Товариство з обмеженою відповідальністю

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – це найоптимальніша організаційно-правова форма юридичної особи для ведення бізнесу в Україні. Перевагами відкриття ТОВ є порядок створення, кількість засновників (1 і більше), відсутність мінімально встановленого розміру статутного капіталу та обмеження відповідальності учасників в межах їх вкладів. Саме ці переваги є ключовими при виборі між відкриттям товариства з обмеженою відповідальністю над товариством з додатковою відповідальністю.

Окрім цього, новий закон, який був прийнятий на початку 2018 року “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, впроваджує ряд нововведень для суб’єктів господарювання, які принципово змінюють процедуру, порядок та умови реєстрації.

До них можна віднести:

  • укладання корпоративного договору між учасниками товариства;
  • поняття “безвідкличної довіреності”;
  • попередній договір про створення товариства;
  • дещо змінене поняття “вкладу учасників”;
  • процедура входу/виходу учасників;
  • строк наповнення статутного капіталу;
  • впровадження номінальної вартості вкладу учасника та багато іншого.

Наша Компанія, одна із небагатьох, яка успішно апробувала на собі реєстрацію ТОВ у відповідності до нового закону!

Реєстрація

Це встановлений державою комплекс процедур, в результаті якого створюється нова громадська організація.Внесення змін

Зміна КВЕДів, директора, статутного капіталу, юридичної адреси, комплекс послуг, які вносять зміни до юридичної особи. Зміна назви підприємства, складу засновників, змін до статуту та інше – наші компетентні юристи виконають це для Вас.Ліквідація

Ліквідація юридичної особи одна із нелегких процедур. Мабуть кожен з Вас перед тим, як завітати до нас зіткнувся з труднощами при реалізації даного циклу. Для повноцінного успішного результату треба виконати всього декілька фундаментальних дій. Яких? Вам допоможуть дізнатися наші кваліфіковані юристи.Додаткові послуги

Додатковими послугами для реалізації справ, пов`язаних з реєстрацією, ліквідацією, внесенням змін є довіреність на реєстрацію/ліквідацію/внесення змін, забезпечення нотаріального посвідчення статутних документів, отримаємо виписку з ЄДР, виготовлення печатки, сплата держмита, надання юридичної адреси, відкриття розрахункового рахунку, постановка на облік в Податковій інспекції як платник єдиного податку, або ПДВ, абонентське обслуговування, реєстрація ТОВ іноземцем, як підстава для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні, ідентифікаційний номер для іноземця.Реєстрація

Ціна і термін

Від 1250 грн. Від 1 робочого дня.


Необхідні документи

1.Документ, що посвідчує особу засновника та директора. 2.Реєстраційний номер облікової картки платника податків засновника та Директора. 3.Назва майбутнього ТОВ, юридична адреса (за наявності) і види діяльності.


Результат

1.Отримання виписки з ЄДР про державну реєстрацію ТОВ, в якій будуть вказані дані про взяття на облік в органах Податкової інспекції (як платник податку на прибуток на загальних підставах і як платник єдиного внеску); статут з відміткою про реєстрацію (*виключно в електронному вигляді); протокол зборів засновників / рішення власника; 2.Наказ про призначення директора; 3.Виписку з податкової про взяття на облік; 4.Печатка з одним елементом захисту (за додаткову плату за бажанням Замовника можливе більшу кількість елементів захисту).


Внесення змін

Ціна і термін

Від 800 грн. Від 1 робочого дня.


Необхідні документи

1.Документ, що посвідчує особу засновника та директора. 2.Реєстраційний номер облікової картки платника податків засновника та Директора. 3.Назва майбутнього ТОВ, юридична адреса (за наявності) і види діяльності.


Результат

Виписка з ЄДР із зазначенням нової інформації про ТОВ.


Ліквідація

Ціна і термін

Від 5000 грн. Від 3-х місяців.


Необхідні документи

1.Виписка державного реєстратора про ліквідацію; 2.Повідомлення працівників ТОВ про звільнення; 3.Повідомлення фіскальних органів і пенсійного фонду про початок процедури ліквідації; 4.Проведення документальної позапланової перевірки фіскальною службою; статутні документи ТОВ.


Результат

Акт звірки від ДФС про відсутність податкових зобов`язань і внесення запису про припинення юридичної особи.


Додаткові послуги

Ціна і термін

Від 400 грн. Від 1-го робочого дня.


Необхідні документи

Визначаються виходячи з індивідуальної ситуації кожного клієнта.


Результат

Реалізована додаткова послуга.