Визнання права власності на спадщину нерухомого майна

-супровід процедури визнання права власності на об’єкти нерухомого майна за спадкоємцями у випадках відсутності реєстрації права власності на нерухоме майно за померлою особою у судовому порядку – це надання в сукупності юридичних послуг,  які спрямовані на досягнення результатів, поставлених замовником, при вирішенні цивільних суперечок в судах.Спадкування нерухомого майна можливо, як і за заповітом, так і за законом.

У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини, здійснюється спадкування за законом. Спадкоємці за законом поділяються на декілька черг і кожна з них успадковує майно лише у разі, якщо попередня черга його не успадкувала. Цивільним кодексом України встановлено 5 черг. Важливим моментом є те, що малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов’язкова частка).

Ціна і термін

Формується індивідуально для кожного Клієнта.


Необхідні документи

1Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; 2.Свідоцтво про смерть спадкодавця; 3.Заява про прийняття спадщини (подається до 6 місяців з дня смерті спадкодавця); 4.Довідка, що підтверджує факт прийняття спадщини шляхом спільного проживання зі спадкодавцем (за відсутності заяви про прийняття спадщини); 5.Довідка про останнє місце реєстрації та проживання померлої особи заповіт (для спадкування за заповітом); 6.Документи, що підтверджують і визначають ступінь родинних відносин між спадкодавцем і спадкоємцем (для спадкування за законом); 7.Сертифікат на право на земельну частку (пай); 8.Виписка з членів колективного сільскогосподарського підприемства; 9.Нормативно-грошова оцінка земельного паю на дату смерті спадкодавця.


Результат

Отримуємо у державній нотаріальній конторі свідоцтво про право на спадщину; в судовому порядку продовжуємо термін прийняття спадщини та визнаємо право власності на спадкове майно померлого.


Шановні клієнти!

Незважаючи на введення обмежень на території України – ми працюємо! 
Юридична Компанія “Шлях до мрії О.К.” відкрита для Вас!

Дні чергування: вівторок та четвер з 9:00 до 18:00.

    Зверніть увагу, що наші фахівці можуть надати юридичну консультацію по Вашому питанню також у дистанційній формі:

          – по телефонy чи в Skype (за попереднім записом);
          – підготувати для Вас у письмовому вигляді покроковий алгоритм отримання
            успішного результату Вашої заплутаної ситуації – Аналіз справи.

Отримати додаткову інформацію та online-консультацію
можна звернувшись за номером:
+38 (067) 180-66-05 
або написавши нам на електронну пошту :
callcenter.rlc@gmail.com

Не забувайте дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих! 
З Вас – маска, з нас рукавички!