Захист інтересів в судах

Це надання в сукупності юридичних послуг,  які спрямовані на досягнення результатів, поставлених замовником, при вирішенні цивільних, адміністративних та інших суперечок в судах.

У кожного із нас протягом життя виникають ситуації, коли є нагальна потреба у захисті своїх прав та законних інтересів – з Вашої волі чи ні, в статусі позивача/заявника/кредитора  чи відповідача/боржника. Враховуючи мінливість нашого законодавства та існуванні безліч прогалин, колізій – самостійно вирішити ситуацію в досудовому та в судовому порядку досить складно, адже не вистачає достатній навичок та знань в професійній сфері, тому без допомоги кваліфікованого спеціаліста Вам не обійтися!

Не розбираючись в особливостях цивільного, господарського права та міжнародного права, заявники не можуть визначити, до якого суду подати позов – до суду загальної юрисдикції або в спеціалізований суд. Який розмір судового збору необхідно сплатити, які документи необхідно додати до позовної заяви, які останні зміни були внесені той чи інший нормативно-правовий акт, як змінилися система судоустрою та ін. Часто це призводить до недотримання строків подання позовної заяви, залишення позову без руху/розгляду, а отже і до відмовами у прийнятті справи судом до розгляду. Для економії Вашого часу, нервів – найоптимальнішими виходом є звернення до професіоналів своєї справи, які досконало знають всі підводні камені, суперечності в законодавстві, нюанси судової практики в кожному напрямі юриспруденції.

 

Ціна і термін

Від 7500 грн. Від 5 годин роботи В вартість входить стандартний набір послуг (аналіз документів, стратегія, позов/відзив,1 виїзд – судове засідання). Важливо розуміти: Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими юристами, адвокатами.


Необхідні документи

Пакет документів формується по факту надання первинної безкоштовної консультації юриста по телефону та розуміння загальної картини проблеми, з якою зіштовхнувся Клієнт.


Результат

Юристи нашої Компанії нададуть розширену консультацію із питань будь-якого характеру і захистять ваші інтереси в суді при вирішенні суперечок будь-якої складності.