Технічна інвентаризація нерухомості (технічний паспорт, будівельний паспорт)

– це комплекс робіт щодо обміру об’єкта нерухомого майна з визначенням його складу, фактичної площі та об’єму, технічного стану й інвентаризаційної вартості або з визначенням змін згаданих характеристик за певний період часу. Інвентаризація може здійснюватися вперше — первинна, а вторинна  встановлює зміни, що сталися з часом і привели до зміни технічних характеристик нерухомості.

Її обов’язково проводять у таких випадках:

  • перед прийняттям в експлуатацію закінчених об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капремонту;
  • перед проведенням держреєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва;
  • перед проведенням держреєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об’єднання об’єктів нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна.

В інших випадках технічна інвентаризація проводиться за бажанням замовника.

Ціна і термін

Визначається індивідуально для кожного Клієнта. Від 3 робочих днів


Необхідні документи

Документи необхідні при оформленні замовлення від громадян: 1.Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки), довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру (ідентифікаційний код); 2.Довідка органу місцевого самоврядування про поштову адресу об’єкта нерухомості (в сільській місцевості); 3.Документ, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою (при наявності). Документи необхідні при оформленні замовлення від юридичних і фізичних осіб: 1.Копія свідоцтва (витягу) про державну реєстрацію юридичної (фізичної) особи, або Виписка з реєстру фізичних або юридичних осіб; 2.Довідка органу місцевого самоврядування про поштову адресу об’єкта нерухомості; 3.Документ, що посвідчує право власності, або користування земельною ділянкою (при наявності).


Результат

Проведення технічної інвентаризації об”єкту нерухомого майна із подальшим виготовленням технічного паспорт та/або будівельного паспорту.