Представництво інтересів в судах

-це надання в сукупності юридичних послуг,  які спрямовані на досягнення результатів, поставлених замовником, при вирішенні цивільних,адміністративних та інших суперечок в судах.

У своїй роботі ми застосовуємо не стандартні юридичні рішення, які спрямовані на всебічний захист та реалізацію прав Клієнта. Беручись за судову справу, ми ведемо її від початку (аналізу ситуації і оцінки, наданих нам матеріалів) і до кінця (винесення рішення судом), не забуваючи і про позасудові варіанти вирішення спору. Клієнт надає нам для оцінки ситуації всі документи, на його думку, мають значення для судового розгляду. Такі документи аналізуються і на цій стадії можуть знадобитися додаткові матеріали необхідні для всебічного вивчення справи.

Після того, як всі необхідні документи зібрані ми разом з клієнтом визначаємо доцільність звернення до суду або ведення переговорів. У разі прийняття рішення про звернення до суду (або ж рішення про представництво в суді, у випадку якщо позов ініційований проти клієнта) ми займаємося складанням та поданням необхідних документів (позовної заяви; відзиву на позовну заяву; розрахунку пені, інфляційних, відсотків річних), беремо участь у судових засіданнях, готуємо документи, які необхідні під час самого розгляду (клопотання; уточнення; інші заяви).

Ціна і термін

Від 2500 грн. (за один судо/день); Від 2-х місяців. *Важливо: Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується. Ми не гарантуємо рішення суду, але гарантуємо якісне супровід кращими юристами, адвокатами.


Необхідні документи

Перелік необхідних документів формується індивідуально, в залежності від запиту Клієнта.


Результат

Допоможемо зібрати необхідний пакет документів для ведення справи в суді. від імені Клієнта ми можемо скласти позовну заяву, передати її в суд, укласти мирову угоду, оскаржувати судове постанову, отримати присуджені кошти і майно, пред’явити виконавчі документи до стягнення, пред’явити зустрічний позов і багато іншого.