді, так і є.
Але основний нюанс процедури в тому, що Вам необхідно скласти правильний пакет документів. І в цей пакет обов’язково входять документи, що підтверджують постановку на військовий облік.
Для зміни реєстрації місця проживання Вам знадобляться наступні документи про військовий облік:
- військовий квиток (тимчасове посвідчення військовозобов’язаного);
- приписне свідоцтво.
Згідно чинного законодавства, Вам необхідно стати на військовий облік після зміни місця проживання в термін – 7 календарних днів. Але Ви не зможете стати на військовий облік в такий короткий проміжок часу у зв’язку з відсутністю військового квитка.
Крім того, компетентний орган відмовляється реєструвати місце Вашого проживання, якщо у Вас відсутній військовий квиток (адже очевидно, що за 7 днів Ви ніяк не встигнете повністю реалізувати необхідну процедуру).
І в цей момент більшість людей потрапляють в замкнуте коло.
Що ж робити в ситуації, коли потрібно стати на військовий облік, щоб зареєструвати місце проживання?
Фахівці результативною юридичної компанії знають відповідь на це питання і з радістю Вам допоможуть в його рішенні!
Військовий облік на підприємстві
Якщо Ви дотримуєтесь Законів України, вчасно сплачуєте податки, – мови про неофіційне працевлаштування навіть не може йти.
Але як бути, якщо при оформленні на роботу від Вас вимагають військовий квиток?
Останні кілька років політика України спрямована на стабілізацію військового обліку і контроль діяльності військовозобов’язаних.
Тому, всі підприємства (приватні компанії, організації) зобов’язані вести облік військовозобов’язаних.
Навіть якщо рід діяльності таких компаній дуже далекий від військової сфери.
Основні правила військового обліку на підприємстві в 2020 році встановлює Постанова Кабінету Міністрів України № 921.
Згідно даної Постанови, на підприємстві обов’язково повинна бути людина, відповідальна за ведення військового обліку на підприємстві.
Також законодавство України визначає адміністративну відповідальність за неправильне ведення військового обліку або ж подачу неправдивих даних компетентними органами щодо військового обліку на підприємстві.
Військовий квиток після громадянства України
Процедура набуття громадянства України – нелегкий процес.
І вже на фінішній прямій, коли Ви отримали заповітний паспорт громадянина України, Вам залишається останній крок – зареєструвати своє місце проживання.
Однак, цей останній крок, на жаль, не такий вже і останній.
Адже багато новоспечених українців не знають, що крім реєстрації місця проживання, також необхідно стати на військовий облік та отримати військовий квиток.
Процедура отримання військового квитка після отримання громадянства України нічим не відрізняється від загальної процедури постановки на військовий облік.
Згідно чинного законодавства України, на військовий облік призовників та військовозобов’язаних мають стати громадяни України, які отримали громадянство та підлягають приписці до призовних дільниць згідно Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу”.
Єдине виключення у процедурі оформленні військового квитка після громадянства України – відсутність “імунітету” до українських органів та довгих черг в коридорах.
Отримання військового квитка після громадянства стане для Вас особливо актуальним під час реалізації процедури реєстрації місця проживання.
Реєстрація місця проживання проводиться тільки при наявності постановки на військовий облік в місцевому військкоматі, за адресою майбутньої реєстрації. Тобто, як тільки колишній іноземець став на військовий облік, він отримує повне право оформити прописку в Києві або в будь-якому іншому місті України.
Для отримання військового квитка новоспеченому громадянину України знадобиться стандартний набір документів і запас нервових клітин для самостійного оформлення військового квитка.
Або ж Ви можете звернутися до професіоналів RLC для надання повного юридичного супроводу в оформленні військового квитка після отримання громадянства України.
З Любов’ю до Справи, з Повагою до Вас!
Оцініть цю публікацію
(10 4,605)
Замовити оформлення військового квитка просто зараз!
Залиште свій номер або e-mail і наш юрист зв’яжеться з Вами найближчим часом.