Оцінка нерухомості

-найбільш поширений вид оцінки, який визначає об’єктивну ринкову вартість об’єкту і зазвичай залежить від типу нерухомого майна, розташування об’єкта нерухомості, вартості будівництва аналогічних об’єктів, загального рівня цін, ринкової ситуації.

Особливістю оцінки житлового будинку полягає в тому, що складності і алгоритм проведення оцінки може істотно відрізнятися для різних типів будинків: стара сільська хата необхідно оцінювати з використанням підходів, відмітний від підходів при оцінці сучасного котеджу. Також місце розташування будинку також впливає на вибір підходу та складності роботи.

Відповідно до положень чинного законодавства, проводиться експертна або незалежна оцінка нерухомості. Якщо Ви плануєте будь-які угоди, пов’язані з нерухомістю, будь-то купівля-продаж, вступ в спадок або іпотечне кредитування, Вам в першу чергу варто звернути увагу на те, щоб при цьому оцінка нерухомості в Україні була проведена і зареєстрована за всіма нормативними правилами.

Ціна і термін

Від 1500 грн. Від 1 робочого дня.


Необхідні документи

1.Правовстоновлюючий документ, тобто документ, на підставі якого будинок належить власнику. Це може бути договір купівлі-продажу, договір про пожертвування, обмін, посвідчення особи, рішення суду тощо. 2.Технічний паспорт БТІ; 3.Паспорт власника (співвласника) будинку. У разі смерті власника, необхідно надати свідоцтво про смерть, документ, що зв’язує спадкоємця і померлого. 4.Паспорт спадкоємця.


Результат

Звіт про нормативно-грошову оцінку та/або експертно-грошову.