Сімейне право

-це система правових норм, спрямованих на врегулювання  особистих немайнових і майнових відносин між подружжям, шляхом укладення контрактів (договорів), батьками і дітьми, усиновлювачами та усиновленими, опікунами, піклувальниками та підопічними, а також інших сімейних відносин між членами сім’ї та родичами.

Фахівці нашої Юридичної Компанії надають правову допомогу з різних питань сімейного права, включаючи:

  • проведення переговорів та укладення шлюбного контракту, угоди про розподіл майна;
  • захищають інтереси довірителів в шлюбо-розлучних процесах і суперечках про розподіл спільної сумісної власності;
  • представляють інтереси довірителів в органах опіки та піклування;
  • при встановленні розміру аліментів або допомоги на утримання дитини;
  • визначенні місця проживання дитини;
  • веденні досудових і судових справ по Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 р.

Найчастіше сімейні суперечки зачіпають і бізнес інтереси подружжя, тому, при необхідності, юристи нашої Компанії працюють і з фахівцями практик корпоративного, податкового, міграційного права, а також практики захисту честі, гідності та ділової репутації. При цьому, сімейні правовідносини нерідко сприймаються як виключно міжособистісні. Укладення шлюбу, народження дитини, встановлення будь-яких форм піклування над дітьми, придбання подружжям майна, розірвання шлюбу – все це юридичні факти, що тягнуть виникнення самих різних правовідносин.

Відповідальне ставлення до своїх прав і обов’язків у родині вимагає прийняття зважених рішень, які неможливі без чіткого розуміння юридичного значення певних дій і їх правових наслідків. Допомогти у вирішенні цих завдань може юрист у сімейних справах.

Зацікавленим особам юристи нашої Компанії готові запропонувати юридичну допомогу по всім вище перерахованим питань. Крім того, ми надаємо правову допомогу громадянам за такою юридично складної категорії спорів, як визнання шлюбу недійсним. Рішення по подібних справ, як правило, взаємопов’язане з позовними вимогами щодо захисту матеріальних інтересів:

  • визнання недійсними угод, укладених у фіктивному шлюбі;
  • зняття з реєстраційного обліку фіктивного чоловіка і т.д.

Довірити супровід угоди юристам – це не тільки можливість перекласти свої проблеми на професіоналів, але також і впевненість в тому, що Ваша операція буде здійснена належним чином. Вам не доведеться звертатися в інші організації, що значно заощадить Ваш час і гроші.

 

Ціна і термін

Від 500 грн. Від 30 робочих днів.


Необхідні документи

Перелік необхідних документів формується після попередньої юридичної експертизи Вашої проблеми, ситуації або документа (юридичний висновок).


Результат

Підготовка юристом стратегії, комплексу дій, необхідних для вирішення того чи іншого питання та позитивний результат у наданні допомоги з вирішення житлових спорів.