Громадська організація

Громадська організація – це громадське об’єднання, засновниками та членами якого є фізичні особи, що об’єдналися для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів. Право громадян на свободу об’єднання є невід’ємним правом людини, що гарантується Конституцією і законодавством України. Об’єднанням громадян є добровільне громадське формування, створене на основі єдності інтересів для спільної реалізації громадянами своїх прав і свобод. Громадська організація характеризується тим, що її засновниками та учасниками є виключно фізичні особи.

Громадська спілка – засновниками є юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути фізичні особи та юридичні особи приватного права. Якщо засновниками прийнято рішення про держреєстрацію громадської організації, то для початку, ще до подачі документів в територіальний органи Міністерства юстиції, засновникам варто визначиться з територіальної сферою діяльності їх організацій, так як цей момент повинен бути відображений в назві  організації. По територіальній сфері Громадські організації поділяються на місцеві, міжрегіональні, всеукраїнські, міжнародні.

Всеукраїнська громадська організація – організація, діяльність якої поширюється на територію всієї України і яка має місцеві осередки у більшості її областей.

Місцева громадська організація – організація, діяльність якої поширюється на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, або регіону. Територія діяльності самостійно визначається об’єднанням громадян.

Міжнародна громадська організація – організація, діяльність якої поширюється на територію України і хоча б однієї іншої держави.

При цьому, для  реєстрації громадської організації необхідно вирішити безліч питань, які можуть виникнути при створенні даного виду організації, в тому числі здійснити ряд кроків до досягнення успішного результату державної реєстрації громадського об’єднання, які наша Юридична Компанія готова Вам надати в комплексі та під ключ.

Реєстрація

Це встановлений державою комплекс процедур, в результаті якого створюється нова громадська організація.Внесення змін

Зміна КВЕДів, директора, адреси, комплекс послуг, які вносять зміни до юридичної особи. Зміна назви, складу засновників, змін до статуту та інше - наші компетентні юристи виконають це для Вас.Ліквідація

Ліквідація юридичної особи неймовірно не легка процедура, мабуть кожен з Вас перед тим, як завітати до нас зіткнувся з труднощами при реалізації даного циклу. Для повноцінного успішного результату треба виконати всього декілька фундаментальних дій. Яких? Вам допоможуть дізнатися наші кваліфіковані юристи. Є два способи припинення ГО – за власним рішенням (саморозпуск, або реорганізація шляхом приєднання до іншої ГО), або за рішенням суду про примусовий розпуск. Якщо ж в процесі припинення встановлено, що активів недостатньо для погашення всіх вимог, ліквідаційна комісія має звернутись в суд для порушення справи про банкрутство, і подальша процедура здійснюється вже згідно Закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Також в припиненні громадського об’єднання необхідно розрізняти два етапи – припинення внутрішньо організаційної діяльності ГО та припинення ГО як юридичної особи.Додаткові послуги

Додатковими послугами для реалізації справ, пов`язаних з реєстрацією, ліквідацією, внесенням змін є довіреність на реєстрацію/ ліквідацію/ внесення змін, забезпечення нотаріального посвідчення статутних документів, отримаємо виписку з ЄДР, виготовлення печатки, сплата держмита, надання юридичної адреси, відкриття розрахункового рахунку, абонентське обслуговування.Реєстрація

Ціна і термін

Від 2000 грн Від 2 робочих днів


Необхідні документи

1.Копія паспорту та ІПН; 2.Відомості про керівні органи громадської організації.


Результат

1.Статут організації (прошитий, пронумерований із нотаріальним посвідченням підписів засновників (учасників); 2.Протокол установчих зборів разом з реєстром учасників; 3.Виписка з ЄДР про державну реєстрацію ГО; 4.Довідка з Податкової інспекції про неприбутковість організації – за бажанням заявника.


Внесення змін

Ціна і термін

Від 500 грн Від 2 робочих днів


Необхідні документи

1.Виписка з ЄДР; 2.Документ, що посвідчує особу засновника та директора; 3.Копія паспорту та реєстраційний номер облікової картки директора.


Результат

Виписка з ЄДР із зазначенням нової адреси, КВЕДів і т.д.


Ліквідація

Ціна і термін

За домовленістю


Необхідні документи

1.Протокол рішення зборів засновників про ліквідацію громадського об`єднання; 2.Виписка/витяг з ЄДР.


Результат

В Реєстр громадських організацій вноситься запис про припинення ГО.


Додаткові послуги

Ціна і термін

Від 450 грн Від 1 робочого дня


Необхідні документи

Визначаються виходячи з індивідуальної ситуації кожного клієнта.


Результат

Реалізована додаткова послуга.