Реєстрація права власності та інших речових прав на землю

-(постійного користування, оренди, сервітуту, суперфіцію, емфітевзису) це мінімізація  участі Клієнта у вирішенні бюрократичних питань, супроводження процедури оформлення, забезпечення  ефективного представництво інтересів, а також надання консультацій зі стратегічних юридичних питань.

Після реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень –  виникає, змінюється чи припиняється відповідне право, адже сам факт укладання того чи іншого правочину (оренди, купівлі-продажу, сервітуту та ін.) не є підставою виникнення права користування, розпорядження, володіння цим майном.

Важливо знати: до 2016 р. за результатами реєстрації права можливо було отримати один з таких документів:
витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
свідоцтво з Державного реєстру прав (тільки для новосформованих земельних ділянок, які надавались на підставі рішення місцевої ради/розпорядження держадміністрації/наказу обласного управління Держгеокадастру або заяви власника, в разі зміни цільового призначення чи поділу земельної ділянки).
У зв’язку з тим, що законодавство нашої держави досить мінливе, все постійно змінюється, то зараз можна отримати тільки витяг про проведену державну реєстрацію прав.

Ціна і термін

Від 2500 грн. Від 2 годин до 3 робочих днів.


Необхідні документи

1.Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК); 2.Копію та оригінал паспорту заявника; 3.Копію та оригінал ідентифікаційного номеру; 4.Підтвердження оплати адміністративного збору (0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, станом на 2018 р. – це 170 грн.); 5.Документ – підстава виникнення права на ділянку (договір купівлі-продажу (дарування, міни і т.і.), рішення суду, свідоцтво на спадщину, тощо); 6.Довіреність, якщо документи подаються представником (нотаріально засвідчена, якщо від фізичної особи); 7.Оригінал та копію паспорту, ідентифікаційного номеру представника, якщо документи подаються представником.


Результат

Реєстрація свого права в Державному реєстрі речових прав (реєстрація договору оренди, ервітуту, суперфіцію, емфітевзису) та отримання Витягу (за бажанням).


Шановні клієнти!

Незважаючи на введення обмежень на території України – ми працюємо! 
Юридична Компанія “Шлях до мрії О.К.” відкрита для Вас!

Дні чергування: вівторок та четвер з 9:00 до 18:00.

    Зверніть увагу, що наші фахівці можуть надати юридичну консультацію по Вашому питанню також у дистанційній формі:

          – по телефонy чи в Skype (за попереднім записом);
          – підготувати для Вас у письмовому вигляді покроковий алгоритм отримання
            успішного результату Вашої заплутаної ситуації – Аналіз справи.

Отримати додаткову інформацію та online-консультацію
можна звернувшись за номером:
+38 (067) 180-66-05 
або написавши нам на електронну пошту :
callcenter.rlc@gmail.com

Не забувайте дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих! 
З Вас – маска, з нас рукавички!