Консультації з питань визнання недійсним кредитного договору

Консультації з питань, які виникають при простроченні сплати кредиту, збільшенні процентної ставки по кредиту дає можливість мінімізувати правові ризики, які виникають під час розгляду справи в судовому порядку. Проблеми з грошима виникають у більшості людей в зв’язку з нестабільною економічною ситуацією. У цьому випадку багато хто починає шукати джерела додаткових доходів, брати в борг у знайомих або в банках. Але не завжди виходить виплатити заборгованість вчасно, або неуважне прочитання договору тягне за собою наслідки. Досвідчені юристи нашої Компанії готові допомогти Вам вирішити проблему швидко і якісно. Якщо Вам потрібен кредитний юрист який дає консультації по кредитним питань, то Ви звернетеся за адресою. Якщо у Вас є кредитний спір і можливість поліпшити Ваше становище – ми зробить це за Вас.

Яку допомогу ми надаємо по кредитах:

 • Юридична консультація позичальників;
 • Аналіз кожної конкретної ситуації, оцінка складності справи;
 • Перерахунок фактичного боргу позичальника перед кредитором;
 • БОРОТЬБА З КОЛЕКТОРАМИ;
 • Відстоювання інтересів позичальника в судовому та досудовому порядку;
 • Допомагаємо домогтися зниження процентної ставки і суми боргу;
 • Забезпечуємо повернення надміру сплаченої грошової суми банку;
 • Допомога в реструктуризації боргу;

Крім того, юрист по кредитах зможе грамотно відстояти інтереси клієнта в суді, якщо справа зайшла настільки далеко.

В яких ситуаціях необхідна допомога кредитного юриста?

 • Питання, пов’язані з виконанням кредитного договору.
 • Прострочення у виплаті чергового платежу по кредиту.
 • Необгрунтоване нарахування за кредитом відсотків.
 • Наявність незаконних комісій за обслуговування кредитного договору.
 • Залучення поручителя до відповідальності за зобов’язаннями позичальника і т.д.

Довірити супровід угоди юристам – це не тільки можливість перекласти свої проблеми на професіоналів, але також і впевненість в тому, що Ваша операція буде здійснена належним чином. Вам не доведеться звертатися в інші організації, що значно заощадить Ваш час і гроші.

Ціна і термін

Первинна консультація безкоштовна. Аналіз матеріалів справи -2000 грн. Ведення справи в суді першої інстанції – від 8500 грн. (аналіз документів, стратегія, позов/відзив,1 виїзд). Важливо розуміти: Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими юристами, адвокатами.


Необхідні документи

1.Кредитний договір з Банком; 2.Всі додатки до кредитному договору з Банком; 3.Іпотечний договір з Банком; 4.Всі доповнення до іпотечного договору з Банком; 5.Договора застави Банку; 6.Всі додаткові угоди до договору покупок з Банком; 7.Всі графіки Банку; 8.Всі договора реструктуризації (якщо такі були) Банку; 9.Фотокопія матеріалів судових справ за позовами Банку, якщо такі є (від першої до останніх сторінок). Дані документи ми можемо взяти самі в суді! 10.Фотокопії матеріалів виконавчого провадження (за наявності такого); 11.Виписку з Банку за вашим кредитним договором, по всіх рахунках, за весь період дії кредитного договору з моменту підписання по сьогоднішній день.


Результат

1.Скасування виконавчого надпису нотаріуса; 2.Зменшення ставки за кредитом; 3.Проведення реструктуризації кредитного боргу; 4.Списання пені, штрафу; 5.Визнання кредитного договору нікчемним.