Благодійні фонди

– це благодійна організація, яка функціонує на підставі Статуту, має учасників та управляється учасниками.

Кількість учасників (засновників) в благодійного фонду значення не має – його засновником може виступити як одна людина, так і декілька. В ролі учасника Благодійного фонду можуть виступати будь-які юридичні та/або фізичні особи, за винятком органів державної влади, місцевого самоврядування та інших осіб публічного права.

Фонд створюється на основі прийнятого засновниками рішення. З цією метою затверджуються статутні документи, визначаються органи управління та обирається склад учасників. В процесі проведення зборів, учасники можуть приймати інші важливі рішення, що мають значення для створення благодійного фонду та проведення подальшої процедури реєстрації.

У складі учасників благодійної організації можуть знаходитись особи, які не є його засновниками. Порядок вступу таких осіб до складу фонду визначаються статутом.

Реєстрація

Це встановлений державою комплекс процедур, в результаті якого створюється нова благодійна організація.Внесення змін

Зміна КВЕДів, директора, юридичної адреси, комплекс послуг, які вносять зміни до юридичної особи. Зміна назви підприємства, складу засновників, змін до статуту та інше – наші компетентні юристи виконають це для Вас.Ліквідація

Ліквідація благодійної організації неймовірно важка, мабуть кожен з Вас перед тим, як завітати до нас зіткнувся з труднощами при реалізації даного циклу. Для повноцінного успішного результату треба виконати всього декілька фундаментальних дій. Яких? Вам допоможуть дізнатися наші кваліфіковані юристи.Додаткові послуги

Додатковими послугами для реалізації справ, пов`язаних з реєстрацією, ліквідацією, внесенням змін є довіреність на реєстрацію/ ліквідацію/ внесення змін. забезпечення нотаріального посвідчення статутних документів, отримаємо виписку з ЄДР, виготовлення печатки, сплата держмита, надання юридичної адреси, відкриття розрахункового рахунку, абонентське обслуговування.Реєстрація

Ціна і термін

Від 1799 грн Від 2 робочих днів


Необхідні документи

1.Паспорт засновника (копія); 2.Податковий номер (обліковий номер реєстраційної картки платника податків); Якщо засновником виступає юридична особа нерезидент, потрібно апостилювати та надати перекладені українською мовою наступні документи: 1.Виписка з торгового, або судового реєстру; 2.Статут організації-засновника; 3.Інформація з документами, що підтверджують структуру власності засновників-юридичних осіб, яка дає змогу встановити фізичних осіб-власників істотної участі цих юридичних осіб. Якщо засновником виступає фізична особа – нерезидент: 1.Переклад паспорта на українську мову; 2.Ідентифікаційний номер.


Результат

1.Статут / Установчий Акт; 2.Протокол про створення благодійної організації; 3.Відомості про керівний орган; 4.Накази про призначення директора, головного бухгалтера; 5.Виписка з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; 6.Рішення ДФС про внесення БО до Реєстру неприбуткових організацій (у разі отримання статусу неприбуткової організації); 7.Печатка.


Внесення змін

Ціна і термін

Від 500 грн Від 2 робочих днів


Необхідні документи

1.Копію виписки з ЄДР про реєстрацію підприємства; 2.Статут БО; 3.Копії паспортів та кодів засновників, директора; 4.Установчий договір (якщо є); 5.Повна адреса нового місцезнаходження (якщо це підстава для внесення змін).


Результат

Виписка з ЄДР із зазначенням нової адреси, КВЕДів і т.д.


Ліквідація

Ціна і термін

Від 1200 грн Від 1 робочого дня


Необхідні документи

1.Свідоцтво, або виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; 2.Свідоцтво про легалізацію БФ з органу юстиції; 3.Статут БФ; 4.Довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (ЄДРПОУ); 5.Податкову та фінансову звітність.


Результат

Виписка з ЄДР із зазначенням статусу “Припинено”.


Додаткові послуги

Ціна і термін

Від 450 грн Від 1 робочого дня


Необхідні документи

Визначаються виходячи з індивідуальної ситуації кожного клієнта.


Результат

Реалізована додаткова послуга.