Правова експертиза договорів

Правова експертиза договорів  (кредитного, договору поруки у випадку виникнення прострочення заборгованості з  оплати процентів по кредиту) – проводиться з метою встановлення наявності порушення з боку банку законодавства України або умов, прописаних в самому договорі.

Правова експертиза договорів проводиться з метою:

  • унеможливлення підстав оскаржувати угоду, яка ними зафіксована.
  • уникнення непередбачуваних наслідків після підписання документа/угоди;
  • для недопущення стягнення заборгованостей по кредитному договорі в разі порушення умов договору банком.

Після правової оцінки Вашого договору ми з впевненістю можемо вказати на конкретні порушення з боку банку та запропонувати Вам представляти інтереси в суді та інших державних органах для відстоювання Вашої позиції!

Ціна і термін

Від 2000 грн. Термін надання правового висновку формується індивідуально.


Необхідні документи

1.Кредитний договір з Банком; 2.Всі додатки до кредитному договору з Банком; 3.Іпотечний договір з Банком; 4.Всі доповнення до іпотечного договору з Банком; 5.Договора застави Банку; 6.Всі додаткові угоди до договору покупок з Банком; 7.Всі графіки Банку; 8.Всі договора реструктуризації (якщо такі були) Банку; 9.Фотокопія матеріалів судових справ за позовами Банку, якщо такі є (від першої до останніх сторінок). Дані документи ми можемо взяти самі в суді! фотокопії матеріалів виконавчого провадження (за наявності такого); 10.Виписку з Банку за вашим кредитним договором, по всіх рахунках, за весь період дії кредитного договору з моменту підписання по сьогоднішній день.


Результат

1.Скасування виконавчого надпису нотаріуса; 2.Зменшення ставки за кредитом; 3.Проведення реструктуризації кредитного боргу; 4.Списання пені, штрафу; 5.Визнання кредитного договору нікчемним.