Послуги з приватизації земельних ділянок

Дана послуга регулює викуп земельних ділянок із державної та комунальної власності, отримання земельних ділянок державної чи комунальної власності в користування на умовах оренди – мінімізація  участі Клієнта у вирішенні бюрократичних питань, супроводження процедури оформлення, забезпечення ефективного представництво інтересів, а також надання консультацій зі стратегічних юридичних питань.

Приватизацією земельної ділянки називають процедуру, в результаті якої право на володіння, користування та розпорядження землею переходить від держави до фізичної особи. Перерахуємо кілька умов, необхідних для реалізації громадянином свого права:
1. Проводиться оформлення землі, на якій розміщений будинок із законно зареєстрованим на нього правом власності;
2. Реалізується право приватної особи на безкоштовне отримання ділянки зі списку земельної власності муніципалітету;
3. Ділянка, запланована під приватизацію, повинна перебувати в користуванні власника будинку або його попередника.

Ціна і термін

Від 12 000 грн; Від 15 робочих днів.


Необхідні документи

1.Заява особи, якій надано дозвіл на розроблення документації із землеустрою; 2.Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку; 3.Погоджений та затверджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки; 4.Спеціальний електронний обмінний файл (XML-файл).


Результат

1.Присвоюється кадастровий номер; 2.Безоплатно видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку; 3.Свідоцтво (або витяг) про право власності (користування) на земельну ділянку.