Супровід земельних спорів у судах та справ щодо нерухомості

-це надання в  сукупності юридичних послуг,  які спрямовані на досягнення результатів, поставлених замовником, при вирішенні цивільних  суперечок в судах. Якщо у Вашому житті виникли питання, що стосуються придбання, володіння, користування чи розпорядження земельною ділянкою або земельних спорів, то без зайвої скромності радимо Вам звертатись за допомогою до нас – ЮК “Коваль та партнери”, що об’єднує професійних та досвідчених фахівця у цій галузі.

Ми з радістю надамо Вам допомогу щодо здійснення представництва інтересів клієнтів в суді, що стосується позовів фізичних та юридичних осіб до органів державної влади та місцевого самоврядування щодо незаконності прийнятих ними рішень про передачу земельних ділянок, які перебувають у користуванні цих осіб, у власність чи користування іншим особам. Окрім цього, оскарження в судовому порядку факту накладання меж суміжних земельних ділянок, факту порушення правил добросусідства та ін.

Ціна і термін

Від 2000 грн. Від 60 робочих днів.


Необхідні документи

1.Паспорт; 2.Ідентифікаційний номер клієнта; 3.Правовстановлюючі документи на земельну ділянку, або об`єкт нерухомості; 4.Документи, що підтверджують предмет спору (вирішення питань добросусідства, питання накладення земельних ділянок, межовий спір).


Результат

1.Готовий пакет документів, необхідний для винесення позитивного рішення суду, без власних тимчасових витрат; 2.Грамотно складені процесуальні документи; 3.Участь в судовому засіданні, відстоювання інтересів клієнта; 4.Допомога в отриманні виконавчого листа і контроль над його виконанням.


Шановні клієнти!

Незважаючи на введення обмежень на території України – ми працюємо! 
Юридична Компанія “Шлях до мрії О.К.” відкрита для Вас!

Дні чергування: вівторок та четвер з 9:00 до 18:00.

    Зверніть увагу, що наші фахівці можуть надати юридичну консультацію по Вашому питанню також у дистанційній формі:

          – по телефонy чи в Skype (за попереднім записом);
          – підготувати для Вас у письмовому вигляді покроковий алгоритм отримання
            успішного результату Вашої заплутаної ситуації – Аналіз справи.

Отримати додаткову інформацію та online-консультацію
можна звернувшись за номером:
+38 (067) 180-66-05 
або написавши нам на електронну пошту :
callcenter.rlc@gmail.com

Не забувайте дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих! 
З Вас – маска, з нас рукавички!