Супровід викупу боргів

Пропонується можливість створення механізму викупу кредитної заборгованості у банківської установи за участю компанії з управління активами, факторингової компанії, а також можливостей і переваг інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів).

Юристи нашої Компанії проводять цілий спектр необхідних дій з узгодження умов, підготовки документів, оформлення угоди, післяпродажної робота з викупу заборгованості клієнта-боржника у його банк-кредитора, або факторингової компанії. Ми готові виступити посередником у переговорах з Банком або Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для забезпечення умов, необхідних для викупу кредиту (боргу). В результаті Ви можете викупити за мінімальною ціною своє право вимоги і забути про борги раз і назавжди!

Ціна і термін

Від 5 000 грн. Від 30 робочих днів.


Необхідні документи

1.Постанова про відкриття виконавчого провадження; 2.Рішення суду; 3.Паспорт і ідентифікаційний код стягувача і боржника (при наявності); 4.Інформація про рахунки та майно боржника; 5.Інформація про місце роботи боржника.


Результат

1.Кредитна заборгованість зменшується в кілька разів; 2.Списуються штрафи і процентні нарахування; 3.Припиняються погрози з боку банку і колекторів.